Jump to content
Dogomania

Hodowla Armaka


JanuszPLSzczecin

Recommended Posts

[B]Zapraszam do zamieszczania swoich opinii na temat hodowli owczarków niemieckich " Armaka" z Siechnic koło Wrocławia.
Może ktoś zakupił psa z tej hodowli i może podzielić się uwagami.[/B]
[B]Link do strony hodowli:[/B]
[URL]http://www.armaka.com/[/URL]
[SIZE=3][/SIZE]
[I][SIZE=3][B]Może ktoś z Was zakupił szczeniaka z tej hodowli i może podzielić się opiniami.[/B][/SIZE][/I]
[B][I][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Artur,właściciel, szkolił suki z hodowli Equs, mają IPO2, poza tym jest bardzo dobrym szkoleniowcem,szkoli tak jak niemcy, podchodzi do psa i przewodnika indywidualnie, co do wyszkolenia jego suk to nie mam zdania,ale wyszkolenie reproduktora w polskich realiach jest O.K

Link to comment
Share on other sites

ale suki wyszkolenia nie maja:cool1:.mam nadzieje ze juz niedlugo ow pies pokaze klase w ipo3 czego zycze z calego serca.skoro przyklad z niemiec to i dobry przyklad i tylko czekac na ipo3.
repr. w polsce z wyszkoleniem wyzszym niz ipo1:
athos haus anermann-schh1,ipo2
gorbi koriser see-ipo1,schh3
niko satysfakcja-schh2
palmero bad-boll-schh2
tango finkenschlag-schh3
lancet wez go czart-ipo3
uran paka wilkolaka-ipo2
bronko stary samotar-ipo2
gambo satysfakcja-ipo2
graf satysfakcja-ipo2
paco mavic-ipo2
polo z peletonu skorpiona-ipo2
kevin matador-ipo2
zonk v.elzmundgsraum-schh2
iso magistrale-ipo2
vat cevaro-ipo3
xaron wannsee-ipo2
kastor holtkamper hof-ipo2
przepraszam pominietych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ale sie czepiasz :cool1: Przecierz wszyscy powinny piac piesni pochwalne, bo reproduktor ma IPO2!!!![/quote]przykro mi ale ja mam jakies takie inne realia i dla mnie normalne jest wyszkolenie na poziomie trojki.bo wiadomo jak kto wie jakie sa obciazenia na 1 czy 2 a jakie na 3jce:cool1: .czepiam sie .zawsze bede.bo zniesienie obowiazku ipo dla suk daje takei kwiatki potem.przykro mi ale jako szkoleniowiec nie dopuscilabym suki do krycia jakby nie zdala ipo1.oczywiscie uczciwie.to dla mnie przynajmniej sprawdzian na obcym placu,obcym pozorancie tego co mam na kojcach.bo na wlasnym placu i wlasnym pozorancie to...no wiadomo zaden honor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']rozumiem, nudzi ci sie :cool1:[/quote]no i bredze...po co wyszkolenie suk,ed,zw...takie *******y:roll: :evil_lol:.na kanape i tak sie nada;).a potem..uooo pozorancika dogania sie ewent.juz poza placem np.na parkingu:) albo pies spiernicza przy wiekszym obciazeniu...co ja sie czepiam...onki to przeca rasa ozdobna i do towarzystwa;).

Link to comment
Share on other sites

No napisałam, jak na polskie realia,sie czepiajom,sa-jo to chyba młodszy klon, ale jaka zawzięta:evil_lol:normalnie Beata2
Co do tych z IPO2 i więcej to coś mało tego, jak na tyle hodowli:shake:, no ale oto Polska i polskie realia:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']No napisałam, jak na polskie realia,sie czepiajom,sa-jo to chyba młodszy klon, ale jaka zawzięta:evil_lol:normalnie Beata2
Co do tych z IPO2 i więcej to coś mało tego, jak na tyle hodowli:shake:, no ale oto Polska i polskie realia:placz:[/quote]
lisica-no coz polskie realia....to nie znaczy zeby piac nad ipo2 bo naprawde w obciazeniach niewiele sie rozni od jedynki:roll: .no i troche tych dwojek jest i sa tez trojki.wystarczy tez pojechac na zachod albo poludnie i juz jest spoko.nikt nie kaze kryc za miedza.wyszkolenie suk to podstawa.wiadomo ze hodowle opiera sie na sukach.dobor suk jest kluczowy.ladnosc suki ma tu malo do rzeczy.onek to po 1 charakter.a nie katowania i championaty.potem sie dizwic roznicy w szkoleniu tych psow "brzydszych od koopy"czyjejs tam suki i tych "downowatych'ale za to ladnych na ringu.przykro mi ale ja mam twarde stanowisko.saJo jest szkoleniowcem to sie rozumiemy.dla kogos dla kogo onek ma tylko ladnie wygladac moze byc to niezrozumiale.ja niestety i ludzie z mojej grupy ipo juz widzieli roznice miedzy np.balto a tym z czym zacyznalismy treningi ipo;).roznica w chwycie jest porazajaca.w sladzie,zapale do pracy...i jest niedobrze.a bedzie jeszcze gorzej.jak nic sie nie zmieni onki beda plastikowymi psami na spacery:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']sa-jo to chyba młodszy klon, ale jaka zawzięta:evil_lol:normalnie Beata2
[/quote]

Ktos kiedys powiedzial bardzo madre zdanie: "OB to charakter". Mozna tak powiedziec o kazdej rasie, szczegolnie o rasach, ktore nie zostaly wychodowane na kanape. Nie mam ochoty piac nad IPO2 bo to duzo jak na polskie realia. To, ze takie sa realia, nie znaczy ze nalezy to popierac. Zbyt czyni popyt, czy jak to tam sie mowi. Te Polskie realia sprawily, ze w naszym kraju nie ma hodowli, z ktorej wzielabym ONka i jest JEDNA hodowla, z ktorej wzielabym mali. Jak ktos nie ma ochoty pracowac z psami, to niech hoduje mopsy. Mile pieski i podobno fajnie chrumkaja. Nikt nikogo nie zmusza do prowadzenia hodowli tak wymagajacej rasy, jaka jest ONek.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to ma się jeszcze dobrze szkolić, i wyglądać też bo ja estetka jestem , tak mi się zrobiło,na starość, nie czujesz sarkazmu?Jezuuuuuuuuuu . Jesteśmy w polsce chyba, choć ostatnio to mam wątpliwości, czy nie w Ugandzie

Link to comment
Share on other sites

lisica-obawiam sie ze na ten temat to ja mam zerowe wyczucie humoru,sarkazmu itd.kocham onki nie tylko za ich wyglad ale przede wszystkim za charakter.i po prostu krew mnie zalewa i tyle.jak sie komu szkolic nie chce to niech nie hoduje rasy uzytkowej na milosc bossska.:placz:i przede wszytkim charakter.NIGDY kosztem wygladu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Dla mnie to ma się jeszcze dobrze szkolić, i wyglądać też bo ja estetka jestem [/quote]

Fajnie miec ladnego psa, tylko....ekhmmmmm z brzydkim da sie normalnie zyc, z beznadziejnym charakterem juz gorzej....

Link to comment
Share on other sites

saJo-obawiam sie ze mamy inne wyznaczniki tego co to znaczy dobry charakter niz tzw.spoleczenstwo:evil_lol: .dobry charakter to nie ze przyniesie pileczke i jakos tam aporcik no i po sladach jakos tam tez pojdzie a rekaw tez zlapie i owszem;) ,lamacze wprawdzie juz za gleboko i w sumie odbrze zeby wogole zlapal nie?:evil_lol: .zdaje sie ze robie sie sarkastyczna.no coz.dla mnie dobry pies to np.ten pies:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Gcq0zgSZP7A[/URL]
to jest pracujacy onek.i tu wyglad tego psa jest drugorzedny.a to nie jest przeciez jakis super-super pies.

Link to comment
Share on other sites

Miałam brzydala z zaejfajnym charakterkiem, przez 12 lat, potem długo nic bo tamten taki był że każdy inny by mnie wku***,jak by nie był taki sam, teraz postawiłam na urodę i mam nadzieję na fajny charakter, zobaczymy, jak bym chciała 100% ON lub DON to bym se do czesji pojechała, u szwabów drogo jak diabli

Link to comment
Share on other sites

polskie realia są takie ze niedawno widzialam na wystawie sukę, która na bank pierwszy raz wyszla z kojca czy podwórka w swoim 4 letnim zyciu , a dlaczego ?? bo ma papier i trzaaa minimum zdobyc na wystawach zeby rozmnazac . przeciez wszyscy wiedzą ze psy to świetny biznes ,jeleni mnóstwo czeka :mad:

Link to comment
Share on other sites

ayshe
Wieksosci spoleczenstwa niestety nawet nie sni sie taki ONek, jaki dla nas jest normalnym ONkiem. Nistety boli to, ze jest coraz mniej chociazby zrownowazonych psow, ktore sa w stanie zrobic IPO1...gdyby te wszystkie psy w Polsce chociaz UCZCIWIE zdaly IPO1, to juz mielibysmy postep w polskiej hodowli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...