Jump to content
Dogomania

Znów pseudohodowla!!!!!!!!!!!!!


MartaM

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja może podchodzę do tego zbyt emocjonalnie ale jak czytam tego typu ogłoszenia to poprostu mam dość!Ludzie ci są praktycznie bezkarni a w dodatku pozbawieni elementarnej chociaż wiedzy na temat rozrodu i dziedziczenia jednak w tym wszystkim butni i pewni siebie i to jest najgorsze.Pseudohodowle rosną jak grzyby po deszczu za nimi w ślad idą handlarze skupujący całe mioty itd.Tak jak napisałam we wcześniejszym poście baba bez cienia zażenowania sprzedaje suki w ciąży, jak taka sunia ma się oszczenić w nowych warunkach przecież w tym czasie powinna być otoczona szczgólną troską i to oczywiście w miejscu które zna i które nie jest jej obce !!!!!!!!!!!!Takie jest moje zdanie i nie jestem w stanie takiego postępowania zrozumieć.
Co do faceta oferującego tego kilogramowego "reproduktorka" to póki co go podpuszczam i czekam na odpowiedź i następną porcję jego "wiedzy".
Jednak cóż można zrobić skoro popyt na " yorki miniaturki" jest a tego typu ogłoszenia to jego wynik.Pozostaje tylko edukacja i tłumaczenie ludziom,że nadmierna miniaturyzacja jest bardzo zła.

Link to comment
Share on other sites

U mnie w Płocku takze sie jeden taki ogłasza z takim malenkim yorkiem jako reproduktorem(tylko1,2kg) nie dosc ze pies mały to jeszcze nieładny a chce za pokrycie tyle co za rodowodowego reproduktora czyli koszt jednego szczeniaczka.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

a ja słyszę codziennie tekst: "ALE TO NIE Z TYCH MINIATUREK?"

i wtedy mówię, że nie ma czegoś takiego, słyszę "jest, jest, siostra/przyjaciółka/koleżanka/kuzynka/znajoma/brat/wujek/ciocia/córka/kolega ma..."
i wtedy co mówię? "w porządku, nie będę dyskutować z niekompetentymi ludźmi" i idę dalej... :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']a ja słyszę codziennie tekst: "[B]ALE TO NIE Z TYCH MINIATUREK?"[/B]

i wtedy mówię, że nie ma czegoś takiego, słyszę "jest, jest, siostra/przyjaciółka/koleżanka/kuzynka/znajoma/brat/wujek/ciocia/córka/kolega ma..."
i wtedy co mówię? "w porządku, nie będę dyskutować z niekompetentymi ludźmi" i idę dalej... :grins:[/quote]

Ło Matko, ten tekścior ta ja też już zaczynam słyszeć. A ostatnio słyszałam tak: "Ojej ale mały yorczek (młody - dopowiedziałam sobie). Ja też mam. Ale mój jest z tych dużych:oops: Ale to nie moja wina, ja go mam od znajomych bo wyjechali za granicę.:razz:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)']Ło Matko, ten tekścior ta ja też już zaczynam słyszeć. A ostatnio słyszałam tak: "Ojej ale mały yorczek (młody - dopowiedziałam sobie). Ja też mam. Ale mój jest z tych dużych:oops: Ale to nie moja wina, ja go mam od znajomych bo wyjechali za granicę.:razz:"[/quote]

to nie moja wina? xDD

kurdę, może ja powinnam Aidka odpowiednio wychowywać, by za duży nie urósł? xD bo to już wTeDy nie MiNi@toOrQa ))))))))))))))))))))))))))):

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought'] może ja powinnam Aidka odpowiednio wychowywać, by za duży nie urósł? xD bo to już wTeDy nie MiNi@toOrQa ))))))))))))))))))))))))))):[/quote]
[FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=magenta]najlepsze jest głodzenie :mad: ja mojemu dawałam po 1 chrupce dziennie i jest małym kurdupelkiem :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]żartowałam [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']jedna chrupka? aż tyle?

mój miał jedną chrupkę na tydzień, ewentualnie suchy chleb mu podrzucałam... :mad:[/quote]
[FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=magenta]masz rację chyba trochę przesadziłam z tą jedną chrupką dziennie :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shahar']:evil_lol: no to tłuscioszki z nich napewno[/quote]
[FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=magenta]no niestety jak się chce mieć miniaturkę to trzeba psom ograniczać jedzenie :evil_lol: a ile się zaoszczędzi :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shahar']Jasne ze byłam dumna jeszcze jak ;) to było cale moje serduszko najukochansze[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Shahar tak myślałam nad tym twoim Dyziem i stwierdziłam :PROXY5: , że on to chyba dostawał 1 chrupkę na miesiąc :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]stwierdzam, że ja swojego stanowczo przekarmiłam[/COLOR][/FONT] :cooldevi: [FONT=Courier New][COLOR=magenta]ale nic straconego jest jeszcze przecież Tanya - anorektyczka :evil_lol: od dziś będzie jadła tylko suchy chleb :saeek: :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Shahar tak myślałam nad tym twoim Dyziem i stwierdziłam :PROXY5: , że on to chyba dostawał 1 chrupkę na miesiąc :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/quote]

Wiesz on na tej fotce to był 2 miesiące po operacjii i po babejszy wiec taki jeszcze ogolony i wychudzony ponad miare ale to ostatnie foteczki jakie mialam jakos nie jestem typem fotografa i ogólnie mało fotek pstrykam zawsze chyba musze nadrobic zaległosci ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...