Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Ciociu hop! prawda jest taka, że jakbyśmy miały wątpliwości co do opieki nad naszymi kundlami to wątek by miał 300 stron a nie 34 ;)

staram się odzywać jak najczęściej... jak wychodzi sama widzisz...

Link to comment
Share on other sites

Ciociu hop! prawda jest taka, że jakbyśmy miały wątpliwości co do opieki nad naszymi kundlami to wątek by miał 300 stron a nie 34 ;)

staram się odzywać jak najczęściej... jak wychodzi sama widzisz...

 

Kiedy trzeba, kontaktujesz się szybko. Ogłaszasz Korę i Maję, a to mi wystarczy. Do wpisów na wątku nie będę Cię zmuszać. ;) 

 

Pozdrów Agatkę, Michała i zwierzaki. :)

Link to comment
Share on other sites

Kiedy trzeba, kontaktujesz się szybko. Ogłaszasz Korę i Maję, a to mi wystarczy. Do wpisów na wątku nie będę Cię zmuszać. ;)

 

Pozdrów Agatkę, Michała i zwierzaki. :)

Agatka i Michał dziękują a stado merda do Ciebie ogonami :)

Link to comment
Share on other sites

A moje stado zgłupiało i wyleguje się w pełnym słońcu... siłą trzeba ich ściągać do domu...

 

Czasami psy lubią się doładować. ;)

 

 

W nocy szalała burza. Było trochę zamieszania i paniki. Poranne wyjścia w deszczu nikomu się nie podobały. Upał źle, mokro też źle. ;)

Link to comment
Share on other sites

Maję z liskiem zobaczyłam na fb i pierwsze co mi przyszło na myśl to że albo "umarł" szybko albo dałaś go jej tylko do zdjęcia ;)

 

Były 4 liski... Ostał się ino jeden. ;) Maja, Jo i Kiku masakrują zabawki szybko. Tylko lisek Lulczaka żyje. ;) Zawsze jak coś jest nowe to szybko wykorzystuję do fotek, bo potem... Wiesz, jak jest. Przecież nie wstawię na FB foty Majki ze zwłokami liska. 

 

W sprawie adopcji Majki i Kory pewnie cisza. Zgadłam? ;)

Link to comment
Share on other sites

a5734cfa6a2d.jpg

 

Co to jest? Obróżka przeciwpchelna Majki i robota też Majki. ;) Dotąd specjalistką od rozgryzania obróżek i adresówek była Natka. No to teraz ma konkurencję. ;)

 

W związku z powyższym ;), założyłam Majce jedną z zapasowych obróżek "Juldanowych". ;)

Link to comment
Share on other sites

W sprawie adopcji dziewuch cisza- nawet głupich wiadomości bark...

Dobrze, że tym razem zapas obróżek dotarł na czas... to małpiszon ;)

Pan Paweł nie odezwał się, ale poproszę go żeby może kupił coś dla psiaków i wysłał na Twój adres. Zgodzisz się na podanie Twojego adresu?

Link to comment
Share on other sites

Pan Paweł nie odezwał się, ale poproszę go żeby może kupił coś dla psiaków i wysłał na Twój adres. Zgodzisz się na podanie Twojego adresu?

 

Tak, możesz podać. Tylko, że p.Paweł chciał pomóc Korze. Kasa się przyda w sierpniu np. na oczyszczenie gruczołów okołoodbytowych i odrobaczenie Kory (wystarczy jednorazowo Drontal Plus, bo nic się nie dzieje). Maję też wypadałoby profilaktycznie odrobaczyć. Może jednak podaj mu swoje konto. 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Pana- zobaczymy, co zadecyduje :)

Zrób co trzeba a ja powalczę o kasę, póki co to jeszcze jakoś mi wychodzi...

 

OK. :)

 

Przelewy za Korę i Maję dotarły. Dzięki za terminowe płatności. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...