Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

[quote name='Yuki_']Że przeginam, że niepotrzebne są kagańce, że nie mam nic innego do roboty, żebym wzięła się do nauki, a nie za wydawanie kasy, że kieszonkowe po części jest ich, bo to oni zarobili te pieniądze. :mdleje:[/QUOTE]

To niefajnie masz :shake: Moi wczesniej byli podobni, ale teraz odkąd mam dostęp do przelewów od taty to po prostu daję mu kasę (której z reguły całej nie przyjmuje ;)) i robię przelew. A że mam multum psich rzeczy, to część przelewów robię od kol a potem mówię że dostałam z dogo za pół ceny :)

Link to comment
Share on other sites

Karolina, Twoi rodzice pracują w TOZie, na pewno znają przypadki pogryzień przez psy. Powiedz im otwarcie, że boisz się, że kiedyś któraś z Waszych suk, może kogoś pogryźć i dlatego chcesz te kagańce ;) Krzywdy psom tym nie zrobisz, a będziesz czuła się pewniej jeśli chodzi o bezpieczeństwo psów.
Możesz też poszukać, czy na terenie Waszego miasta/powiatu pies musi chodzić w kagańcu albo czy spuszczony ze smyczy musi mieć kaganiec. Jeśli tak, to masz kolejny argument na swoją korzyść ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']mam ci zrobić zdjęcie kagańca juny?
do nich to nie dociera

Wogle to oni zostawiają hasiory w kagańcu jak wychodzimy. Pal sześć Keny, ale juny kaganiec jest tak mały, że ona wogle się napić nie może ANI PYSKA OTWORZYĆ! Do nich to nie dociera i ciekawa jestem co będzie jak przyjda upały...:shake:[/QUOTE]

To skoro twoi rodzice pracują w Tozie to raczej nie powinni mieć watów co do zakupu kagańca, jak ten jest tak mały że wody nie da się napić :shake: W czasie upałów to jest karygodne, wprost do zgłoszenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']ekhem, Figę spuszczam bez kagańca pomimo zakazu gdzieś tam w regulaminie[/QUOTE]

To może zrób inaczej: na chwilę obecną odpuść temat kagańca. Za kilka tyg. wróć ze spaceru i powiedz, że ktoś tam zwrócił Ci uwagę, że pies biega bez kagańca. Albo, że zaczepił Cię patrol Straży Miejskiej i teraz dostałaś tylko pouczenie, ale następnym razem jak spotkają Cię z psami bez kagańca, to dostaniesz mandat ;)
Może to na nich podziała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...