Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Boski ten tunel dla kota!! Zawsze taki chciałam kupić moim, a w środek chomika , bo za piłeczką by nie goniły :diabloti:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-OfbNZXxQFkA/U1D804r-6bI/AAAAAAAACuI/i3I5ZtC3fyo/w851-h638-no/2014-04-16+17.12.16.jpg[/url] - świetne foto!!!!!

Gdzie próbujecie flyballu?? Chodzicie do jakieś szkoły, na tory itd czy w domu próbujecie??


Kiedyś mi obiecałaś foty uprzęży do dogtrekkingu i jeżdzenia na rowerze- nieśmiało się przypominam.
Jeszcze trochę i chyba kupię :D

Link to comment
Share on other sites

Majka, jeśli chodzi o uprząż do DT i linkę amortyzacyjną to ja mam :p Mam pas z Hificy mimo, że wiele osób zarzucało nietrwałość i nieprofesjonalność. Ja tam nie wiem, jestem zadowolona, pas od 5lat jest i się dobrze sprawuje. Znam ludzi, którzy są też zadowoleni, więc generalnie pas jest OK. Jednak inne rzeczy z Hifica odradzam. Próbowałam innych pasów i ten mi przypasował całkowicie ;).
A linka amor. jak linka amor. - krótka, bo była przeznaczona do CC, na rower potrzebna jest dłuższa.

Link to comment
Share on other sites

To jak robisz flyball bez piłki :eviltong:? Przecież chyba esencją flybalu jest właśnie wyrzucenie piłki z wyrzutni?


Pisałaś kiedyś mi że masz całą uprząż z amortyzatorem, którą używacie do zaprzęgów, do dogtrekkingu i do roweru itd. To chciałam zobaczyć, szelki mam , tylko jestem zainteresowana tą uprzężą , bo coś uniwersalnego mi się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Majka, jeśli chodzi o uprząż do DT i linkę amortyzacyjną to ja mam :p Mam pas z Hificy mimo, że wiele osób zarzucało nietrwałość i nieprofesjonalność. Ja tam nie wiem, jestem zadowolona, pas od 5lat jest i się dobrze sprawuje. Znam ludzi, którzy są też zadowoleni, więc generalnie pas jest OK. Jednak inne rzeczy z Hifica odradzam. Próbowałam innych pasów i ten mi przypasował całkowicie ;).
A linka amor. jak linka amor. - krótka, bo była przeznaczona do CC, na rower potrzebna jest dłuższa.[/QUOTE]
Dzięki za opnię ;)
Czytałam trochę różnych recenzji i jak ze wszystkim - jedni chwalą, inni jadą po całej lini.
Tylko jeśli ktoś pisze że jechał z psem i wylądował w rowie bo się amortyzator zerwał (ta sama osoba pisała też chyba że nie przyjęli reklamacji bo stwierdzili niewłaściwe użytkowanie) to wolę czegoś takiego nie próbować, bo nie ukrywam - Walda nawet gdybym łańcuchami poprzypinała to nie mam co liczyc na trwałość sprzętu :D A chcę coś uniwersalnego co sobie podepnę do trekkingu i do roweru, narazie rozgladam się w sprzęcie,więc ważne są opinie kogoś kto testował ( a chyba 3 szarpiące psy są dobrymi testerami ;) ).
Znajoma ma pas do trekkingu i chwali sobie,fajne urządzonko ale jeśli by było coś co sobie mogę użyć i tu i tu to chętnie zaoszczędzę ;)


A co do tego flybalu jeszcze - masz też hopki czy sam slalom??

Link to comment
Share on other sites

ManMat robi mega trwałe rzeczy. Ewentualnie 3rd Pole. Robi też moja znajoma (Szamański Krąg) - przejechała zęby na zaprzęgach, więc mam do niej zaufanie. Czasem coś robi, głównie z przeznaczeniem pieniędzy na potrzebujące psy u niej w hoteliku lub zaprzyjaźnionym stowarzyszeniu, więc można do Niej zagadać: nawet jak nie robi już sprzętu dla innych (nie wiem, nie jestem już w temacie) to pomoże Ci z doborem sprzętu ;). Są jeszcze inne konkurencyjne marki, ale nie wiem, nie orientuję się w tych nowszych ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...