Jump to content
Dogomania

Lupus [']


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='Anja2201']Nadal nie mamy pełnych deklaracji :(

Ale jest szansa ,że ta sunia pojedzie z Lupusem jeśli uzbieramy deklaracje , wtedy na dniach można by psy zabierać
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246992-Kolejna-starowinka-skazana-na-dożywocie-Zbieramy-na-DT-150-180zł?p=21294326#post21294326[/URL][/QUOTE]

wiem,ale inaczej jak się zbiera na psa jaki jest bezpieczny,a inaczej w takiej kwestii.Nie dam rady więcej wpłacac,bo mam swoje zwierzaki ,nascie i kilka osób w potrzebie...
Jakas kwota ogólna juz jest,a osoby jakie się zadeklarowały na stałe kwoty prosze o realizację Kochani...
albo jakas sume brakujaca na cel"wyciagniecie Lupuska ze schronu"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest juz stała kwota a brakuje tak niewiele...Oby nie było za pozno...
Dotrze też lada moment na konto kaskę z naszego bazarku 282 zł
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246316-ROZLICZAM-ciuszki-ksiazki-bizuteria-kosmetyki-farby-do-wlosow[/url]

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Jest juz stała kwota a brakuje tak niewiele...Oby nie było za pozno...
Dotrze też lada moment na konto kaskę z naszego bazarku 282 zł
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246316-ROZLICZAM-ciuszki-ksiazki-bizuteria-kosmetyki-farby-do-wlosow[/URL][/QUOTE]

Już dotarła , jest wszystko w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Super! Kibicuję Lupuskowi z całych sił. I suni też! Szkoda, że ja o tej "mojej" bidzie dalej nic nie wiem... Straszna jest ta bezradność :-(.[/QUOTE]
Zaraz zrobie ekspresowy bazarek na tę bidulke i jakis grosik uzbieramy ...Mam fanciki.
Może mozna te dwa psiaki razem zabrac.?..Czy to ma byc wspólny transport?
Ile brakuje nam pieniązków aby zabrać te dwa psiaki?
Strasznie przykro zabrać tylko jednego biedaka...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246992-Kolejna-starowinka-skazana-na-dożywocie-Zbieramy-na-DT-150-180zł?p=21294326#post21294326[/URL]

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']A jeśli dla tej suni uzbierałoby się te 150-180zł to Lupus nadal potrzebowałby 95zł stałych, czy wtedy płacicie mniej?
Czy to zależy czy psy by się polubiły i mieszkały razem?[/QUOTE]
Dla suni ok 150 zł.. stałych deklaracji...Tyle az..trzeba kasy..
Sunia uzbierała obecnie b.mało..
Razem to swietny pomysł..

Link to comment
Share on other sites

Od jutra serdecznie zapraszamy na ekspresowy bazarek dla tej starowinki..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247021-PILNY-i-Ekspresowy-dla-starowinki-na-dozywociu-z-fantami-od-ick-do-17-9-g-20-00?p=21297014#post21297014[/URL]

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszamy na bazarek dla starowinki...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247021-PILNY-i-Ekspresowy-dla-starowinki-na-dozywociu-z-fantami-od-ick-do-17-9-g-20-00?p=21297014#post21297014[/url]
Moze uzbieramy na tyle aby zabrać oba te psiaki ze schroniska..Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Super! Kibicuję Lupuskowi z całych sił. I suni też! Szkoda, że ja o tej "mojej" bidzie dalej nic nie wiem... Straszna jest ta bezradność :-(.[/QUOTE]

Jak będzie coś wiadomo to będziemy kombinować. tak myślę, że wspólnymi siłami się uda....
ta nasza sunia.... ech.... nie da się przejść obojętnie kolo jej rozpaczy....

Link to comment
Share on other sites

Prosze o wyciagnięcie tych dwóch psów razem i moze połaczenie tych watków.Anja...długo to trwa,wiem,że się chcesz zabezpieczyć,rozumiem to,bo ja wziełam psa i zostałam sama na lodzie jak trzeba było.
Napisze wprost:jesli do końca wrzesnia Lupus nie wyjdzie ze schroniska ja wycofuje swoja deklarację.Jestem słowana,byc moze i dla staruszki będe 50zl włacała co miesiąc stałałych,ale w chwili obecnej nie moge na 100% się zadeklarowac,wczoraj zabralam 2 moje zwierzaki z lecznicy-430zł zapłacilam,pzredwczoraj 130 i mam tez dlug spory 700zł do uregulowania.Nie powinnam wcale sie deklarowac,ale zalezy mi na tym,żeby zwierzaki wyszły ze schronu.Na zdjecie tej staruszki nie mogę patrzec,bo mi serce płacze normalnie...Jestem za wrazliwa na nieszczęscie...podziwiam tych co do schronu chodza,ja pewnie bym w psychiatryku skończyla...Jesli oba psiaki maja być razem to koszt ich utrzymania jest mniejszy razem,niż osobno,prawda?Wyciagnijcie te dwa psiaki (Lupuska i babcię) i bedziemy cos kombioinować.Ja na pewno dorzuce się do staruszki w przyszłym miesiącu...Prosze Was przemyslcie to dobrze...Każdy dzień się liczy...no ...

Edited by bozenazwisniewa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Prosze o wyciagnięcie tych dwóch psów razem i moze połaczenie tych watków.Anja...długo to trwa,wiem,że się chcesz zabezpieczyć,rozumiem to,bo ja wziełam psa i zostałam sama na lodzie jak trzeba było.
Napisze wprost:jesli do końca wrzesnia Lupus nie wyjdzie ze schroniska ja wycofuje swoja deklarację.Jestem słowana,byc moze i dla staruszki będe 50zl włacała co miesiąc stałałych,ale w chwili obecnej nie moge na 100% się zadeklarowac,wczoraj zabralam 2 moje zwierzaki z lecznicy-430zł zapłacilam,pzredwczoraj 130 i mam tez dlug spory 700zł do uregulowania.Nie powinnam wcale sie deklarowac,ale zalezy mi na tym,żeby zwierzaki wyszły ze schronu.Na zdjecie tej staruszki nie mogę patrzec,bo mi serce płacze normalnie...Jestem za wrazliwa na nieszczęscie...podziwiam tych co do schronu chodza,ja pewnie bym w psychiatryku skończyla...Jesli oba psiaki maja być razem to koszt ich utrzymania jest mniejszy razem,niż osobno,prawda?Wyciagnijcie te dwa psiaki (Lupuska i babcię) i bedziemy cos kombioinować.Ja na pewno dorzuce się do staruszki w przyszłym miesiącu...Prosze Was przemyslcie to dobrze...Każdy dzień się liczy...no ...[/QUOTE]

psiaki mają jechać na poczatku tygodnia. to już jest ustalone. teraz tylko muszę zgrać mój czas z czasem kierowcy co nie będzie łatwe.

ja chodzę od 5 lat, czy 6 do schroniska. i.... zdarzają się do dzisiaj sytuacje, że płaczę. jak konał jamnik nam na rękach, jak widzę odchodzące psiaki. zwłaszcza te stareńkie.
jest kilka staruszków w schronisku. i trudny był wybór, którym mamy pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

Lupus do DT pojedzie po niedzieli , ale ze staruszką musimy się wstrzymać , przepraszam , ale zbyt wiele razy czytałam już "wyciągaj , my pomożemy " i zostawałam z psem sama , a mniejszym złem jest poczekanie , niż oddanie psa po kilku miesiącach w DT do schronu bo kasy nie ma .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Lupus do DT pojedzie po niedzieli , ale ze staruszką musimy się wstrzymać , przepraszam , ale zbyt wiele razy czytałam już "wyciągaj , my pomożemy " i zostawałam z psem sama , a mniejszym złem jest poczekanie , niż oddanie psa po kilku miesiącach w DT do schronu bo kasy nie ma .[/QUOTE]

Ania prosze,żebys ja wzięła,koszt jej pobytu będzie mniejszy jak z Lupuskiem będa razem pzreciez .Ja ze swojej strony zadeklaruje tez 50zł stałej dla niej.Jęsli strace prace wtedy będziemy się martwic,ale zrobię wszystko co w mojej mocy,zebys z tym sama nie została.Szkoda tej psinki.Mam teraz ciezki okres,wrzesień-2 dzieic do szkoły,dlatego nie będe sie "deklarowac"...Jesli to pozwoli Ci podjec decyzje ,żeby ja zabrac do siebie razem z Lupuskiem to pod koniec miesiąca wysle na pewno na na za wrzesień 50zł...W paxdzierniku bede wysyłac ok 10-tego.Jesli i sę troszke luxniej zrobi z finansami to na karme dla tych szczylków cos tez wyskrobię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...