Jump to content
Dogomania

Xena - Moja Wojownicza Księżniczka


lucky23

Recommended Posts

Już chyba wiem, co Xeniaczka dostanie na urodzinki :D

Furkidz mnie zauroczył tą obróżką na tyle, że pod pretekstem urodzin trzeba będzie ją chyba kupić :D

0_0_productGfx_a9994a7b09e788da4d7e1182c

A co u nas? Mamy w końcu wolne 6 dni, wypadałoby coś porobić, gdzieś się wybrać, ale pogoda jest taka jak jest, i nic na to nie poradzimy, że trzeba siedzieć w domu.. Dziś poszłyśmy z nadzieją, że Xena choć trochę pobiega, a wróciłyśmy całe mokre, a Xena w dodatku cała brudna do tego stopnia, że trzeba było ją umyć :/ Nienawidzę takiej pogody.. Po dzisiejszym spacerku wyglądałyśmy tak.. 

10648961_444068932425259_471154060265479*hejty prosimy o pozostawienie dla siebie* 

 

Nie chcę brać aparatu na dwór, bo jeszcze coś się z nim stanie, a wolę nie ryzykować, bo jednak nie kupuję lustrzanki, stwierdziłam, że nowy komputer mi się bardziej przyda, niż aparat  :D

Jednakże nie rezygnuję z marzeń i może pod koniec roku wyproszę rodziców o nowy kompakt, albo hybrydę.. A różnica pomiędzy lustrzanką a hybrydą w cenie jest spora.. 

 

Noo i sobie siedzimy w domciu, i nikt nas tu nie odwiedza.. :(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi się podobają filmiki, na pierwszym Xena to prawdziwy żywioł, jakbym mojego wariata widziała ;) Podziwiam wkład włożony w montowanie filmików, ja tego nie znoszę, mój komputer nie wyrabia przy rawach, a co dopiero przy filmach. Pogoda jest straszna, u mnie od rana pada śnieg :(

Link to comment
Share on other sites

 Nawet mi nic nie mów o pogodzie, do rozpaczy mnie doprowadza :/ Jak tak dalej pójdzie to moje psy zostaną mistrzami sztuczek i samokontroli, bo to sobie ćwiczymy zamiast spacerowania.

 

Prezent świetny, zdecydowanie musisz kupić! Xenia na pewno bardzo, bardzo chce, więc nie masz wyjścia :D

 

Fajnie filmiki, lubię czasem zobaczyć psiaka w innej formie niż tylko na zdjęciach :) A poza tym zauważyłam komentarze pod pierwszym (przepraszam, że przenoszę się z tym tutaj, ale nie mam konta na youtube, żeby tam skomentować) i padłam. Tak, wstążka na psiej szyi to zdecydowanie zuo! Jak mogłaś jej coś takiego założyć i narażać na śmierć! Jesteś nieodpowiedzialna i niepoważna! A tak serio, to ludzie już nie mają się o co czepiać. Oczywiście obroża, czy też czasem zakładana psom bandamka o nic się nie zaczepi, ale wstążka już tak :P Przepraszam, ale musiałam, no po prostu musiałam się do tego odnieść :P  

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz zobaczyłam ten komentarz pod filmikiem, ale się uśmiałam. Nie wiem jak taka osoba trzyma psa, chyba tylko pod kloszem bo każde wyjście na spacer grozi smiercią! śmiercionośne pułapki czyhają wszędzie! paranoja. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi się podobają filmiki, na pierwszym Xena to prawdziwy żywioł, jakbym mojego wariata widziała ;) Podziwiam wkład włożony w montowanie filmików, ja tego nie znoszę, mój komputer nie wyrabia przy rawach, a co dopiero przy filmach. Pogoda jest straszna, u mnie od rana pada śnieg :(

Mój komputer też nie wyrabia przy filmikach, ale dobrze, że kupuję niedługo nowy komputer, będzie windows 8, i 4 GB Ramu i super :) U nas wczoraj padał śnieg, dziś za to świeciło słońce, ale już jest zachmurzone.. Masakra :( 
 

 Nawet mi nic nie mów o pogodzie, do rozpaczy mnie doprowadza :/ Jak tak dalej pójdzie to moje psy zostaną mistrzami sztuczek i samokontroli, bo to sobie ćwiczymy zamiast spacerowania.
 
Prezent świetny, zdecydowanie musisz kupić! Xenia na pewno bardzo, bardzo chce, więc nie masz wyjścia :D
 
Fajnie filmiki, lubię czasem zobaczyć psiaka w innej formie niż tylko na zdjęciach :) A poza tym zauważyłam komentarze pod pierwszym (przepraszam, że przenoszę się z tym tutaj, ale nie mam konta na youtube, żeby tam skomentować) i padłam. Tak, wstążka na psiej szyi to zdecydowanie zuo! Jak mogłaś jej coś takiego założyć i narażać na śmierć! Jesteś nieodpowiedzialna i niepoważna! A tak serio, to ludzie już nie mają się o co czepiać. Oczywiście obroża, czy też czasem zakładana psom bandamka o nic się nie zaczepi, ale wstążka już tak :P Przepraszam, ale musiałam, no po prostu musiałam się do tego odnieść :P

Wiem, wiem, założyłam psu na 5 minut wstążkę i wielka awantura nie wiadomo o co.. Ale cóż, niektórym to przeszkadza.. A obróżkę zapewne kupimy, ale bliżej czerwca. No i do tego może jakaś adresatka rószoffa? 
 

Dopiero teraz zobaczyłam ten komentarz pod filmikiem, ale się uśmiałam. Nie wiem jak taka osoba trzyma psa, chyba tylko pod kloszem bo każde wyjście na spacer grozi smiercią! śmiercionośne pułapki czyhają wszędzie! paranoja.

Dokładnie tak! Szczeniaki noszą wstążeczki przez 8 tygodni i nic im nie jest, ale nie! Mój pies miał 5 minut i groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo! Nie wiem, co ci ludzie mają w głowach.. Mi się śmiać chciało, jak nasza pani od pl poweidziała, że pierwszoklasiści jej powiedzieli, że znak kropki to ZŁOŚĆ! Jakoś tak mi się skojarzyło z tymi komentarzami..
 

Ja dlatego zawsze usuwam hejty albo dodaję filmiki bez opcji komentowania. I świat jest piękny :D

Śpiewanie nauczyło mnie przyjmować hejty i bezpodstawną krytykę.. Bo debile sie zawsze znajdą..
 
ddf0f966b87a18a6.jpgZ pańcią..
3a2901b34acd7264.jpg22d4c8be5298c2c3.jpgee380dae7e212735.jpg
4f6367a4986740c8.jpg

I filmidło :)
http://www.youtube.com/watch?v=15JY6JQgxLI

Miłego dnia!
Link to comment
Share on other sites

A nie za dużo już macie tych obróżek? :D

Mamy tylko 8 KUPNYCH :D A ogółem mamy 17 :)
 

Hej witam się ppierwszy raz :) super masz psiaka i fajnie spędzasz z nią czas :)
Jak lubisz robić filmy to zrób o Xeny akcesoriach :) bardzo chętnie go obejrzę :)

Witamy Was w naszej galeryjce i mamy nadzieję, że będziecie nas częściej odwiedzać :) Odkąd mam Xenę mam odmienione życie o 360 stopni - więcej czasu spędzam na dworze i więcej wydaje na psa niż na siebie. A filmik kiedyś się pojawi, na pewno. 
 

cudna ta Twoja Xena  :wub:
 
Obrazek9.jpg

Dziękujemy za komplement! :*
1926177_845655898835247_5040766181783826
Wesołych Świąt WIelkiej nocy i mokrego śmigusa dyngusa kochani! :*
 
I filmik - bo nie mogło go zabraknąć :D
http://www.youtube.com/watch?v=vH2MnmT7fNA

Link to comment
Share on other sites

Angina, tak, jestem pewna :D 

A teraz kilka wiosennych foteczek ^^

10551725_447019792130173_34084510359319711080429_447028375462648_57688065609063111136105_447027715462714_8184782466444641614329_447020748796744_1573624402391031Moja pannica dziś kończy rok i 10 miesięcy ^^

 

Pogoda dopisała, byłyśmy na dłuuuugim spacerze na łące i wiecie co było na łące? Kaczuchy! 

A co na to Xena? Chciała je zjeść? NIE! Zaganiała je! Jak collie :D 

No i oczywiście pomoczyła łapeczki i brzuszek, bo co to by był dla niej dla spacer bez moczenia się? Hmm.. :D

Miłego wieczoru! 

Link to comment
Share on other sites

Nie, tak sie nie mowi :P mowi sie 180. :D przeciez jak 360 to pelen obrot, to wychodzi na to ze nic sie nie zmienilo bo wracasz do tego miejsca. Tak na logike..

Oj tam, oj tam.. Mi się kojarzy 360 stopni, że ktoś coś wywrócił do góry nogami, ale raczej masz rację.. Ale wiesz.. staromodna jestem.. 
 

Heja

Zgodzę się z Anginą - też zawsze słyszałam 180 stopni 360 troszkę nie ma sensu xd

A ja zawsze słyszałam 360 stopni, ale uświadomiłam sobie, że to nie ma sensu :D
 

Ja też się zgadzam z Angi :D

świrusek :) https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/11103121_448315772000575_3487620654652455998_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9

To tylko Xeniaczka :D 
 

Hahaha, ja też się zgadzam z Angi :P
Ostatnio foto - mega. nie wiem co bierze, ale niech bierze mnie :D

Hahahah... :D Uczę się wciąż robić zdjęć, bawię się z kadrami i przybliżeniem i wgl. i chyba idzie mi coraz lepiej? 
 
A zdjęć mam AŻ trzy! (Znaczy się na aparacie jest więcej, ale leń ze mnie przed testami i nic mi się nie chce..)
11088819_448506155314870_400252425508773Piękna słoneczna sobota..
 
 
11136722_449230951909057_703660541395837Leń, który by ciągle się wylegiwał - ale spokojnie, tylko w domu i z rana do południa jest leniem.. Po południu i na dworku to wariatka i psipatka :D
 
10552605_449238315241654_604806732164644
I takie sobie MY :3
 
Pozdrawiamy, N&X 
 
-------
Grrr.. prześladują mnie emotkiony.. Jaka jest ich maksymalna ilość, że przy każdym poście mi wyskakuje max?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...