Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

Najświeższe informacje:loveu:

Młodszy kolega bernardyn trafił do młodej rodziny z Chorzowa i ma małą przyjaciółeczkę (podobna do yorka). Miłości na pewno mu nie zabraknie:multi:



W poniedziałek dostanę informacje dotyczące diety chorego bernardynka - jaka konkretną odżywkę/witaminy, karmę, ogólne zalecenia weterynarza;)

Psiak dostaje regularnie zastrzyki i [B]jest leczony[/B], więc naprawdę o to nie musimy się martwić. Jeśli ktoś ma wątpliwości może zadzwonić do schroniska i porozmawiać z wetem:razz:;)

Jeszcze jedna (według mnie baaardzo ważna informacja) - jeżeli ktoś zaadoptuje "naszego" psiaka, to jego leczenie może być kontynuowane u weta z schroniska do wyleczenia (!)

Co do konta na pieniążki... Schroniskowe konto odpada, więc...?


edit: No to faktycznie niedaleko :D Niestety tak... Dysplazja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mogę zrobić ogłoszenia nie ma sprawy tylko niech ktoś napisze jakiś tekst bo ja nie jestem w tym dobra! I potrzebuje jakiś kontakt żeby zamieścić w tych ogłoszeniach!
P.S Mnie też się podoba GORAN!!!;)
[B]Ja oczywiście też deklaruje 5 zł!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

A więc Goran:loveu:

Natussiaa nareszcie się odezwałaś:multi: Tylko nie myśl, że nie będziesz musiała do niego wpadać:eviltong: Zresztą musimy się kiedyś zgadać i razem pojechać;)

Hmmm postaram się coś jakoś ładnie napisać (żeby chwytało za serce i każdy nad tym podumał), ale to dopiero jutro ok? W nocy postaram coś napisać:razz:

Mój numer konta (kurczę tak publicznie wstydzę się hihi:oops::diabloti:)

Numer konta roześlę na PW... Doszłam do wniosku, że lepiej utajnić, po co ma tutaj świcić (koniecznie dopiszcie "Bernardyn GORAN";))

Obowiązkowo namiary na schronisko:
[B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W CHORZOWIE
UL. OPOLSKA 36
41-500 CHORZÓW
SKR.POCZT.85;
TEL. /FAX: (0-32) 249 84 52
[COLOR=Maroon][email protected][/COLOR][/B][COLOR=Maroon][COLOR=Black]

W razie czego można dodać namiary na mnie (ale nie wiem czy to potrzebne)
tel: 509 466 375
gg: 4730754
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

To chyba tyle, nie?:evil_lol: Goranku bierzemy się ostro za Ciebie:loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

I już mamy uzbierane 30 złotych miesięcznie:loveu: I chyba większość za Goranem co? Mnie też się podoba:lol: Będą plakaciki:bigcool: :bigcool: :bigcool: A Fajnie, że wet w schronie jest taki przyjazny, i że pomoże w wyborze diety i witamin. W końcu on zna Gorana i jego stan najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnes B.[/B] musisz podać jeszcze przynajmniej swoje imię i nazwisko, bo przelew internetowy nie przejdzie. Może podaj na pw tym, którzy się deklarują (lista uzupełniana na bieżąco), żeby nie było tak publicznie...

Link to comment
Share on other sites

Dlatego z tym kontem jakoś nie takoś...:shake: I nie wiem jak to rozwiązać... Może wtedy podać konto schroniska? Tylko nie wiem, czy pieniążki poszłyby tylko i wyłącznie na Gorana, czy na ogół (zawsze to jakoś pomoże)... Naprawdę nie wiem:oops:

A z kontaktami niech zadecyduje większość :P Nie wiem jak coś takiego powinno wyglądać... Może tylko do schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Natussiaa ale jak to ma być to zrzutkowe na witaminy to wysyłaj na prywatne konto do Agnes B. I daj znać, czy Cię wpisać na listę.
Dziewczyny na plakatach nie może być konta prywatnego - jeszcze mamę Agnes skarbówka dorwie za nielegalny nieopodatkowany dochód:evil_lol: Podobnie chyba na cegiełkach, ale jeszcze posprawdzam, jak to robią na allegro. Na plakatach najlepiej byłoby dać dane Agnes, bo jak ktoś będzie chciał adoptować, to zgłosi się do niej, i będzie wiadomo, co to za "ludź" i czy na pewno dobry:lol: Np. napisać, że jest w schronisku na Śląsku, i że w sprawie adopcji, pomocy w leczeniu, lub zaoferowania DT można kontaktować się z ...... Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Nie no skarbówce mamy nie oddam, złota kobieta, dzięki niej tak kocham psy (wszak zaraz po powrocie do domu po urodzeniu przytulała się do mnie jej pudliczka:loveu:)

Dea ma rację;) (mówię Ci Kasia korzystaj z tego, że tak przytakujemy:razz::diabloti:)

Natussi wysłałam PW z numerem konta i o wszystkim poinformowałam.

No to idę na całego, możecie udostępnić mój nr telefonu, gg i maila, tylko żeby nie dzwonili po północy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy tak się da ale pomyślałam sobie że może by utworzyć skarpetę na AFN i np na allegro podać nr konta AFN, i dodać że pieniądze wpłacać z Dopiskiem dla Gorana! Niewiem niestety jak funkcjonuje AFN bo nigdy nie miałam z nim doczynienia!:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Nie wiem czy tak się da ale pomyślałam sobie że może by utworzyć skarpetę na AFN i np na allegro podać nr konta AFN, i dodać że pieniądze wpłacać z Dopiskiem dla Gorana! Niewiem niestety jak funkcjonuje AFN bo nigdy nie miałam z nim doczynienia!:oops:[/quote]
:klacz::klacz: super pomysł, o ile się nie mylę to konto jest zawsze to samo, tylko dopisek musi być, dla kogo. Skarpeta tworzy się przy pierwszej wpłacie. Napiszę na pw do kogoś z AFN i zapytam. Na allegro to by było świetne. Trzeba jeszcze cegiełki wymyślić, może ładne, smutne zdjęcie Gorana, i na nim podpis "Dziękuję za pomoc i serce" i wysyłałoby się mailem do tych, którzy wpłacili, a jak ktoś chce pocztą, to trzeba by doliczyć jeszcze za przesyłkę pocztową.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście genialne:multi::loveu:

Myślałam o AFNie, ale nie mam zielonego pojęcia jak to funkcjonuje, a na wątku się cały czas coś dzieje i zbierałam się z napisaniem do kogoś... Dea wypytałabyś kogoś? To byłoby najlepsze rozwiązanie na allegro i ogłoszenia:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...