Jump to content
Dogomania

CWC- Legnica - 5.08.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Delay']Witajcie!
Czy ktoś może wybiera się na tę wystawę z Wrocławia i miałby miejsce? Można by podzielić się kosztami dojazdu.;)[/quote]
Ja jadę kombi z suką doga niem. i swoim nałogiem palacza ;) ,jesli to Cie nie przeraża to daj znać na pw.

Link to comment
Share on other sites

my już po :lol:
ogólnie wrażenia pozytywne oprócz tego,że w całej Legnicy nie było ani jednej tabliczki wskazującej kierunek wystawy,dzieki czemu zwiedziłysmy całe miasto :cool3: ...na szczęście trafiłysmy na miejsce i przywiozłysmy:
I dosk.CWC,Ndswr ..więc było warto :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanara']my już po :lol:
ogólnie wrażenia pozytywne oprócz tego,że w całej Legnicy nie było ani jednej tabliczki wskazującej kierunek wystawy,dzieki czemu zwiedziłysmy całe miasto :cool3: [/quote]

My też nie mogliśmy trafić na ten stadion,nie było zadnych oznaczeń:shake: .
Ale opłacało się jechać,równiez mamy CWC i Ndswr :p .

Link to comment
Share on other sites

ale sie opalilam ... ale tylko z jednej strony :evil_lol: za tydzien w Sopocie musze druga polowe ciala wystawiac do slonca hihi :eviltong:

Wata - V1 CWC NPwR :multi:
Zadra niestety tylko V2 :shake:

na ringu "obsluga" nie miala zielonego pojecia o tym co robi ale ogolnie wystawa wg mnie udana !

Link to comment
Share on other sites

Moje miniatury dostały wszystko, bo ALF CWC, NdPwR, BOB, Amelka CWC I NdSwR, ARIADNA Najlepszy JUNIOR. a gospodarz ringu to chyba był tam ozdobą na ringu 3 bo sędzia musiał za niego wszystko robić, niemal i sędzia musiałby przynieść stolik dla miniatur bo gospodarzowi ring patrząc na fryzurę jego to chyba mu "piorun w szczypiorek strzelił " i nie wiedzieł co ma robić. A pogoda była boska o 100 razy lepsza jak tydzień temu jak w CHOJNICACH. Mam nadzieję że SOPOT nas nie zawiedzie z pogodą, bo tam zawsze bywa Afrykański upał. Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

A ja się pierwszy raz czymś pochwalę, bo to pierwszy raz, kiedy moja dziewczynka znalazła się na podjum BOG;) - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG-2.:Cool!:
Bardzo dziękujemy Shanarze za dojazd, było nam bardzo miło was poznać!!!!
Opłaciło nam się zostać na grupie tym razem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Nam udało się przełamać złą passe i otrzymałyśmy w końcu swojego pierwsze CWC, POza tym Massimka została III Najpiękniejszym psem użytkowymJakby ktoś miał foteczki to poproszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Szkoda tylko, że uciekłas z ringu zanim ktokolwiek zdążył strzelic fotkę! Mam wszystkie finały ale bez twojego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delay']A ja się pierwszy raz czymś pochwalę, bo to pierwszy raz, kiedy moja dziewczynka znalazła się na podjum BOG;) - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG-2.:Cool!:
Bardzo dziękujemy Shanarze za dojazd, było nam bardzo miło was poznać!!!!
Opłaciło nam się zostać na grupie tym razem ;)[/quote]
Gratuluję :multi: .
Mi równiez było miło Was poznać..nie dość,ze miałam miłe towarzystwo w podróży to jeszcze dowiedziałam sie sporo o collie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='POMIAN']A kto dostał BISa i wygrał w poszczególnych grupach?[/quote]
BIS-a wygral na pewno pies z V grupy ale nie pamietam jaki.
Na V miejscu na BIS-ie byl bassethound
Na VI miejscu na BIS-ie byl moj buldog francuski - Leos Gold Vanka For Palevyh Buldogov :lol::lol::lol::lol::lol:
VIII cocker spaniel ale nie wiem jaki. Na pewno czarny
X grupe wygral wilczarz irlandzki

Reszty nie pamietam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...