Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Zdjęcia kosmiczne - język w kolorze kocyka wygląda jak doklejony, szczególnie na trzecim zdjęciu.

 

Nie chciała schować wielkiego jęzora. ;) Troszkę się zapluła. ;) A wszystko przez ten cholerny upał. Z leczeniem uszu idzie jak po grudzie. Zobaczymy, co powie okulista o oczach. Biedna ta Fruzia... Bardzo cierpliwie wszystko znosi. 

 

Dzisiaj sprzątałam sierść fruwającą po podłodze. Nemo oczywiście mi asystował i narzekaliśmy sobie. Ja mu np. mówię: kurde, gorąco, a on mi na to: łojojojgooorącołoj. Nemo lubi pogadać i przytulać się lubi. Chciałby mieć stały kontakt z człowiekiem, a ze względu na inne psy nie ma takiej możliwości. 

Link to comment
Share on other sites

Trochę ulepszyłam rozliczenie. Rozdzieliłam wydatki na inne psy i na Fruzię. Jest przejrzyściej.

 

Wpłaty:

70zł - MikAga (pozostało z wcześniej wpłaconych 100zł, 30zł wydane było na fryzjera Olo)

200zł - Loczka

81zł - Lida

200zł - p.Bożena z FB

20zł - Oska1983

30zł - Romka

-------------------

601zł

 

Wydatki na Lejdi/Fruzię:

20zł - fryzjer 

16zł - odrobaczenie

130zł - wizyta i leki - KLIKNIJ

35zł - krople Maxitrol KLIKNIJ

36zł - antybiotyk KLIKNIJ

94zł - wizyta i leki KLIKNIJ

99zł - wizyta i leki KLIKNIJ

30zł - taksówka w jedną stronę do okulisty

100zł - wizyta u okulisty KLIKNIJ

50,60zł - krople KLIKNIJ

12zł - lek do uszu KLIKNIJ

------------------------

622,60zł

 

**************************************************

Wpłaty:

100zł - MikAga

30zł wydane na fryzjera Olo, pozostałe 70zł przekazane dla Fruzi (rozliczenie wyżej)

 

*************************************************************

Wpłata:

10 funtów (58zł) - panie z FB

 

Wydane na:

58zł - obroże przeciwko pchłom i kleszczom dla Bastka, Lakiego, Natki i Karisa oraz miska spowalniająca jedzenie dla Lakiego

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b11599943aa.jpg

 

Przed Fruzią USG gałek ocznych (około 100zł) i kontynuacja leczenia uszu... Kosztowna z niej panienka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Niedzielne pytania i odpowiedzi... ;)

 

Które psiaki lubię najbardziej?

 

Karisa, Fruzię i Kofiego.

 

Które psiaki są grzeczne?

 

Kora, Olo, Hela, Bastek, Natka, Karis, Fruzia. Mogę też wyliczyć Kofiego, bo naprawdę zachowuje się ostatnio przykładnie. 

 

A teraz pytanie, na które nie znam odpowiedzi. ;)

 

Czy ktoś tu dzisiaj zajrzy i coś napisze?

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, zaglądam i tak się cieszę, z tego, co piszesz o Kofisiu :smile:  Zrobiłam dziś przelew za odrobaczanie. Nadwyżka jest dla Fruzi

 

A to mnie zaskoczyłaś! Nie spodziewałam się Ciebie. ;)

 

Ja też się bardzo cieszę. Nie wiem, co się stało, ale aktualnie Kofi jest w czołówce grzecznych psów. :)

 

Dzięki za wsparcie Fruzi. Zaraz dopiszę w rozliczeniu. 

Link to comment
Share on other sites

cześć hop!

 

dzisiaj nikt nie napisał,ale pewnie zaglądał-ja podczytuję... .Fajne psiaki u Ciebie-tylko gdzie domki?

 

pozdrawiam cieplutko z moją Mikusią,Ciebie,Twoją mamę i zostawiam przytulaki dla ,,Twoich i nie Twoich zwierzaków''

Agnieszka,pa.

Link to comment
Share on other sites

Ja wróciłam "zza światów". Cudną masz tymczasowiczkę :) Jak to jest mieć pod opieką spaniela który nie ma ADHD?

Gufi ostatnio przechodzi sam siebie... na wsi jest stanowczo za dużo ptaków- i nie mówię tu o nielotach. Jaskółki, skowronki, wróble i masa innych bliżej mi nieznanych które trzeba płoszyć... ostatnio próbował wspinać się po płocie żeby dorwać ptaki które dziobały resztę ziarna przed zaoraniem pola... mój pies wykończy mnie nerwowo ;)

Link to comment
Share on other sites

cześć hop!

 

dzisiaj nikt nie napisał,ale pewnie zaglądał-ja podczytuję... .Fajne psiaki u Ciebie-tylko gdzie domki?

 

pozdrawiam cieplutko z moją Mikusią,Ciebie,Twoją mamę i zostawiam przytulaki dla ,,Twoich i nie Twoich zwierzaków''

Agnieszka,pa.

 

Cześć Aga! :) Brak adopcji mnie dobija. Gdyby była chociaż jedna miesięcznie, to byłoby coś. Cieszę się, że wpadłaś i napisałaś parę zdań. Pozdrawiam serdecznie. Buziaki dla królewny Mikusi. :)

 

Ja wróciłam "zza światów". Cudną masz tymczasowiczkę :) Jak to jest mieć pod opieką spaniela który nie ma ADHD?

Gufi ostatnio przechodzi sam siebie... na wsi jest stanowczo za dużo ptaków- i nie mówię tu o nielotach. Jaskółki, skowronki, wróble i masa innych bliżej mi nieznanych które trzeba płoszyć... ostatnio próbował wspinać się po płocie żeby dorwać ptaki które dziobały resztę ziarna przed zaoraniem pola... mój pies wykończy mnie nerwowo ;)

 

A gdzie Ty byłaś? ;) Fruzia jest spokojniejsza, bo gorzej widzi. To jedyny powód. ;) Je i tyje. Już trzeba zacząć zmniejszać porcje i ilość posiłków, bo będzie grubasem. Z leczeniem uszu zbliżamy się do końca. Jutro wyprawa tramwajowa do okulisty na USG gałek ocznych. Będzie się działo!  ;) Ze spraw przyziemnych - faktury wystawić tak, jak ostatnio? :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam w miejscu gdzie nie działał telefon i internet :) Gufi też kocha jeść... 

Faktury jak ostatnio, wczoraj jeszcze raz puściłam przelew za weta- za pierwszym razem nie poszedł bo przekroczyłam dzienny limit a później zapomniałam- przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Byłam w miejscu gdzie nie działał telefon i internet :) Gufi też kocha jeść... 

Faktury jak ostatnio, wczoraj jeszcze raz puściłam przelew za weta- za pierwszym razem nie poszedł bo przekroczyłam dzienny limit a później zapomniałam- przepraszam...

 

Przelew dotarł. Dzięki. :)

 

 

Dotarł też inny przelew. :) Stówa od MikAga! Dzięki! Dzięki! Dzięki!  :D

Link to comment
Share on other sites

Jutro wyprawa tramwajowa do okulisty na USG gałek ocznych. Będzie się działo!  ;)

 

I działo się. ;) Ledwo żyję po dzisiejszej wyprawie. Fruzia też. Ciężko znosiła USG gałek ocznych. W wielkim skrócie: potwierdzona zaćma początkowa, stwierdzone zmiany związane z niedojrzałą zaćmą i cechy stanu zapalnego błony naczyniowej. Krople Quinax do końca życia, krople Tobradex i nawilżające do czasu wyleczenia stanu zapalnego. 

 

Dzisiejsze koszty: 143,90zł. Pełne rozliczenie w 5 poście. W imieniu swoim i Fruzi dziękuję ogromnie za wszystkie wpłaty. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Fruzią w "naszej" lecznicy. Jeszcze 10 dni czyszczenia uszu oraz wkraplania Aurizonu i koniec leczenia. Potem profilaktyczne czyszczenie uszu raz w tygodniu. Zaszczepiłam Fruzię na wirusówki i dokupiłam Aurizon. Dzisiejsze koszty 108zł. Na bieżąco będą tylko wydatki na płyn do czyszczenia uszu i krople Quinax. Rozliczenie w 5 poście. Jesteśmy na minusie... :(

Link to comment
Share on other sites

Jaka piękna psia dama. Spaniele są śliczne ale też bardzo wymagające. Niestety ja już nigdy nie "skuszę" się na psa myśliwskiego ;)

 

Jaka tam dama. ;) Zero manier. Beka po jedzeniu, uszami zamiata podłogę. ;)

 

Gdy jej robiłam zdjęcia, cały czas się ruszała i podskakiwała. Na większości fotek wyszły rude smugi na niebieskim tle. ;) Coraz bardziej się rozkręca. Zaczęła się stawiać do niektórych psiaków. 

 

Maja nie pies myśliwski, a ma instynkt łowiecki. Jak widzi np. ptaszki, to oczka robią się wielkie i okrągłe. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fruzia ma dokładnie taki sam wyraz pyszczka jak mój Gufi- trochę "głupkowaty" ale w rzeczywistości pewnie nieźle lubi kombinować. Moje kundle będą musiały zacząć się poprawnie zachowywać- mam od piątku "fantastycznego" sąsiada- szychę z policji bez poczucia humoru... może być ciężko. Kundle go nie lubią i jak tylko sąsiad wyjdzie za próg głośno powiadamiają o tym całą wieś...

ja chcę do miasta i moich ukochanych moherowych beretów :)

Link to comment
Share on other sites

Fruzia ma dokładnie taki sam wyraz pyszczka jak mój Gufi- trochę "głupkowaty" ale w rzeczywistości pewnie nieźle lubi kombinować. Moje kundle będą musiały zacząć się poprawnie zachowywać- mam od piątku "fantastycznego" sąsiada- szychę z policji bez poczucia humoru... może być ciężko. Kundle go nie lubią i jak tylko sąsiad wyjdzie za próg głośno powiadamiają o tym całą wieś...

ja chcę do miasta i moich ukochanych moherowych beretów :)

 

To masz przechlapane. Gliniarz za płotem. ;) Wprowadził się na dłużej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...