Jump to content
Dogomania

Pro Plan Duo Delice - czy ktoś już wypróbował?


socurek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Trochę późno odpowiadam.
Duo Delice to nie są krokieciki. Karma składa się z dwóch rodzajów kawałków. Jeden to typowe przypłaszczone groszki. Drugi to nieregularne, postrzępione kawałeczki. Takie do żucia bardziej. Te moja sunia zjada w pierwszej kolejnoości. ;)
Wybrałam Duo Delice, bo chciałam suni urozmaicic raz w tygodniu Brita z kurczakiem wołowiną. Karm z wołowiną nie jest dużo. Karma sprawdza się świetnie. Bez zastrzeżeń. Może z jednym. Tych kawałków do żucia jest za mało... Ale to już zdanie mojej suni.;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

to ja dopisze pare słów na tematw/w karmy bo jemy juz chyba 4 ty kg.karma z łososiem.mam wybredne 2 psy,mojemu pitbullowi mało która sucha tak smakuje jak właśnie ta.mógły ja jesc przez cały dzień,tzreba mu wydzielac,myślę że to dobra-smaczna karma choc bialka w niej niewiele,u mnie nie jest to problem bo główny posiłek jest wieczorem(gotowane).
drugi pies cao-poczatkowo jadł chetnie a przez ostatnie kilka dni nie chce jej jeśc,zaczął podjadac trawę ale nie wiem czy to wina karmy(wszystko się jakoś tak zbiegło)czy tego że ganiajac po działce nie podjada jakis koników polnych czy żab.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ały czas mnie zastanawia ten glikol propylenowy w składzie....jako konserwant?czy jak?w sumie karma dość smakowita,bo juz drugi worek z łososiem psiak zjada,ale ten składnik troche zniechęca na dłuzsza mete.może ktos ma większa wiedzę ode mnie i wie po co on jest dodawany jako składnik karmy

Link to comment
Share on other sites

Glikol propylenowy...
Kilka pozycji niżej jest wątek, gdzie dyskusja o glikolu się urwała.
Tak, przydałby się ktoś mądry.:smile:
Moja sunia zajada nadal z apetytem Duo Delice. Raz, dwa razy w tygodniu.
Ale zauważyłam w karmie pewien minus.
Te żujące kawałki, gdy leżą nawet w zamkniętej torbie, to z czasem schną nie są już takie fajne. Do żucia.
Po odgłosie gryzienia słyszę. I w dotyku.;)
Zdaje mi się?
Kupiłam trzy małe opakowania jednocześnie (ta sama data produkcji) i zmiana jest.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie te "kostropate" były na początku żujące, a teraz są wysuszone...

To jest krótki wątek. Chyba tam się wypowiadałaś (-łeś).;)
Rzuć na google "glkol propylenowy". Zdania są podzielone. Do ludzkiego jedzenia też pakują.
Na wszelki wypadek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247187-Por%C3%B3wnanie-Purina-Pro-Plan-a-Essential"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247187-Por%C3%B3wnanie-Purina-Pro-Plan-a-Essential[/URL]

Pozdrawiam.:smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...