Jump to content
Dogomania

Znów pseudohodowla!!!!!!!!!!!!!


MartaM

Recommended Posts

Śledząc ogłoszenia o sprzedaży psów [URL]http://zwierzeta.low.pl/?ak=po&bid=22&pbid=111&zasieg=[/URL] znalazłam ogłoszenia Izabeli z pomorza która jak pisze [B]"likwiduje hodowlę"[/B] i sprzedaje dorosłe psy oraz suki w ciąży różnych ras :golden retrivery,bokserki,teriery szkockie ;oferuje możliwość zamiany na inne rasy w tym yorki,szuka również yorka powyżej 8 -miesięcy!:shake: Poprostu koszmar!!!!!!!!!!!!Jak tak można!!!!!!!!!!!
Nie udało mi się wkleić docelowych odnośników do tych ogłoszeń ale po wejściu w [B]psy [/B]są one na pierwszej lub drugiej stronie pod tytułem właśnie [B]likwidacja hodowli,bokser suki w ciąży,golden retriver suki w ciąży,york powyżej 8 miesięcy kupię,golden retriver rewelacyjne,szkocki terrier pies i suka![/B]Spada popyt na jedną rasę więc szuka się następnych do bezmyślnego rozrodu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za co bys tak zrobila??

[quote name='olenka_f']ukradli mi boksia wczoraj dziś jeżdziłam po lecznicach nalepiać ogłoszenia a tam "domowa hodowla sznałcerów sprzeda śliczne szczeniaczki" no przecież bym w doope kopnęła:angryy:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Czyli ta domowa hodowla byla bez rodowodu?
Bezmyslnie rozmnazaja , ale i okrutni ludzie kupuja te pieski , ze pozniej do schroniska trafiaja.
Jak właściciel mądry i odpowiedzialny , to nie ma znaczenia czy jego piesek jest championem , czy zwyklym kundelkiem.

Link to comment
Share on other sites

:angryy: bez rodowodu, powiem ci że taką rozmnażaczką jest moja była koleżanka efekt taki że Basko trafił do mnie a raczej do mojej córki na imieniny tak mały że nie potrafił sam jeść teraz jest wsponiałym bokserem ale wtedy to tragedia a jej się znudziło sprzatanie po szczeniakach a za chwile znów ta biedną sunie dopuszczała i robi to napewno dalej:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://allegro.pl/item190555125_yorki_yorkshire_terriery_miniaturki.html[/URL] zobaczcie matke szczeniąt:D strasznie smieszny psiak ale to york?
cena wydaje mi się ze strasznie wysoka za 1500 chyba w adoperam są pieski:D a właśnie mialam spytac w adoperam są suki za 3500 z krycia wyjazdowego. co daje krycie wyjazdowe? w Polsce są gorsze reprouktory? czy to tylko chwyt marketingowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Misia']no to moze ktos zacznie hodowle ,,kosmicznych yorkow" dorobi sie im czułki, przemaluje na zielono i gotowe! :angryy: :shake:[/quote]

czytałam, że czekasz na szczeniaczka, może się wstrzymaj i poczekaj na zielone:razz::lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem o co chodzi, czy ja napisałam, że to pochwalam? na farbowanie włosów dekoralem jeszcze nie wpadłam, pies na strzyżeniu też się męczy i stresuje, a na kolor siersci raczej uwagi nie zwraca! problemem jest raczej podraznieniem skóry. przeczytaj najpierw posta zanim odpowiesz.

Link to comment
Share on other sites

Rozpoczęłam mailową dyskusję z facetem oferującym krycie 1 kg "reproduktorem" stwierdził,że takim pieskiem kryje się dla "zachowania wzorca duże suki takie około 3,50 kg".Korespondencja trwa!Ciekawe jakich jeszcze "mądrości" się dowiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...