Jump to content
Dogomania

BOKSER żabol vel HUGO MA DOM - odszedł za TM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!
Schronisko jutro jest czynne, chyba do 16 ale nie jestem pewna, a nie chce dzwonic do Justyny o tej godzinie, bo ona była wczoraj od 15 w pracy do dziś do 15 ....
mogę zadzwonić jutro rano i wam napisac, ale jeśli szybko chcecie działać to to jest nr do schroniska [FONT=Verdana,Arial,Helvetica,Sans-Serif][SIZE=2](32) 24-80-362. Tylko jeśli będziecie dzwonić lub odbierać psiaka, to powiedzcie, że jesteście z fundacji która pomaga bokserą i chcecie wziąść tego chudego boksera. On jest na module i bardzo trudno go dostrzec.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jest z Krakowa.

Wczesniej chciała żebym dała jej propozycje psów do dwóch domów.

Zanim założyłas ten temat to ja juz jej dałam zdjęcia Żabolka:oops:
Żabolek raczej ani do jednego ani do drugiego domu nie moze iść. Ale Renie bardzo psiak poruszył. I napisala mi wczoraj, że o nim nie zapomniała i że jej kochana weta mogłaby go zabrac.

Renia jest z Krakowa, więc wetka pewnie też;)

Link to comment
Share on other sites

Ta kobieta chce go na stałe, czy tylko na leczenie?

No i jeśli Kraków to w przyszłym tygodniu Justyna wiezie jedna sunie do nowego domku, wiec Żabolka nie będzie mogła wziąść, wiec trzeba by wymyślić transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Ta kobieta chce go na stałe, czy tylko na leczenie?

No i jeśli Kraków to w przyszłym tygodniu Justyna wiezie jedna sunie do nowego domku, wiec Żabolka nie będzie mogła wziąść, wiec trzeba by wymyślić transport.[/quote]
Na stałe.

Ale ona narazie nic nie wspominała o transporcie, nie wiem czy chce po niego przyjechac, czy czeka na moją odpowiedź.

Może poczekajmy na jej odpowiedź, ja jej narazie napisałam, że jak jest zdecydowana na 100% moze go brać;)

Link to comment
Share on other sites

Może być i Żabek ;) w schronisku i tak nikt do niego nie mówi ;) wiec pies się nie przyzwyczaił.

[COLOR=red]Informuje że ja jutro z rana znikam na 6 dni i nie będę miała dostępu do internetu. W sprawie Żabka prosze kontaktowac się z Justyną, ona bedzie na bierząco w jego sprawie ponieważ pracuje w schronisku 510 268 586 lub do Pianki, ktora jest obecna na tym wątku.[/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]Pozdrawiam Ania.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Żabol już w klinice w Orzeszu. Miał jechać do innej, ale nie przyjeli, bo podejrzewają nosówkę, jak wyniki w Orzeszu nie wiem, dopiero zbieramy się w koopę i zdajemy sprawozdania z dnia ;)

więcej na forum adopcyjnym może będzie, bo tam zalogowani bezpośredni ratowacze, powiem Wam, że było gorąco, jak pod kliniką okazało się, ze tam nie zostanie przyjęty :-(

ale szybka akcja i ma miejsce chłopaczek!

Pozbieram informacje, jak, kto i co i opowiem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...