Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Widzę, że nie ja jedna nabrałam się na szczeniako-dziadkowatego Oskara. Mysłałam, że ma kilka miesięcy :)

 

Witaj na wątku!  ;-)

 

Oskar ma nowe imię Olo i bardzo się zmienił. Był gryzącym, nieufnym Oskarem, a jest miłym Olo. Jedyny problem, utrudniający adopcję to marny zwieracz. Olo od dzisiaj dostaje Propalin - może to pomoże chociaż troszkę. 

Link to comment
Share on other sites

Nemo jest bardzo mądry i grzeczny. W przyszłym tygodniu przygotuję pełny opis i zdjęcia do ogłoszeń. Na razie chłopaka obserwuję (z przyjemnością :loveu: ) i poddaję próbom wszelakim. ;-)

 

750352e2c7dd.jpg

 

Nemo jest piękny, ogłaszajcie go szybciutko.

Link to comment
Share on other sites

Udostępniajcie dziaduszka Olo: https://www.facebook.com/1423136914616058/photos/a.1423262151270201.1073741828.1423136914616058/1504544883141927/?type=1&theater

 

Wygląda na to, że Propalin działa i Olo nie będzie sikaczem. ;-)

 

Czuję się dzisiaj bardzo marnie - chyba jakieś przeziębienie. Będą tylko wyjścia do gródka, ale przy takim mrozie psiaki będą zadowolone z braku dłuższych spacerów. :-)

Link to comment
Share on other sites

 

Czuję się dzisiaj bardzo marnie - chyba jakieś przeziębienie. Będą tylko wyjścia do gródka, ale przy takim mrozie psiaki będą zadowolone z braku dłuższych spacerów. :smile:

 

No to sięgnij po naturalne antybiotyki  - cebulę, czosnek i szokową dawkę witaminy C. Na nas to działa.

A na katar - zagotuj w garnku liście mięty, lipy (ostatecznie ekspresówki też mogą być) i inhaluj się przykryta ręcznikiem. Oczyszcza nieziemsko, a przy okazji na cerę działa jak sauna. 

Niestety w Twojej pracy nie możesz wziąć L4.....  :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

No to sięgnij po naturalne antybiotyki  - cebulę, czosnek i szokową dawkę witaminy C. Na nas to działa.

A na katar - zagotuj w garnku liście mięty, lipy (ostatecznie ekspresówki też mogą być) i inhaluj się przykryta ręcznikiem. Oczyszcza nieziemsko, a przy okazji na cerę działa jak sauna. 

Niestety w Twojej pracy nie możesz wziąć L4.....  :lookarou:

 

Kataru nie mam. Jestem rozbita, boli mnie głowa i gardło, mam lekką gorączkę. Dzisiaj jadę na spotkanie, więc cebula i czosnek odpadają. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Kataru nie mam. Jestem rozbita, boli mnie głowa i gardło, mam lekką gorączkę. Dzisiaj jadę na spotkanie, więc cebula i czosnek odpadają. ;-)

Z wiedzy, jaką zdobyłam piastując życiowo zaszczytną funkcję Matki-Polki, mogę zasugerować, że objawy pasują mi na anginę. Gorączka, ból gardła i ogólne rozbicie przy całkowitym braku kataru to albo angina (wersja pesymistyczna), albo jakieś zwykłe zapalenie gardła (wersja optymistyczna).

Trzymaj się, a czosnek odłóż na wieczór (Jedno z moich ulubionych czosnkowych dań to makaron z oliwą z oliwek, sporą dawką czosnku i natki pietruszki).

Link to comment
Share on other sites

Loczka, dzięki za zainteresowanie moim zdrowiem i rady. :-)

 

 

W psich sprawach nic szczególnego się nie dzieje. Lola trochę gorzej się czuje (dolegliwości związane z chorym kręgosłupem i stawami). Za to Olo kwitnie. :-) Kora bierze antybiotyk, a w przyszłym tygodniu będzie miała zabieg u weta Juldan. 

Link to comment
Share on other sites

Ale, jak cena dobra to warto poczekać w kolejce ;D

 

10zł za dobę + 18% podatku + karma + wet. Od niedawna trzymam się ceny. Wcześniej przyjmowałam psy za niższe stawki np. koszt pobytu Bastusia z moim wyżywieniem i fakturą to 10zł za dobę. Kojarzę Cię z wątku Nuki, która u mnie była. Pamiętasz ją?

 

29920.jpg

 

Zadawałaś dużo pytań.  ;-)

 

Mam już jedną rezerwację, a adopcji brak. W sprawie starszaków i strachulców nikt nie dzwoni. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

No tak, Bastek, to on jeszcze jest u ciebie?

 

Taki fajny psiak, podobny do Lilki.

 

PS. ...zauważ, że nakierowałam do ciebie szybko adopcyjne psiaki ;) Loczek też by znalazł u ciebie szybciutko dom, ale przyznam, że mało mam teraz czasu aby ostro zająć się tym.

Link to comment
Share on other sites

No tak, Bastek, to on jeszcze jest u ciebie?

 

Taki fajny psiak, podobny do Lilki.

 

PS. ...zauważ, że nakierowałam do ciebie szybko adopcyjne psiaki ;) Loczek też by znalazł u ciebie szybciutko dom, ale przyznam, że mało mam teraz czasu aby ostro zająć się tym.

 

Tak, Bastek się zasiedział. Jest strachliwy i wciąż nieufny. Takim pieskom ciężko znaleźć domy. Lilka to był typ łatwego psa - adopcyjnego.

 

Tak, był ruch adopcyjny, a ja miałam młyn i dużo pracy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie Nuki znam (pamięć wzrokowa), ale przyznam szczerze, że nie mam pewności, czy to sunia, ktorej robilam wizyte przedadopcyjna w Walbrzychu? Taka bojazliwa.? Czy to nie ta sunia?

 

Koszt ponad 300zl podstawy, plus wyzywienie, a pies nie jest mikrusem, wiec zje tez troche... :( Nie damy rady. Mierzymy sily na zamiary. Może, jak niewielu na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie Nuki znam (pamięć wzrokowa), ale przyznam szczerze, że nie mam pewności, czy to sunia, ktorej robilam wizyte przedadopcyjna w Walbrzychu? Taka bojazliwa.? Czy to nie ta sunia?

 

Koszt ponad 300zl podstawy, plus wyzywienie, a pies nie jest mikrusem, wiec zje tez troche... :( Nie damy rady. Mierzymy sily na zamiary. Może, jak niewielu na dogo ;)

 

Nie, to nie ta. Nuka to była starsza sunia z łysymi plackami m.in. na pyszczku. Mieszka w Warszawie.

 

Na pewno tańsze są pobyty w PDT i psów mniej. Szukajcie, aż znajdziecie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dawno ;) nic nie było o Kofim :).

 

Był okres szaleństw. Były zawodzenia po stracie fotela, który był sukcesywnie niszczony. Odbieranie pozostałości z fotela to był dramatyczny obraz. Kofi trzymał łapami drewniany szkielet z resztkami gąbki i materiału i nie chciał oddać... ;-) Ostatnio się wyciszył, ale dzisiaj przyjechała nowa lodówka i znowu był powód do wariactw. Były efekty dźwiękowe (Kofi byłby idealny jako płaczka na pogrzebach ;-)) i pobudzenie ruchowe. Powstała też dziura w drybedzie. Wieczorem się uspokoił i miał minę nieszczęśnika. Wykorzystałam to i zrobiłam mu zdjęcie - https://www.facebook.com/1423136914616058/photos/a.1423262151270201.1073741828.1423136914616058/1506380159625066/?type=1&theater.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...