Jump to content
Dogomania

Lupus [']


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj u Lupuska :) Straszny z niego pieszczoch , jak już się wygramolił z budy to wtulił się we mnie tak ,że ciężko było zdjęcie zrobić , później chodził za mną krok w krok :) Zdjęcia mam , ale kiepskie bo z telefonu , bo oczywiście aparatu nie wzięłam:roll: . Lupuskowi trzeba zakupić jakiś wspomagacz delikatny na stawy bo po dłuższym leżeniu troszkę mu się tył chwieje . Zdjęcia będą jutro bo dzisiaj już padam .

Lupus jest sam , on jest za stary żeby z młodziakami siedzieć , mogły by mu niechcący zrobić krzywdę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Lupuskowi trzeba zakupić jakiś wspomagacz delikatny na stawy.[/QUOTE]

Dużo osób podaje Arthroflex, mojej Saruśce (najmłodsza już nie jest) też podawaliśmy. Jakiś czas temu pani doktor poleciła nam do spróbowania ArtroHA. Jest tańszy. Saruśka wcina codziennie po dwie sztuki (nie jest w płynie) i jest podobnie jak po Arthroflexie. Tylne łapinki nie dokuczają i psisko bez problemu wskakuje na łóżko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Narazie zamówiłam Lupusowi karmę -brit premium senior 15 kg -94,99zł , powinna starczyć na półtora - dwa miesiące .


[quote name='GatoNegro22']Może uda sie dołączyć do niego Ksenię i będą sobie razem leżeć.
Na ile lat był oceniany w schronisku?[/QUOTE]

Nie wiem na ile był w schronie oceniony , ale na pewno ma przynajmniej 12 -13 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']lupus w schronie na ok. 10 lat. Ale chyba za mało.
Lupusek był skrajnie wycieńczony jak trafił do schroniska, bardzo chudy. Wyciągany ze studzienki kanalizacyjnej:([/QUOTE]

Jak dla mnie to nie możliwe , Aniu moja 16 letnia Kiara jak do nas przyszła była w podobnej formie , on na pewno ma więcej niż 10 lat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zapraszamy w imieniu fony i własnym na bazarek w cżesci przeznaczony dla Lupusa.
Bardzo prosze o odwiedzanie, reklamowanie i kupowanie:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246927-Jesienny-mega-bazarek-fony-odziez-buty-ksiązki-płyty-do-7-10-br[/URL][/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :) Zaraz zajrzę i postaram się w miarę możliwości podnosić .

Mam wieści z DT , Lupus nie ma problemu z apetytem , Lupus jest wybredny :) Opiekunka wymieszała mu suchą karmę z puszką i od razu schrupał wszystko :) Trzeba będzie Lupuskowi chyba kilka puszek kupić ,żeby z suchym mieszać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']czy ja swoje wpłacałem ? jeśli nie to proszę o dane do przelewów ...[/QUOTE]


Jeszcze nie , konto :
[SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000]:
[/COLOR][/CENTER][/SIZE][B]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych
ul.Kolbe 2/4
97-200 Tomaszów Maz.
[COLOR=#000000]Nr konta 65203000451110000002613570


z dopiskiem " dla Lupusa "[/COLOR][/B]
[quote name='Aska7']Może trzeba mu suchą karmę czymś "zmiękczyć", bo też pewnie i ząbki nie najlepsze[/QUOTE]

Ma namaczaną karmę , ale bez puszki nawet powąchać nie chce :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...