Jump to content
Dogomania

CEZAR piękny, ale ślepy onek -w schronisku-ZBIERAMY NA HOTELIK U AMADORKI


Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='doris66']Kochani, robię bazarek z przeznaczeniem dla dwóch psów, ale w międzyczasie jeden z nich Czaruś znalazł dobry dom stały i nie bedzie już potrzebował finansowej pomocy. Postanowiłam, ze spadek po Czarusiu otrzyma Cezar - nie wiem jaka to wyjdzie kwota, bo bazarek jeszcze tra. Zrobicie z tymi pieniędzmi co uważacie, dołożycie do hotelu, opłacicie weta czy transport.
Allu dzięki ze pokazałaś mi Cezara.




[B]Rozumiem że moją pomoc też przyjmujecie, czy tak? Bo samo wskazanie konta do wpłat jakoś trudno zinterpretować. Zwyczajne "tak" lepiej brzmi.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66'][quote name='doris66']Kochani, robię bazarek z przeznaczeniem dla dwóch psów, ale w międzyczasie jeden z nich Czaruś znalazł dobry dom stały i nie bedzie już potrzebował finansowej pomocy. Postanowiłam, ze spadek po Czarusiu otrzyma Cezar - nie wiem jaka to wyjdzie kwota, bo bazarek jeszcze tra. Zrobicie z tymi pieniędzmi co uważacie, dołożycie do hotelu, opłacicie weta czy transport.
Allu dzięki ze pokazałaś mi Cezara.




[B]Rozumiem że moją pomoc też przyjmujecie, czy tak? Bo samo wskazanie konta do wpłat jakoś trudno zinterpretować. Zwyczajne "tak" lepiej brzmi.[/B][/QUOTE]

Oczywiście, ze tak, niestety ja nie mam teraz oinansów na kupowanie na bazarkach. Wpłacę coś bezpośrednio na Cezara. I bardzo Ci dziękuję za pomoc. Może mam rozsyłać bazarek???? Albo umieścić na 1 stronie? Wybacz, ja nie mam głowy teraz. Uciekł nam juz drugi pies. Pies specjalnej troski. I jakoś tak jestem na tym skupiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']O Boze, co temu biedakowi jest ? Moze to tylko ostry stan zapalny ? Dostał juz jakies leki ?[/QUOTE]

Nie dostał leków bo nie wiadomo na co,dlatego jutro zawiozę go do kliniki na diagnostykę.Cały czas ma biegunkę,zdarzają się wymioty a dostaje Rc gastro,które je niezbyt chętnie,przeszłam na tą karmę z powodu biegunki,ale nic nie pomaga.Dlatego bez wszystkich badań nie chcę gdybać.Poza tym bardzo boli go jedna łapa,mam leki p/bólowe na stawy ale bez diagnozy nie podam żeby nie podrażniać żołądka.Jutro będą badania i wyniki,może będzie potrzebna jakaś kroplówka,bo Cezar jest bardzo wyniszczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija'][quote name='doris66']

Oczywiście, ze tak, niestety ja nie mam teraz oinansów na kupowanie na bazarkach. Wpłacę coś bezpośrednio na Cezara. I bardzo Ci dziękuję za pomoc. Może mam rozsyłać bazarek???? Albo umieścić na 1 stronie? Wybacz, ja nie mam głowy teraz. Uciekł nam juz drugi pies. Pies specjalnej troski. I jakoś tak jestem na tym skupiona.[/QUOTE]

Nic nie musisz rozsyłać ani kupować. Był podany jedynie link do bazarku z którego 50% środków zostanie przeznaczonych dla Cezara. To spadek po Czarusiu i padło na Cezara. Bazarek juz jest zakończony. Pieniadze , w kwocie ponad 100zł, trafią na konto Cezarka. I zycze Cezarkowi zdrowia i kilku fajnych lat przezytych w przekonaniu, ze człowiek jest dobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66'][quote name='Zofija']

Nic nie musisz rozsyłać ani kupować. Był podany jedynie link do bazarku z którego 50% środków zostanie przeznaczonych dla Cezara. To spadek po Czarusiu i padło na Cezara. Bazarek juz jest zakończony. Pieniadze , w kwocie ponad 100zł, trafią na konto Cezarka. I zycze Cezarkowi zdrowia i kilku fajnych lat przezytych w przekonaniu, ze człowiek jest dobry.[/QUOTE]

To bardzo, bardzo Ci Doris dziękuję!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']i co z Cezarkiem?[/QUOTE]

Cezarek jest w klinice. Na kroplówkach , zeby go wzmocić. Wstępne wyniki badań w porządku. Natomiast w jelitach sam gaz. Dostał leki rozkurczające, w uszach gnój. Jak powiedział wet- pies jest masakrycznie zaniedbany i wyniszczony. I to musiało trwać już kilka lat. Wyniki z trzustki będę chyba dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Cezarek jest w klinice. Na kroplówkach , zeby go wzmocić. Wstępne wyniki badań w porządku. Natomiast w jelitach sam gaz. Dostał leki rozkurczające, w uszach gnój. Jak powiedział wet- pies jest masakrycznie zaniedbany i wyniszczony. I to musiało trwać już kilka lat. Wyniki z trzustki będę chyba dzisiaj.[/QUOTE]


No to na ostatnią chwilkę wyszedł ze schronu bo mogło się to źle skończyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...