Jump to content
Dogomania

Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)


lavinia

Recommended Posts

Jestem po długiej przerwie.:)
Cieszę się bardzo że juz jestem,i tak już na spokojnie mogę być na dogo:)

Tosieńka wyglada super,dzielna była i jest z niej suczynka...a i Państwo wyrozumiali i wspaniali(przez przypadek sie zrymowalo)że dali jej cudowny domek:calus:

Zmarwiło mnie tylko że istnieje podejrzenie że Tosiek nie słyszy:(
Dziwne,bo jak była u mnie to na 100procent słuch miała.No,zdarzało się że na moment go traciła -ale były to JEJ zagrywki w momentach które pozostaną tajemnica dla nie wtajemniczonych:)
Miała do zabawy gumową piłeczkę-piszczałkę,gumową kosteczkę-skrzeczałkę---i jak najbardziej na ten przerażliwy dżwięk reagowała wręcz gwałtownie!
Albo gdy,kotka-rezydentka robiła radosne patataj po mieszkaniu-Toska zrywała się i ją goniła.
Poza tym,w dużo wczwsnych moich postach-pisałam że Toska nabrała takiej pewności siebie-
ze szczekaniem reagowała na hałas z klatki schodowej i.t.d.
Piszę to tylko po to,bo mnie to zastanawia-wtórna głuchota,czy co?
A jak serducho?Chyba nie najgorzej skoro tak dzielnie biedulka zniosła i sterylkę?
Na szczęście nie odnawiają się brodawki:multi::multi::multi:Były takie podejrzenia,brr.

Gorąco wszystkich pozdrawiam.
Mam zmieniony nr.telefonu.:0 502 212 309 jakby co:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paola06']
Zmarwiło mnie tylko że istnieje podejrzenie że Tosiek nie słyszy:(
Dziwne,bo jak była u mnie to na 100procent słuch miała.No,zdarzało się że na moment go traciła -ale były to JEJ zagrywki w momentach które pozostaną tajemnica dla nie wtajemniczonych:)
Miała do zabawy gumową piłeczkę-piszczałkę,gumową kosteczkę-skrzeczałkę---i jak najbardziej na ten przerażliwy dżwięk reagowała wręcz gwałtownie!
Albo gdy,kotka-rezydentka robiła radosne patataj po mieszkaniu-Toska zrywała się i ją goniła.
[/quote]

cześć Paola ... :multi:

Paola to że nie słyszy nie znaczy że jest na 1000% głucha ... ;)
z moją Moną też tak jest - Mona "słyszy" klaskanie, "słyszy" piszczałki w zabawkach, "słyszy" tupanie (ale to chyba raczej odbiera wibracje) ale głosu ludzkiego nie słyszy ...

Tośce "głuchota" nie przeszkadza - jej Ludziom "głuchota" Tośki też nie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']cześć Paola ... :multi:

Paola to że nie słyszy nie znaczy że jest na 1000% głucha ... ;)
z moją Moną też tak jest - Mona "słyszy" klaskanie, "słyszy" piszczałki w zabawkach, "słyszy" tupanie (ale to chyba raczej odbiera wibracje) ale głosu ludzkiego nie słyszy ...

Tośce "głuchota" nie przeszkadza - jej Ludziom "głuchota" Tośki też nie ...[/QUOTE]

Wiem,wiem.To super domek Toskowy.Może jakies zdjątka podeślą???

Wysłałam do Ciebie P.W.w temacie tej buldozki z Będzina.

I jestes moderatorem,to tez nowość:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Paola - "przeładuj" to inaczej "odśwież" ... ;)

a co do innych problemów technicznych ... to co Ty myślisz że ja wszystko od razu umiałam ... :oops:

tej Tośce to dobrze ... kiedy ona na te wakacje wyjechała ??[/QUOTE]

Wiem,wiem.
Ale dziewczyna trafiła:):):)

Odśwież (NA DOGO) też mi nic nie mówi:(ale znajdę jakąś mądrą ofiarę,coby mi to wszystko wytłumaczyła.Trudno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Przed chwilką spotkałam na spacerze Tosienke....!! Byłam w szoku ze to ona,bo z tego co czytałam to myslałam ze juz dawno ma domek i to nie we Wrocławiu.....,:roll:natomiast jest u naszej znajomej jak się okazało,wspaniałej osoby u której wiem ze Tosienka bedzie juz zawsze szczesliwa i bezpieczna !! Ma towarzysza - wpsaniałego buldozka Lolka ,sama ma teraz na imie Lola :) Jest sliczna,kochana i niesamowita z niej przylepka !!Szybko rozmawialysmy bo jest dosc zimno i Lola chciala juz isc do domku,ale wiem ze jest tu od 7 tygodni,zabrana z gdanskiego schroniska ...czy w takim razie została oddana przez poprzednich wlascicieli czy zle zrozumialam ??

Link to comment
Share on other sites

Hebulko mówimy o dwóch różnych psach. Moja Tosia jest u siebie w domu (aż sprawdziłam, przed chwilą dzwoniłam) a psinka o której mówisz jest z tego wątku [URL]http://forum.100pociech.com/viewtopic.php?t=837[/URL] ;) Obie suczki są do siebie podobne, również mocno wyeksploatowane i również miały "bagno" w uszach. ALE TO SĄ DWIE RÓŻNE BULDOŻKI :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Zażądałam" zdjęć na potwierdzenie faktu przebywania Tośki w domku z jamniorem ... a i tak spokojnie spać nie będę mogła.

Hebulka - jakiego Ty mi "stracha" napędziłaś ... :oops:

A jak ja się miotałam przy telefonie ... "Dobry wieczór pani Ewo ... eeeeeeee ... bo ja się chciałam zapytać ..... eeeeee ... czy Pani .... eeeee ... oddała Tosię ?"
W odpowiedzi usłyszałam: "Jaką Tosię ?? MOJĄ Tosię ? Moja Tosia śpi tu koło mnie."

Link to comment
Share on other sites

Maupa spij spokojnie bo to zdecydowanie jest sunia o której pisano na 100 Pociech !! Teraz to widze,ale w pierwszej chwili jak spotkałam - zresztą też Panią Ewę :) i pytam skąd to cudo a Ona mowi ze z adopcji,ze to ta z uszkami itp itp to pierwsze i jedyne skojarzenie - TOSIA !!
Teraz jak patrzę na zdjęcia obu dziewczynek to widze ze to nie Tosia....:oops:
teraz to ja nie bede spac spokojnie :shake:ze Ci nerwów napedziłam.......:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Tosia ma już wyleczone uszy ... Tosia już jest "nareperowana" ;).[/quote]

To super !!
Lola też wyglada fajnie,ma pozostalosci po alergi na lapeczkach,uszka tez widac ze po "przejsciach" ale jest okrąglutka i niesamowicie slodka...
Cieszę sie bardzo,ze do obu tych biedulek los się w koncu usmiechnal i maja kochajace domki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']Wiem,wiem.
Ale dziewczyna trafiła:):):)

Odśwież (NA DOGO) też mi nic nie mówi:(ale znajdę jakąś mądrą ofiarę,coby mi to wszystko wytłumaczyła.Trudno...[/quote]

Ola to albo wpadnij do mnie, albo jak mogę to wpadnę do Ciebie i wszystkiego Cię nauczę. :) A przy okazji miałabym mały interesik do Ciebie... :cool3: Buziulki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...