Jump to content
Dogomania

Ksenia ['] odeszła :(:(


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Jest mi strasznie przykro, bo.... głaskałam, obiecywałam, w ślepka patrzyłam... smutne i mądre.
Nasze Panie weterynarz sa ostatnimi do uśpienia psa tego jestem pewna, zawsze walczą do końca:(
Czuję się strasznie, po prostu strasznie:([/QUOTE]

Strasznie,strasznie mi przykro:-( trzymaj się...Czasami takie wyjscia sa dla psinki najlepsze...W styczniu uspiłam moja kochana sunię kaukaza.Była ze mna ponad 13lat...Rak kosci tak nagle zatakował,ze nie było co robić...w przeciagu kilku dni z wielkiej suki została kupka nieszczęscia jaka zabrałam do domu z wybiegu.Miała kłopoty ze stawem w łapie od jakiegos czasu i nic nie wskazywało na raka.Gdyby nie wywaliło jej guza w pachwinie nie wiedzielibysmy co się dzieje...9guzów mozna było w ostatni dizeń juz wyczuć na łapach...Głupia baba spała ze swoja przyjaciółka na podłodze w pokoju,bałysmy się obie...a Kami bardzo mi się juz skarzyła i tuliła do mnie..czekając na przyjazd naszego kochanego doktora..W domu nastała cisza....

Link to comment
Share on other sites

gdybyscie kochani się zgodzili przekazać deklaracje i wplaty na tę sunię to spełnilo by się jedno z moich marzeń... Niby nie jest staruszką, ale jest bardzo zagubiona:( Prawie dwa lata trwało przekonanie Bajki, że wyjscie na spacer może być przyjemne...
Wydaje mi się, ze jest starsza niż 4 lata, przynajmniej wygląda na starszą.
[B]IMIĘ: Bajka[/B]
[B]WIEK: [/B]4 lata
[B]ROK URODZENIA:[/B] 2009
[B]ROZMIAR [/B](S/M/L/XL): M
[B]CHARAKTER:[/B] Bajka ma tylko śliczne imię. Imię, które nadali jej pracownicy schroniska. Tylko to ma... i 3 lata jeszcze ma. szorstką sierść ma i... nic więcej nie ma. Bajce opowiadamy bajki, ze koszmar się skończy, ze nie będzie się trzeba chować do zimnej budy, Bajka nie bardzo nam wierzy, bo nie wie, że baśnie się kończą happy endem. Jednak mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ją zabierze do domu i uczyni Bajce życie bajką. Bajka bardzo się boi smyczy i aparatu niestety.

[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/p206x206/298423_468868053133691_2068511821_n.jpg[/IMG]

[B]Album Bajki na fb:[/B] [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.370423319644832.84837.203103946376771&type=3"]http://www.facebook.com/media/set/?s...6376771&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ja oczywiście jestem na tak, chętnie podtrzymam stałą deklarację dla Bajki.

Ona jest w schronisku tak? Czy w planach jest zamiana schroniska na hotelik?[/QUOTE]

jesli tylko znajdą się chetni na wpłacanie grosika, to zabierzemy ją ze schroniska.

Dzisiaj w schronisku byla Pani co Ksenię na fb wypatrzyła, z obrożą i smyczą:( czasami bezsilność mnie rozklada:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']jesli tylko znajdą się chetni na wpłacanie grosika, to zabierzemy ją ze schroniska.

Dzisiaj w schronisku byla Pani co Ksenię na fb wypatrzyła, z obrożą i smyczą:( czasami bezsilność mnie rozklada:([/QUOTE]

Ech.... :(

Daj znać, jak założysz wątek Bajce, to porozsyłam i oby znaleźli się chętni na deklaracje stałe. Mogę też zrobić bazarek cegiełkowy na dobry początek. Biedna ta Bajka, w schronisku nie ma szans bidula, żeby szybciej się oswoić i przekonać do człowieka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ech.... :(

Daj znać, jak założysz wątek Bajce, to porozsyłam i oby znaleźli się chętni na deklaracje stałe. Mogę też zrobić bazarek cegiełkowy na dobry początek. Biedna ta Bajka, w schronisku nie ma szans bidula, żeby szybciej się oswoić i przekonać do człowieka...[/QUOTE]

Watek Bajki, może jej się uda pomóc
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247891-Bajka-zalekniona-wycofana-sunia-czy-jej-%C5%BCycie-oka%C5%BCe-si%C4%99-tak-jak-imi%C4%99-bajk%C4%85?p=21418444#post21418444[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=#000000]rozliczenie :[/COLOR]

[B]wrzesień :
Bazarek Ick -448,50zł
Igusia -150zł

Razem : 598,50zł


[B]październik :
[COLOR=#606060][FONT=arial]IGUSIA-20zł[/FONT][/COLOR]
[B]Razem :618,50zł

Wydatki:
[/B][/B][/B][B]badania krwi 47 zł.
operacja - 230 zł.[/B][B][B][B]
Razem: 277 zł.

Zostało 341,50 zł. Pieniążki przekazujemy Bajeczce. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc i wsparcie.[/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...