Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

witam


no to jak mu bedziemy pomagac czy jesli kupimy te witaminki to jest pewniak ze ktos mu je da
............................................



ponadto mam pytanko czy dowiemy sie gdzie poszedł młodszy benek .....domek struzowanie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:mam nadzieje ze bedzie mu tam dobrze





dostałam dzisiaj meila od TATTWA która była zainteresowana tym mlodszym benkiem .......na pv cos jej podszepniecie ja proponowałam jej laszkę od emir


oto cytac wiadomosci
..................................

tego psiaka już nie ma w schronisku wczoraj go zabrali - wiem że jesteś tam na forum częściej niż ja i na pewno znasz tam sporo osób, dasz znać wszytskim?? a ja szukam znowu psiaka...jakbyś coś wiedziała,daj znać. patrzyłam na tą suczkę u Emir, ale moirodzice woleliby młodszego psa...

czyli szukam...:((

Magda




pozdrawiam
wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obawiam się, że nikt mi informacji o tym gdzie poszedł młodszy nie udzieli:-(. ale popytam, a nóż:razz: skąd jest TATTWA i jakiego konkretnie psiaka szuka, niestety u nas w schronisku w Chorzowie do wyboru do kolory... Aktualnie w schronisku jest 6letni kaukaz (jego właściciel zmarł:-(), może akurat?

To jak, mam zaczynać dziergać coś? (tylko co?:PROXY5:)

Link to comment
Share on other sites

Tattwa pytała n molosach '

szuka jaiegos duzego psa nawet pisała ze wolałaby suczkę

ta bernardynka jest chyba na allegro ogloszona dzisiaj widziłam
i jest jeszcze jeden od emir ma ok roku
i jeszcze jeden krotkowłosy benek z bedzina tez ladny ;)tylko biedny jak kazda ta bida na tym forum niestety

pusciłam jej linka

tattWA jest z gliwic (pisze na molosach )

[podam WAM meila mam nadzieje ze mnie nie zabije
a moze pomozemy jej w zanlezieniu psa a psu w znalezieniu domku

[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

a może jak sie zadeklarujemy co miesiac zrzutką na tego staruszka ....jest nas sporo to nawet po pare zł co m-c tak nie odczujemy a moze ........to znajdzie sie ktos kto go przygarnie na tymczas chociaz i pomoze w leczeniu zywieniu itd idtd

Link to comment
Share on other sites

moda na benki przemija jest ich coraz to wiecej bid opuszczonych a dzisiaj na allegro widze 11 szczeniat 8 szczeniat o tych starszych nie wspomnę ...... kolejne bidy :placz::placz::placz::placz::placz::placz:i znowu kolejne sie urodza brak slów :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Chyba trzeba by to uporządkować, bo czas leci i choroba postępuje:-(
Agnes czy możesz się dowiedzieć, czy jeśli dowiezie się mu witaminy, i dodatkowe jedzenie to będą mu dawać na 100%? Jak masz trochę wolnego, to można by przynajmniej dwa razy w tygodniu, np. gotowy zmieszany biały ser z gotowanymi jajkami i dosypaną biotyną, a witaminy w proszku dawaliby mu do jedzenia. Jak to dobrze, że go leczą, dużo schronisk niestety usypia z nużycą:shake:
Podsumowywując trzeba by:
1. Wystawić go w ogłoszeniach, nawet z prośbą o niedrogi lub nieodpłatny DT
2. Pozbierać deklaracje na zrzutkę
3. Wystawić bazarek - Agnes B dziergać, pewnie, że dziergać:loveu:
4. Wystawić cegiełki na allegro
Co jeszcze....
Skoro na razie jest w schronisku, to chyba jak każdy zadeklaruje 5 złotych to na razie wystarczy, i dodatkowo coś na obrożę? Kto zrobi ogłoszenia? Ja mogę allegro jeśli nie ma jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś by napisał treść ogłoszenia, najlepiej łapiącego za serce to ja mogę go poogłaszać tu i tam! Dla mnie to nie jest problem! Ja też mogę zrobić allegro chociaż jeszcze nigdy nie robiłam ale mogę spróbować!
Jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie:
[B]na jakie konto wpłacamy pieniądze? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Chyba trzeba by to uporządkować, bo czas leci i choroba postępuje:-(
Agnes czy możesz się dowiedzieć, czy jeśli dowiezie się mu witaminy, i dodatkowe jedzenie to będą mu dawać na 100%? Jak masz trochę wolnego, to można by przynajmniej dwa razy w tygodniu, np. gotowy zmieszany biały ser z gotowanymi jajkami i dosypaną biotyną, a witaminy w proszku dawaliby mu do jedzenia. Jak to dobrze, że go leczą, dużo schronisk niestety usypia z nużycą:shake:
Podsumowywując trzeba by:
1. Wystawić go w ogłoszeniach, nawet z prośbą o niedrogi lub nieodpłatny DT
2. Pozbierać deklaracje na zrzutkę
3. Wystawić bazarek - Agnes B dziergać, pewnie, że dziergać:loveu:
4. Wystawić cegiełki na allegro
Co jeszcze....
Skoro na razie jest w schronisku, to chyba jak każdy zadeklaruje 5 złotych to na razie wystarczy, i dodatkowo coś na obrożę? Kto zrobi ogłoszenia? Ja mogę allegro jeśli nie ma jeszcze.[/quote]

zgadzam się w 100% i deklaruję wpłaty. Tylko jedno - czy jest szansa na pobranie zeskrobiny i badanie? Bo jeśli to nie nużyca?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Deklaracje miesięcznych wpłat[/COLOR][/B] (będę uaktualniać):
[B]Larysa[/B]: 5 złotych
[B]Dea[/B]: 5 złotych
[B]Agnes B[/B]: 5 złotych
[B]Haker11[/B]: 5 złotych
[B]ANETTTA[/B]: 10 złotych
[B]t_kasiek[/B]: 5 złotych

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem już mówię.

Opieka weterynaryjna jest na pewno dobra, więc jeśli napisano mi, że nużyca, to nie mam podstaw by podważać to zdanie;) tutaj (przynajmniej ja) nie mam żadnych wątpliwości.

Zaczynam dziergać (na forum znalazłam wzory ubranek dla psiaków, ktoś chciał dla jamnika więc spróbuję hihi):multi:

Ogłaszajcie gdzie się da, gdy tylko uzyskam informację na jakie konto wpłacać pieniądze. Myślałam żeby na konto schroniska, a ja po każdym zakupie dreptałabym z fakturą VAT po zwrot:razz: Ale na to muszę dostać jeszcze odpowiedź;)

[B]Dea[/B] dziękuję za ogarnięcie tego:loveu: Co by się z nami stało, gdyby nie Ty?:loveu:

Co do cegiełek to ja się tym nigdy nie zajmowałam, więc zawierzam to komuś, kto ma z tym doświadczenie;)

[B]larysa[/B] ciesze się z Twojej deklaracji. oczywiście ja sama się deklaruję również:multi:



Gdy tylko otrzymam odpowiedź ze schroniska napiszę Wam wszystko:razz: Tylko kiedy ona nadejdzie nie mam pojęcia... Z reguły wieczorem, ale nic nie obiecuję:shake::razz:

DT, nawet taki płatny niedrogi, byłby dobry, ale wydaje mi się, że i tak nie ma źle... Psiak ma swój osobny kojec;)

Link to comment
Share on other sites

Plakaciki:sweetCyb::sweetCyb:


Hmmm a imię... Może po prostu Bernard?:lol: Mnie sie podoba też Fester i Goran, ale to tylko takie tam moje sugestie delikatne:roll::eviltong:

Co do konta... Wpłata pieniędzy na schronisko jest zawsze wiarygodniejsze. U mnie w sklepie babeczka kupuje makaron na fakturę dla firmowego psiaka, więc z faktura na biały ser nie byłoby problemu:evil_lol: Ale to wszystko zależy od decyzji schroniska. W razie czego (gdy chcecie) będzie wpłacać do mnie:eviltong:

Dea korzystaj póki możesz:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...