Jump to content
Dogomania

BOKSER żabol vel HUGO MA DOM - odszedł za TM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela.szczepaniak']A no cisza cisza nikt się nie przejmuje HUGOLEM :shake:
Rozmawiałam z Agą i powiedziała że Monia chora a ona czeka na program jak go dostanie to zaktualizuje ale nie wiem czy nie zapomni:cool1:[/quote]

Nie zapomni! Jutro będę u Moni w Wawie, zgramy program pomoge Moni, ona ma za dużo na głowie.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam nowe zdjęcia na stronę adopcyjną. :lol:
Iza, mam do Ciebie prosbę.
Czy możesz napisać kilka info o tym jak on się zachowuje; jak do ludzi,
dzieci, psów, kotów, jak z zostawaniem w domu.
Zaktualizuję to na stronie.
Napisz tu, albo do mnie na maila: info[małpa]bokserywpotrzebie.pl
Nie jestem w stanie przekopać wątku, żeby zebrać te informacje.

Link to comment
Share on other sites

Joaaa to jest tekst, który daję o ogłoszeń. Można go wykorzystać, a Iza może napisze jeszcze coś więcej:

[CENTER][SIZE=2][I][B]HUGO [/B]trafił do schroniska na początku maja 2007.
Był bardzo chudy, ale teraz powoli przybiera na wadze. HUGO jest nieco mniejszy niż typowy bokser, ma ok. 6-7 lat i niespotykany kolor. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Bytomiu.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I][B]Hugo [/B]jest bardzo wesołym i energicznym psem. Uwielbia aportować i bawić się z dziećmi. Jest łagodny w stosunku do zwierząt, równiez kotów.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Zachowuje czystość w domu i nie niszczy. Lubi także jazdę samochodem.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Szukamy dla niego dobrego domu, w którym będzie szczęśliwy i kochany.
A on odwdzięczy się miłością i wiernością za szansę na lepszy los.[/I][/SIZE]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wielbicielka']Witam
Słuchajcie, a jak HUGO z innymi psami żyje? To znaczy, czytałam wyżej, że się potrafi odgryźc, ale czy to są bardzo ostre awantury? Czy jest agresywny?[/quote]

Nie absolutnie nie jest agresywny wiekszości uiceka i chowa się przed przeciwnikiem ale jeżeli idzie spokojnie a któryś burek mały oczywiście go zaatakuje to sprowadza do parteru i na tym koniec:p

Link to comment
Share on other sites

A więc...
Jeżeli Hugo dalej szuka domu, to może go znaleść. U mnie...
Od dłuższego czasu już zastanawiałam się nad 2-gim psem i początkowo miał być rasowiec, potem jednak zdecydowałam wziąść jakiegoś ze schroniska, no i trafiłam tutaj i przepadłam :loveu:
Tylko są dwie sprawy.
Po 1-sze. Jak Hugo dogaduje się z innymi psami? (To doczytałam... myślę że nie byłoby problemu bo moja L. nie jest konfliktowa :) )
Po 2-gie... Mieszkam w Holandii i żebym mogła go tu przywieść musiał by mieć wszczepionego chipa i paszport wyrobiony, no i pewnie jest jakaś kwarantanna. Czy ktoś mógłby się o tym coś dowiedzieć? Ile to trwa itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']
Po 2-gie... Mieszkam w Holandii i żebym mogła go tu przywieść musiał by mieć wszczepionego chipa i paszport wyrobiony, no i pewnie jest jakaś kwarantanna. Czy ktoś mógłby się o tym coś dowiedzieć? Ile to trwa itp?[/quote]

nie wiem jak do Holandii, do Niemiec wwożony pies musi być min 1 miesiąć po szczepieniu na wściekliznę (nie wiem jak z chipem) - może u Was jest podobnie? Najlepiej zapytać swojego weta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...