Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']O, nowa osoba na dogomanii, witaj :multi:

Hm... a ja mam sędziego z Honk-Kongu ... jak po hongkońskim jest : "To jego pierwsza wystawa"? Przypadło mi wystawianie szalnego szczeniaka ST .. Nie mam pojęcia jak moje maleństwo zachowa się na ringu, chyba jeszcze nie wszystko jest na 100% dopracowane tak, jakbym chciała :oops:[/QUOTE]

Jestem PEWNA, ze sedzia albo bedzie mowil po angielsku, albo poprostu zagadasz do tłumacza :) i po sprawie ;)
Nikt nie wymaga na wystawach znajomości pochwalenia sie wiekiem psa we wszystkich możliwych językach itp :evil_lol::evil_lol: A o to pytaja prawie zawsze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Niestety nie otwiera mi się plan sędziowania:shake:czy może ktoś sprawdzić i podać mi gdzie i o której wystawiają się rottweilery?

z góry dziękuje;)[/QUOTE]
Ring 13 Lodowisko, Sobota 29-03-2008

Rottweiler - 39 godz. 12:20
Psy - młodzież 8
pośrednia 1
otwarta 5
użytkowa 1
championów 2
weteranów 1

suki - młodzież 7
pośrednia 2
otwarta 8
użytkowa 2
championów 2

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']O, nowa osoba na dogomanii, witaj :multi:

Hm... a ja mam sędziego z Honk-Kongu ... jak po hongkońskim jest : "To jego pierwsza wystawa"? Przypadło mi wystawianie szalnego szczeniaka ST .. Nie mam pojęcia jak moje maleństwo zachowa się na ringu, chyba jeszcze nie wszystko jest na 100% dopracowane tak, jakbym chciała :oops:[/quote]
Nas też ocenia ale w piątek :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']
Hm... a ja mam sędziego z Honk-Kongu ... jak po hongkońskim jest : "To jego pierwsza wystawa"? Przypadło mi wystawianie szalnego szczeniaka ST .. Nie mam pojęcia jak moje maleństwo zachowa się na ringu, chyba jeszcze nie wszystko jest na 100% dopracowane tak, jakbym chciała :oops:[/quote]

Sędzia na pewno zna angielski, zresztą to ich urzędowy język :cool3: chyba ciężko byłoby znaleźć kogoś do tłumaczenia chińskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ring 13 Lodowisko, Sobota 29-03-2008

Rottweiler - 39 godz. 12:20
Psy - młodzież 8
pośrednia 1
otwarta 5
użytkowa 1
championów 2
weteranów 1

suki - młodzież 7
pośrednia 2
otwarta 8
użytkowa 2
championów 2[/quote]
Hej!

Dzięki,Kasiu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taverney'][B]Katik, [/B]będziesz z cairnem?

W sumie będzie 18 sztuk cairnów, w tym my :D i jeszcze w klasie dwójka innych, szans pewnie nie mamy, ale zawsze to jakieś doświadczenie in plus, bo w wystawianiu jestem ZIELONA.[/quote]
Tak, ja z Magią będe w szczeniakach i mamy 1 konkurentkę w klasie. :cool3: I liczę na 2 lokatę, ale to będzie debiut małej na ringu. Bardzo jestem ciekawa jak Magia zachowa sie na ringu (ona chyba zgłupieje widząc tyle psów i ludzi), no i ciekawe czy spodoba sie sędzinie.
Cieszę się, ze Was spotkamy. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Nas też ocenia ale w piątek :roll:.[/quote]

No to kopniak na szczęście :)


---
Ja też jestem ciekawa, jak mój wariat się zachowa na ringu, ale przynajmniej jestem o tyle do przodu, że nie będzie niespodzianki iż będzie w szoku, bo tyle psów w jednym miejscu zobaczy - był już towarzysko na dwóch wystawach psów :) Zachowuje się fantastycznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elki']Napewno juz ktos o to pytal a ja jeszcze raz poprosze jezeli ktos bedzie robil zdjecia to ja sie usmiecham cala geba o foty cardiganow .Bede krzyczala ze jestem z dodomaniakow[/quote]

W jaki dzień są Cardigany? Ja w niedzielę będę, to jak też są w niedziele to pofoce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Niestety nie otwiera mi się plan sędziowania:shake:czy może ktoś sprawdzić i podać mi gdzie i o której wystawiają się rottweilery?

z góry dziękuje;)[/QUOTE]

Witaj Asiunia:multi::multi::multi:

będziesz tez w piatek na wystawie??????Jeśli tak to zapraszam na ring 6 - będę z Dulką;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elki7']Tak,tak jestesmy w niedziele na lodowisku nie pamietam nr ringu ale jutro dopisze :multi:[/quote]

A to kupie katalog na miejscu i sama sprawdze, bo do tego czasu zapomnę 10 razy :) Jeśli tylko ocena mi się nie pokryje (a na bank nie, bo jesteśmy jako przedostatni na naszym ringu bodajże), to oczywiście przyjdę zrobić cardigankową sesje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...