Jump to content
Dogomania

BOKSER żabol vel HUGO MA DOM - odszedł za TM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaba14']EE... bez przesady, jesli ktos chce miec aparat do prostych ale przejzystych zdjec to nie trzeba kupowac zaraz canona np. za 500 zł.. jesli aparat ma byc wyciagany raz na ruski rok to szkoda pieniedzy! Ja mam kodaka ktorego chce wymienic bo lubie fotografie, ale ten model co mam (juz go nie ma w sprzedazy :lol: ) robi bardzo ładne zdjęcia, acz kolwiek dla wymagajacych nie polecam kodakow ;)[/quote]

A530 kupiłam za mniej niż 500 i jak już ma się cyfrówkę, to raczej nie używa się jej od wielkiego dzwona, tylko pstryka na okrągło, zwłaszcza jak są Fafle w pobliżu ;) jako taka "zabawka" to bardzo fajny sprzęt, bo normalnie robię lustrzanką analogową
I popieram opinię co do Kodaków: nie dla wymagających :)

Link to comment
Share on other sites

A to co mogę powiedzieć i to zaręczyć głową :eviltong: to takie info:
[B]HUGO [/B]to pies wychowany w domu i z niego wyrzucony :angryy:
W domu zachowuje się grzecznie nie broi, kiciusie jak i dzieci i konie nie interesują go wogóle. Nie znosi deszczu ( mało rąk nie powyrywa chcąc wracać do domku jak pada). W domu wchodzi spokojnie na kanape lubi spać pod kołderką :evil_lol: i próbuje się rozpychać :eviltong: . Uwielbia jazde samochodem ( włazi do każdego nawet nie proszony).A i jeszcze jedno nie atakuje psów ale jak któryś będzie go nękał no to .... biada mu :diabloti: ( byłam świadkiem).

Narazie tyle bo tak jak pisałam to jest pies zagadka i muszę się jeszcze w wielu sprawach upewnić:loveu:

Droga PAOLU06 -piesio ma na imię [B]HUGO[/B] bardzo proszę ........:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Źle napisałam nie jedna a kilka ale jak sądze wyjaśni się wsztstko 11 najpóźniej 13 czerwiec.
A mianowicie te płakanie no i oczy byłam już u swojego weta w piątek badania kontrolne a poniedziałek wyniki to zobaczymy.[/QUOTE]

Iza, a co podejrzewasz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...