Jump to content
Dogomania

Wyjątkowo perfidni właściciele :(


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota'][URL]http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130718/GRUDZIADZ01/130719280[/URL][/QUOTE]

No ja pierniczę...
Ja dzisiaj chyba też wsadzę pewnego Pana Rysia z katowic poszukującego jamniczków szorstkowłosych, musi być bardzo, bardzo w typie rasy. Pan Rysio poza pewnymi ruchami beacych ewidentnym stalkingiem i groźbą karalną (ale tu juz kroki są wszczęte) zabiega o jamniki szorstkowłse równoczesnie w paru miejscach, ponadto zamówił w hodowli (znamienitej zresztą) jamników szorstkowłosych pracujących (czyli od zarania ćwiczonych do polowań) dwa jamniki...

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mnie przeraża, że schronisko "wciśnie" tego psiaka z powrotem do właścicieli.
Taka jest procedura.
Co go tam czeka ?
Nie będzie leczony, zapewne i tak się go pozbędą. To nie jest prawda, że nie można uśpić starego psa bezpodstawnie. To jest tajemnica poliszynela, że są weci, którzy nie odmówią. Tym bardziej, że nie jest to młody pies i właściciel nie chce go leczyć.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

....... czy nie można jakoś zainterweniować?.... żeby odebrać im tego psa?.... jak dla mnie to... strach się bać!!!! co oni mogą teraz zrobić psinie:-(!... przerażający to jest fakt?!... takiego pomysłu:angryy: sam w sobie:-(... brakuje słów, żeby to skomentować... rozpacz! czarna rozpacz!... że ludzie to potwory!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...