Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Podobno fajne są przeszkody samoróbki, a na pewno jest to cięcie kosztów. Jednak co i jak to nie wiem, bliżej tematem agility nigdy się nie interesowałam, ten sport nie jest dla mnie. ;) Jednak myślę, że wiele podpowiedzi i pomysłów podsuną Ci na forum agilitowym :) albo workingowym.

A adresówki to faktycznie podstawa. Ja polecam blaszane grawerowane - kosztują grosze, a są tak naprawdę nie do zdarcia :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupowałam z Allegro, płaciłam tak do 10zł i się trzymają :) Tylko M. się starło, bo miał 2. blaszki (od podatku i z danymi konktowymi), wiec musze mu nowe zamówić, ale gdyby nie to, to miałby do dzisiaj tą samą adresówkę.

Rozumiem, dogtrekking jest fajny w sumie ;) Jednak faktycznie brak wsparcia od strony rodziców w kwestii psch sportów jest dość... męczące. Znam to z autopsji :)

Link to comment
Share on other sites

Nasza adresówka z Kakadu bardzo długo się trzymała :cool3: teraz też będziemy nową wyrabiali , bo napisy się ścierają ;)

Fajnie mają ci co ćwiczą agi i mają ogródek to łatwo im się rozkłada torek i nawet mogą tam ćwiczyć :) a jak się mieszka w bloku to nawet specjalnie nie ma miejsca , żeby to pochować :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pięknie czy nie, już pisałam, że dla Figi te przeszkody są za wysokie. Dla haszczaka też. Trenując agility, trenuje się od podstaw i stopniowo podwyższa hopki, żeby pies nie nabawił się kontuzji... Nie chcesz im chyba zajechać stawów, prawda? Sugerowałam już kupno zwykłch rur PCV, które dostępne są niemal w każdym markecie budowlanym (a i koszt nie jest zbyt wysoki) i zrobienie własnych przeszkód. Nawet jest instrukcja: chomikuj.pl/Axisss/Galeria/Jak+Zrobi*c4*87+przeszkody/Hopka bo z tymi patykami to kiepsko wymierzyć odpowiednią wysokość...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...