Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

Ja Goranka w czwartek może odwiedzę i porobię więcej zdjęć;)
I tam zostawię dla niego karmę itp.
Ja za bardzo nie wiem jak wpłacać pieniądze bo nie jestem pełnoletnia...:shake:
A mama ma jakieś ,,ale'' ...:shake: (ale jeszcze może jakoś ją przekonam;))
A jest już plakat zrobiony i allegro ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzaneczka']Witam, wygralismy aukcje za 37 zl i mozemy wybrac cel, na ktory przeznaczymy pieniadze, prosimy o informacje, jak te pieniazki zostalyby wykorzustane na pomoc bernardynowi, chcemy znależć psa, ktory najbardziej potrzebuje pomocy[/quote]
Witam,
cieszę się, że bierzesz Gorana pod uwagę - aby wyleczyć psa, trzeba dostarczać dobre, naturalne jedzenie, lekarstwa i witaminy zalecane przez weta, specjalną obrożę itp - na to potrebujemy pieniędzy.
Bez tego choroba będzie się pogłębiać a szanse na adopcję - maleć...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]t_kasiek[/B] dopisałam Cię do listy na stronie 10. Zbieramy na comiesięczne dożywianie dla Gorana, bo potrzebuje specjalnej diety, oraz na witaminy i co tam jeszcze wet zarządzi. Agnes podaje konto na pw.[/QUOTE]

ok - no więc tak jak napisałam wstępnie deklaruję 5zł. a jak dam radę to będę wysyłać więcej....jutro wyślę pieniążki bo dziś przez internet już nie mogę ;)

no i 3mam kciuki za Gorana

Link to comment
Share on other sites

Kochani zdjęcia Gorana będę jutro, obiecano mi je zrobić, chyba, że właśnie jutro sama do niego pojadę, to własnoręcznie pofocę;) Pojadę na pewno w tym tygodniu jak nie jutro to w środę.

Weterynarz zalecił z domowego jedzonka ryż z indykiem, po prostu. Natomiast z specjalistycznych karm, tak jak myślałam - Royal Canine - Skin Sensitiv...

Co do odżywek, to kiedyś moja sunia dostawała dolfos z biotyną na sierść, bo miała okropny łupież i pomagało. Może w tym przypadku też się uda?

Co mam kupić w pierwszej kolejności za pieniążki, które przelałyście? Obrożę, zbierać na RC, czy tonę ryżu i indyków?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też jutro zrobię przelew tak się zbieam i zbieram i jako nie mogę znaleść czasu! Ale jutro na 100% pieniądze pójdą na nasze słoneczko!:cool3:
Tak strasznie bym chciała żeby Goran grzał tyłeczek w kochającym domku...
Jak aukcja na allegro już będzie to wklejcie tutaj link to ja wtedy umieszczę go w każdym ogłoszeniu!

Link to comment
Share on other sites

Oj takie wygrzanie tyłeczka by mu się przydało:loveu: Szkoda, ze mam małe mieszkanko, a nie np. wielki dom z jeszcze większym ogrodem:diabloti: Ale wtedy obawiam się byłabym zapsiona maksymalnie:evil_lol:

Przelewajcie, przelewajcie, na razie mam dychę od Dei:eviltong: (może się coś do tego czasu zmieniło, stan z ok. godz. 21;))

Link to comment
Share on other sites

Przez te burze ciągle mnie odcina od internetu:placz: Czekam na fotki i robię aukcję. [B]Zuzaneczka [/B]dziękujemy!!!
[B]Agnes [/B]ja bym najpierw kupowała ryż, indyka i witaminy, czy odżywki. Bo pytałam weta u którego leczę tą suczkę z nużycą w DT, i powiedział, że obrożę lepiej zakładać dopiero, jak pies jest trochę podleczony, nie na początku kuracji. Na Royala nas chyba na razie nie stać... A trzeba go trochę wzmocnić. Będziesz mogła mu gotować???

Link to comment
Share on other sites

Mogą być i takie dostępne u wetów. Tylko muszę wiedzieć jakie... Bo mam weta w pobliżu z fajnym sklepikiem, ale jego pytać o radę nie będę, bo mam do niego uraz, po tym jak sprzedał nam odżywkę dla szczeniaka z obniżoną zawartością wapnia, nic o tym nie wspominając...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...