Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

[quote name='missiaa']bo ten pies nie trafił do Cieszyna(chyba że później), bo najpierw pojawił się w Olkuszu i szybko zniknął.
zdj. z 04.04.13:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e-spMD5mLyE/UqTXY9yNiZI/AAAAAAAARws/wqFlPHniYWE/s512/DSC04554.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_lYl8evS20Y/UqTXk2GbunI/AAAAAAAARxE/8xglvRi3G6Q/s512/DSC04557.JPG[/IMG][/QUOTE]

Bez względu na to gdzie trafił i czy trafił - na stronie magistratu w Czeladzi powinna być informacja, że został odłowiony w 2013r. Tam są tylko 2 informacje a wiem, że wyłapanych psów było więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Bez względu na to gdzie trafił i czy trafił - na stronie magistratu w Czeladzi powinna być informacja, że został odłowiony w 2013r. Tam są tylko 2 informacje a wiem, że wyłapanych psów było więcej.[/QUOTE]

powinna być informacja o wyłapaniu(w końcu miał na sobie obrożę- może to był czyiś pies). Nie wiem dlaczego go nie dodali do strony
ja tylko wklejam zdjęcia na dowód że jak widac pies zamiast do Cieszyna trafił do Olkusza, może właśnie dlatego nie pojawił się na stronie Czeladzi ponieważ według gminy cudownie się rozpłynął ( a w rzeczywistości trafił do Pałki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']powinna być informacja o wyłapaniu(w końcu miał na sobie obrożę- może to był czyiś pies). Nie wiem dlaczego go nie dodali do strony
ja tylko wklejam zdjęcia na dowód że jak widac pies zamiast do Cieszyna trafił do Olkusza, może właśnie dlatego nie pojawił się na stronie Czeladzi ponieważ według gminy cudownie się rozpłynął ( a w rzeczywistości trafił do Pałki)[/QUOTE]Z nim było jeszcze inaczej-pies został przywiązany gdzieś w Czeladzi, do Sosnowca przywiozła go policja, w Sosnowcu nie przyjęli go, przyjechał hycel i miał go zawieść do Cieszyna.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z cieszyńskiego wątku- "[LEFT][COLOR=#000000]Pies został w Czeladzi przywiązany do drzewa, jakieśgnojki chciały przywiązać drugiego ale jakoś mu się udało uciec.. Mału jest młodziutki (nie wiem ok. 1 rok?), na początku bardzo przestraszony, ucieka z boksu jak jest jakaś dziurka. A po jakimś czasie sam przychodzi, żeby go głaskać i wkłada łebek po pachę. Bardzo miły i łagodny.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Psa przywiozła do Sosnowca Policja, skąd ok. 15 został odebrany przez rakarza i miał (z tego co wiem) jechać do Cieszyna - proszę o informację o tym psiaku" to było 28.03.13[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Z nim było jeszcze inaczej-pies został przywiązany gdzieś w Czeladzi, do Sosnowca przywiozła go policja, w Sosnowcu nie przyjęli go, przyjechał hycel i miał go zawieść do Cieszyna.[/QUOTE]
obserwujac poczynania mafijnej trojcy, podejrzewamm ze oni sami moga przywiazywac psy, zeby im nie uciekl i mogli dwa razy skasowac, byc moze wylapali go juz w innej gminie, po czym przewiezli do Czeladzi, tak jak to bylo z psem wylapanym w Zawierciu, i w pozniejszym czasie wylapany w Kroczycach. Detektywa trzeba na nich, najlepiej Rutkowskiego. Dzis tez dostalam skana odp. z Zawiercia gdzie zostalo w ub, roku wylapanych [B]91 psow,[/B] a umowe mieli z J. w tym roku zamienili na Ż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']obserwujac poczynania mafijnej trojcy, podejrzewamm ze oni sami moga przywiazywac psy, zeby im nie uciekl i mogli dwa razy skasowac, byc moze wylapali go juz w innej gminie, po czym przewiezli do Czeladzi, tak jak to bylo z psem wylapanym w Zawierciu, i w pozniejszym czasie wylapany w Kroczycach. Detektywa trzeba na nich, najlepiej Rutkowskiego. Dzis tez dostalam skana odp. z Zawiercia gdzie zostalo w ub, roku wylapanych [B]91 psow,[/B] a umowe mieli z J. w tym roku zamienili na Ż.[/QUOTE]91 psów??? A gdzie można te psy zobaczyć, bo na zgk z-cie są tylko z tego roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']obserwujac poczynania mafijnej trojcy, podejrzewamm ze oni sami moga przywiazywac psy, zeby im nie uciekl i mogli dwa razy skasowac, byc moze wylapali go juz w innej gminie, po czym przewiezli do Czeladzi, tak jak to bylo z psem wylapanym w Zawierciu, i w pozniejszym czasie wylapany w Kroczycach. Detektywa trzeba na nich, najlepiej Rutkowskiego. Dzis tez dostalam skana odp. z Zawiercia gdzie zostalo w ub, roku wylapanych [B]91 psow,[/B] a umowe mieli z J. w tym roku zamienili na Ż.[/QUOTE]

My prosiliśmy Zawiercie o wysłanie kart ewidencyjnych zwierząt przekazanych do schronisk za ubiegły rok. Gmina na szczęście wywiązała się z obietnicy i przesłała wszystkie karty ewidencyjne zeskanowane -Część psów trafiło do Jastrzebia Zdrój a część do Cieszyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dosercaprzytulpsa']My prosiliśmy Zawiercie o wysłanie kart ewidencyjnych zwierząt przekazanych do schronisk za ubiegły rok. Gmina na szczęście wywiązała się z obietnicy i przesłała wszystkie karty ewidencyjne zeskanowane -Część psów trafiło do Jastrzebia Zdrój a część do Cieszyna.[/QUOTE]
Taka odpowiedzia ja sie nie zadowole, a Tobie ta ewidencja sie zgadza? Ile psów przejeliscie od J. w ubiegłym roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dosercaprzytulpsa']My prosiliśmy Zawiercie o wysłanie kart ewidencyjnych zwierząt przekazanych do schronisk za ubiegły rok. Gmina na szczęście wywiązała się z obietnicy i przesłała wszystkie karty ewidencyjne zeskanowane -Część psów trafiło do Jastrzebia Zdrój a część do Cieszyna.[/QUOTE]
A czy zgadza się stan psiaków? Możecie coś powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']A czy zgadza się stan psiaków? Możecie coś powiedzieć?[/QUOTE]
spoko dowiemy sie, za rok ubiegly odpowiedzialny jest UM, a wylapującym byl[B] Jurczyk,[/B] w tym roku dwaj ( przyjaciele z boiska)
zamienili sie pozycjami na boisku i wylapujacym jest[B] Żmuda, [/B]a zlecającym wylapywanie jest ZGK Zawiercie. Zamiana UM na ZGK Sp.z o.o tez nie jest bezpodstawna. Nie jest to jedyna gmina w ktorej dwaj przyjaciele z Zawiercia zamieniaja sie rolami, smialo mozna powiedziec ze nawet trzej przyjaciele z boiska, no oczywiscie nie wolno nam zapomniec o slynnym od 2008 r,[B] Palce z Olkusza.[/B]
Zakładaj ten nowy watek, to sa osoby publiczne, oplacani z pieniedzy publicznych podobnie jak urzednicy w samorzadach gminnych wiec nie musimy sie czaic. Dobra nowina ktora dzis uslyszalam od P. Wypycha z Fundacji Argos to ta ze mordownia w Miedarach wisi na wlosku, nasze macki siegaja coraz dalej i dalej.

Edited by Ada-jeje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']spoko dowiemy sie, za rok ubiegly odpowiedzialny jest UM, a wylapującym byl[B] Jurczyk,[/B] w tym roku dwaj ( przyjaciele z boiska)
zamienili sie pozycjami na boisku i wylapujacym jest[B] Żmuda, [/B]a zlecającym wylapywanie jest ZGK Zawiercie. Zamiana UM na ZGK Sp.z o.o tez nie jest bezpodstawna. Nie jest to jedyna gmina w ktorej dwaj przyjaciele z Zawiercia zamieniaja sie rolami, smialo mozna powiedziec ze nawet trzej przyjaciele z boiska, no oczywiscie nie wolno nam zapomniec o slynnym od 2008 r,[B] Palce z Olkusza.[/B]
Zakładaj ten nowy watek, to sa osoby publiczne, oplacani z pieniedzy publicznych podobnie jak urzednicy w samorzadach gminnych wiec nie musimy sie czaic. Dobra nowina ktora dzis uslyszalam od P. Wypycha z Fundacji Argos to ta ze mordownia w Miedarach wisi na wlosku, nasze macki siegaja coraz dalej i dalej.[/QUOTE]Według mnie to stan psów, w sensie ich liczba to jeszcze pikuś ale jakby dostać zdjęcia tych psiaków....to by się nabroiło:-) czy ktoś wie, jakie gminy podaj info ze zdjęciami? Tym bym się zajęła w 1 kolejności....jutro zakładam nowy wątas

Link to comment
Share on other sites

Piesio kręcący się w kółko jest...dzisiaj przybył nowy psiak, maleństwo czarne kudłate z białą krawatką...w pięknych szeleczkach, musiał się zgubić, taki kudłaczek fajny:-( czarny duzy pies, o którego prawdopodobnie pytała malawaszka - według info jednej osoby został zagryziony....:-( Wielki pies , młody siedzi w klatce ok. 1,5x1,5m....nie mam pojęcia czy w ogóle może się spokojnie obrócić, chyba raczej ciężko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Według mnie to stan psów, w sensie ich liczba to jeszcze pikuś ale jakby dostać zdjęcia tych psiaków....to by się nabroiło:-) czy ktoś wie, jakie gminy podaj info ze zdjęciami? Tym bym się zajęła w 1 kolejności....jutro zakładam nowy wątas[/QUOTE]
poczytaj na stronie do ktorej podalam Ci linka odpowidzi z gmin a zwlaszcza umowy, w niektorych umowach gminy podaja ze zobowiazuja do przysylania sobie zdjec. Wtedy dzwonisz do gminy pytasz gdzie mozesz znalezc zakladke na stronie gminy psy do adopcji, lub znalezione, zgodnie z art. 11a ust o ochronie zwierzat pkt.2. [B]5) poszukiwanie właścicieli dla bezdomnych zwierząt[/B], nalezy do gmin, a nie ogranicza sie tylko do schronisk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Piesio kręcący się w kółko jest...dzisiaj przybył nowy psiak, maleństwo czarne kudłate z białą krawatką...w pięknych szeleczkach, musiał się zgubić, taki kudłaczek fajny:-( czarny duzy pies, o którego prawdopodobnie pytała malawaszka - według info jednej osoby został zagryziony....:-( Wielki pies , młody siedzi w klatce ok. 1,5x1,5m....nie mam pojęcia czy w ogóle może się spokojnie obrócić, chyba raczej ciężko....[/QUOTE]


Czy mówisz o tym psie? On został zagryziony?
[IMG]http://imageshack.us/a/img20/5053/z68e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...