Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

To Figa i Juna powiedzmy że już takich motorków w tyłkach nie mają, ale czy Kenie wystarczy tyle ruchu ile jej dajesz?
Pytam bo czytałam na jednym z wątków jak pisałaś że jest Ci cięzko sprostać tylu psom bo Twoich rodziców nie ma, tata jest chory (?) , siedzisz większość czasu w szkole, musisz się opiekować bratem i domem, jaka jesteś tym zmęczona i że czasem nie dajesz rady itd... :(
Tak sobie pomyślałam że to w sumie gorzej niż ja mając małe dziecko, bo ja mam właściwie psa jednego, którego puszczam w pole i tylko za nim sobie gwizdam, a haszczak jednak potrzebuje trochę bardziej kontaktu z człowiekiem. Ogarnąć 3 psy które są nauczone aktywności to nie jest proste...Szczególnie że do tego macie jeszcze inne zwierzęta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']

Majka, owszem jestem zmęczona. Kena może przejść 5 km, albo pobawić się z juną i potem jeszcze zabawką i jest okej. Tata we wtorek ma mieć usuwane guzki i po jakimś czasie ma wszystko wrócić do normy. jesli nie, to i tak będą wakacje i będzie mi znacznie lżej.[/QUOTE]
Szczerze to trochę nieładnie ze strony rodziców że rzucili na Ciebie tyle obowiązków jak piszesz... Po tym co przeczytałam na innym watku zrobiło mi się Cię szkoda zwyczajnie, bo bez przesady zostawić dziecku 4 psy i kilka kotów...


Juna wygląda jak misio na tych fotach.
Albo mi się wydaje albo schudła trochę ;)
Tylko jedną ją miałaś??

Link to comment
Share on other sites

Ale miałaś więcej zwierząt, szczeniak, kociaki...

Juna z tego co piszesz wydaje się być dosyć leniwym psem jak na haszczaka :eviltong:

[QUOTE]Ten rudy piesek za ludźmi to wyżeł węgierski ;-)[/QUOTE]
już miałam wrzeszczeć że cooo przecież to owczarek , hehe, ale się zorientowałam o którego chodzi.
Wiesz może co to za piesek??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...