Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Najpierw powiem Ci, że oszalałabym z tyloma kociakami. A w szczególności, jakbym miała z nimi mieszkać, choćby tymczasowo, w mieszkaniu w bloku, więc podziwiam :p
Kurteczka suuuper, bardzo mi się podoba.
Zdjęcia są fajne, przyjemnie się je ogląda - widać, że z F. macią genialną więź, ale to:
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-ZaBYM8kE7Nw/U_TfGux3yXI/AAAAAAAAECo/svLXah-wj7A/w805-h650-no/10622201_449671611840674_1099684451_n.jpg[/url] hyhyhy, jaka świruska :loveu:

Co do siwizny, spokojnie, każdy pies siwieje różnie, mój od szczeniaka był siwy tu i ówdzie. Teraz o dziwo mi młodnieje... bo i zachowuje się jak szczeniak, i tych siwiuteńkich miejsc ma jakby mniej :siara: Jednak jak się martwisz o zdrowie Figi to tego nie bagatelizuj, ze zdrowiem nie ma żartów. Wiadomo, że na starość to i choroby różne lubią się ukazywać, a i sił mniej do walki... więc mój od stycznia, jak skończy 6r.ż. będzie badany 2x do roku, koniecznie morfologia, kał, osłuchanie serduszka - by wykluczyć choć w pewnym stopniu jakieś choroby. Myślę też, że mojemu nie zaszkodzi też kontrolowanie jąderek i stawów. Kaszlanie może nie oznaczać nic poważnego, ale też jednak coś. Ja wolę dmuchać na zimne, ale rzecz jasna ja Cię nie zmuszę - to Twoja podopieczna, a więc też i Twoja decyzja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...