Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

Z uwagi na to, że wyżej jakoś mi foty nie chciały wejść i nie moge zedytować posta i go usunąć wstawiam linka do albumu z dzisiejsze foteckami. trochę są nie poukładane w czasie ;)
[url]http://goldie93.fotosik.pl/albumy/401559.html[/url]
Mam nadzieję, że się podobają. Może ktoś się rozpozna.

Gratuluję wszystkim zwycięscą i życze pozrywania ringówek jutrzejszym wystawcą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][SIZE=5][B]WIELKIE GRATULACJE DLA żółtej DOżYCY MARGO z Marcyporęby ,ORAZ JEJ PANI IZY ,ZA WSPANIAłY WYSTęP PIERWSZE MIEJSCE,CWC,CACIB I BOB-a
[COLOR=DeepSkyBlue]NA DZISIEJSZEJ WYSTAWIE W KATOWICACH !!!!!!!!!!![/COLOR]
[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmarcy'][COLOR=red][SIZE=5][B]WIELKIE GRATULACJE DLA żółtej DOżYCY MARGO z Marcyporęby ,ORAZ JEJ PANI IZY ,ZA WSPANIAłY WYSTęP PIERWSZE MIEJSCE,CWC,CACIB I BOB-a [/B][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=deepskyblue]NA DZISIEJSZEJ WYSTAWIE W KATOWICACH !!!!!!!!!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
Wielkie gratki dla Margolci! Iza! jedziesz na CRUFTS'a?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']
No i nasz forumowy Raptus, który zdobył [SIZE=5][COLOR=Red]BOBa w goldenach[/COLOR][/SIZE] w stawce 110 psów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dla mnie, to naleza mu sie GIGANTYCZNE BRAWA!!!!!! Gratulacje!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
[/quote]
Niski pokłon i SZACUNEK !!!
Brawo :crazyeye::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']dzięki dzięki:pmy też jesteśmy baaardzo szczęśliwi..nie myśleliśmy że uda nam się wyjść z klasy,a co dopiero wygrać rasę..a w takiej mocnej stawce jak była w Katowicach taki sukces cieszy jeszcze bardziej;)[/QUOTE]


[B]Aga! Wasz sukces jest niesamowity :lol:. W takiej stawce!!. Wielkie Gratulacje:klacz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!
Moje gratulacje i wielka radosc z sukcesow naszych hiszpanskich psiakow!!!
Alvaro Canis Marinus - BOB!!! i Aqua Canis Marinus Najlepsza sunia w rasie - nominacja Cruft!!! dla naszych Juniorow!
Gratulacje dla Malgosi i Zygmunta Jakubas i dla Malgosi i Jeremiego Zychowicz.

Kasiu!Dla Ciebie wielkie brawa ! Nugat pokazal klase!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]gregory[/B] wieeeelgachne gratulacje dla Fanusi :) Zawsze to bardzo cieszy kiedy widać tak pięknie utrzymane weteranki, na widok których moje serducho szybciej zaczyna bić.[/quote]

Wielkie dzięki i wzajemnie gratuluję bardzo udanego występu i sukcesu Twoich Walusiów:klacz:
Do miłego zobaczenia na najbliższej wystawie:smile:

[B][I][COLOR=red]Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich dogomaniakowych zwycięzców i nominowanych na Crufts!!!!!!!!!!![/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Kochani! Nie ważna jakość!!! Zawsze to bardzo miła pamiąttka;)[/quote]
Przyłączam się całkowicie i gorąco popieram i prosimy o jeszcze:lol:

[quote name='DG32']Ja mam takie fotki, niestety nie najlepsze.

Najpiękniejszy Weterana Dnia:

[/quote]
Bardzo się cieszę z tej fotki, czy będę mógł ją wykorzystać na swojej stronie??? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Pan z Hong Kongu- kamienna twarz o nic nie pyta, dokładnei maca psa, sprawdza SAM zgryz, SAM sobei ustawia psa. Patrzy na ruch. Lubi psy o mocnej kości, lubi ładne wystawianie;)[/quote]
No z tą kością to się w mojej rasie nie sprawdziło :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Alu,to samo słyszałam o tym sędziu. Jota w jotę mogę potwierdzić Twoje słowa;)W swoich karierach wystawowych to na pewno takie egzotyczne urozmaicenie.Sama teraz trochę żałuję,że jednak nie zgłosiłam się na tę wystawę.Za rok sobie odbiję,tym bardziej,że słyszałam wiele pochlebnych opinii o tamtejszych wystawach.
A odnośnie Pana z Hong-Kongu to trzeba go pochwalić za wyrozumiałość w stosunku do chowków.Nie każdy sędzia tak cierpliwie i delikatnie,w myśl zasady:"Nic nie siłę",dotyka pieski.Myślę,że z czystym sumieniem można powiedzieć,że to sędzia na wysokim światowym poziomie a także z wysoką kulturą osobistą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go|denk@!']Z uwagi na to, że wyżej jakoś mi foty nie chciały wejść i nie moge zedytować posta i go usunąć wstawiam linka do albumu z dzisiejsze foteckami. trochę są nie poukładane w czasie ;)
[URL]http://goldie93.fotosik.pl/albumy/401559.html[/URL]
Mam nadzieję, że się podobają. Może ktoś się rozpozna..[/quote]

mój Raptusek : :loveu:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/197/de35fe61c46c232d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie bylo w Katowicach chyba pierwszy raz od 2002 roku, ale dzielnie nas maluchy reprezentowaly :D

Nasze 15-misieczne kurdupelki w stawce ponad 20 flacikow!

Compednio Almazar - dosk, Zw.Ml (1/2), [B]BOB, Kwalifikacja na Crufta [/B]!!! jego druga wystawa w zyciu :D
Compendio Aruba - dosk, [B]CWC, CACIB, Kwalifikacja na Crufta[/B] :D
Compendio Aberdeen - dosk, [B]CWC[/B] (1/2)
Compendio Altavista, dosk, 2/6

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A mnie dzisiaj nie wpuścili na wystawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiedzieli, że psa wystawiałam wczoraj i jeśli chce dzisiaj oglądać psy to mam sobie kupić normalnie bilet :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Prawie pomordowałam tych facetów co pilnowali wejścia :angryy::angryy::angryy:

Płace tyle pieniedzy za wystawianie psa, a oni jeszcze mnie nie wpuszczają :crazyeye::crazyeye:

(oczywiscie zrobilam taka awanture, ze w koncu weszlam i mało nie rozniosłam sekretariatu :roll:)[/quote]

Ja mialam zgloszone 2 psy na piatek i 1 na sobote i w sobote rano Panowie z ochrony nie chcieli mnie wpuscic wszytkimi twierdzac ze tylko ten zgloszony na sobote moze wejsc wiec wezwalam organizatora ktory powiedzial mi ze nie mam sie awanturowac bo takie JEST ROZPORZADZENIE ODZIALU KATOWICE!!!!!!!!!!!!!!!i ze mam nie przesadzac i zostawic PSY W AUCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiec mu odpowiedzialm ze po moim trupie zostawie sowije wartosciowe psy w aucie zeby ktos je ukradl albo zeby pozdychaly z upalu lub zimna.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po wielkiej kłotni w koncu mnie wpuszczono z wiekimi fochami kazano mi wykupic bilet dla jednej osoby (co jest wogole kolejna paranoja)
wlasnie wysylam skarge do odziualu Katowice za takie traktowanie wystawcow bo to dla nas oni robi ta wystawqe a nie odwrotnie.Sutauacja ktora miala miejsce spotkala tez kilkanascvie innych wlasciecieli z kilkoma psami pozglaszanymi na kilka dni
[COLOR=red]Zwracam sie do wsystkich ktorzy mieli problemy z ochrona i wejsciem na wystawe o pisanie skarg zebysmy nie odpuscili Katowicom bo moze Pan prezes i Zarzad przemysli i oceni prace swojego personelu na wystawie.[/COLOR]
Bo ja uwazam ze skoro wystawiam psy 3 dni to mama prawo skoro to impreza masowa 3 dniowa wchodzic na nia z moimi psami a takze nie ponosic oplat za bilety bo 3 zgloszone psy kosztowaly po 120 zl za sztuke wiec dlaczego mama placic im kolejne pieniadze i od rana sie denerwowac:angryy: ze mam psy zostawiac w aucie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo jak jezdze ponad 16 lat na wystawy nie tylko w Polsce z traka głupota jak co roku w Katowicach sie nie spotkałam

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę do Was wszystkich. Wczoraj moj pies - bullmastiff - zostal Najpiekniejszym Juniorem Dnia. Niestety nie mam ani jednego zdjęcia z ringu honorowego. Czy moze ktos z Was pstryknal mu fotke? Bylabym niezmiernie wdzięczna za każde zdjecie mojego Bullaya, ktory zrobil mi taka niespodziankę (a byla to jego 1sza wystawa w życiu). :lol:
Na forum znalazlam tylko to, bardzo prosze, poszukajcie, może macie coś jeszcze....

Bardzo proszę o kontakt albo tutaj, albo droga mailową. Mój adres to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[quote name='DG32']
Najpiękniejszy Junior Dnia:

[IMG]http://images28.fotosik.pl/186/00ab7e0e50edf38amed.jpg[/IMG][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annique']Mam ogromną prośbę do Was wszystkich. Wczoraj moj pies - bullmastiff - zostal Najpiekniejszym Juniorem Dnia. Niestety nie mam ani jednego zdjęcia z ringu honorowego. Czy moze ktos z Was pstryknal mu fotke? Bylabym niezmiernie wdzięczna za każde zdjecie mojego Bullaya, ktory zrobil mi taka niespodziankę (a byla to jego 1sza wystawa w życiu). :lol:
Na forum znalazlam tylko to, bardzo prosze, poszukajcie, może macie coś jeszcze....

Bardzo proszę o kontakt albo tutaj, albo droga mailową. Mój adres to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Annique- moje serdeczne gratulacje! Twój bullmastif był moim faworytem:loveu: i nie byłam zaskoczona, kiedy staneliście na pudle.On rusza się wspaniale i tak samo prezentuje.Gratuluję!
Powinnam mieć jakieś fotki, jeśli znajdę coś z Twoim psiakiem, wstawię na forum -albo podeślę- jak wolisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']Annique- moje serdeczne gratulacje! Twój bullmastif był moim faworytem:loveu: i nie byłam zaskoczona, kiedy staneliście na pudle.On rusza się wspaniale i tak samo prezentuje.Gratuluję!
Powinnam mieć jakieś fotki, jeśli znajdę coś z Twoim psiakiem, wstawię na forum -albo podeślę- jak wolisz.[/quote]
To wspaniale!!! Nawet nie wiesz, jak sie ciesze! Takie zdjecia to pamiątka na cale życie! :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja odziwo nie miałam dzisiaj problemów z wejściem na wystawę z psem, tylko sprawdzono mi, czy pies był zgłoszony - nikt się nie awanturował, może już mieli dosyć, bo przyszliśmy tuż przed 10 :-)


A moja Frania dzisiaj z Marysią wylądowała na MP w grupie starszej w finałowej siódemce i bardzo dzielnie dziewczyny się spisały :loveu: Frania była grzeczniejsza niż wczoraj i po MP zrobiła ogromną furrorę :loveu:
Także Marysiu - gratulacje i do następnego pokazu!! :)

Link to comment
Share on other sites

Tollerki. niestety kiepskie jakościowo bo robione na iso 1600 i bez lampy :(


[IMG]http://download.anashar.net/dogo/tollery-katowice08/1.jpg[/IMG]

[IMG]http://download.anashar.net/dogo/tollery-katowice08/2.jpg[/IMG]

[IMG]http://download.anashar.net/dogo/tollery-katowice08/3.jpg[/IMG]

[IMG]http://download.anashar.net/dogo/tollery-katowice08/4.jpg[/IMG]

[IMG]http://download.anashar.net/dogo/tollery-katowice08/5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...