Jump to content
Dogomania

Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)


dadiii

Recommended Posts

Dadiii bardzo mi przykro... :( Ona była taka młodziutka...
[*]

A nie chciałabyś dać szansy jakiemuś kundelkowi? W schroniskach umiera tyle bezdomnych...
Pamiętaj, że śmierć Psotki może dać życie innej biednej istocie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Boże...Gdy zobaczyłam twój podpis to jedyne co zdołałam powiedzieć to "Nie...Nie...". Bardzo, bardzo mi przykro
[*]:-( Pewnie chciałabyś teraz cofnąć czas, wiem co czujesz...Ale niestety...Nie obwiniaj się, będzie dobrze...Czas, leczy rany, choć te kłucie w sercu, pozostanie...ale pamiętaj, Psocia zawsze będzie z tobą, w twoim sercu, trzymaj się! Jesteśmy z tobą :calus:

Link to comment
Share on other sites

O Boże...Gdy zobaczyłam twój podpis to jedyne co zdołałam powiedzieć to "Nie...Nie...". Bardzo, bardzo mi przykro
[*]:-( Pewnie chciałabyś teraz cofnąć czas, wiem co czujesz...Ale niestety...Nie obwiniaj się, będzie dobrze...Czas, leczy rany, choć te kłucie w sercu, pozostanie...ale pamiętaj, Psocia zawsze będzie z tobą, w twoim sercu, trzymaj się! Jesteśmy z tobą :calus:

Link to comment
Share on other sites

Szukałas Westa - patrz co znalazłam na ale.gratce - rodowodowe, za 850zł z możliwością dowozu pieska do domu! To na prawdę mało!!!!

Tu masz link, Mc już swoje zrobiła, teraz namawiaj tatusia :P

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1353953_westy_po_rodowodowych_rodzicach.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[I]ojej!!!! :shock:[/I]

[I]dopiero teraz to przeczytałam !!! [/I]

[I]nie dociera to jeszcze do mnie !!! :placz::placz::placz:[/I]
[I]jejku bardzo mi przykro :-( :-([/I]
[I]jej.... :placz::placz::placz:[/I]



[I]mi się wydaje, że najlepszym rozwiązaniem byłby kundelek ze schroniska... no chyba, że czekać na dobrą okazję i znaleźć prawdziwego westa z dobrej ręki o niskiej cenie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']nie sa rodowodowe !!
sa po rodowodowych rodzicach[/quote]

Chyba nic nie rozumiesz - są rodowodowe, bo rodzice mają rodowody.
Kupując szczeniaka nie dostajesz do niego rodowodu - to musisz sobie opłacić i wyrobic sama, jesli zdecydujesz się do zarejestrować do związku i rozwijac jego karierę wystawową. W momencie zakupu oprócz wyprawki dostajesz do niego metryczkę, w której są jego wstepne dane i dane rodziców oraz hodowcy, wpisuje się tam wtedy dane nabywcy i tak wypełnioną metryke oddajesz do oddziału w swoim mieście.
Te szczeniaki są jak najbardziej wystawowe!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']ale nie kazdy wyrabia metryczki dla szczeniakow po rodzicach rodowodowych
a jesli jednak takowych metryk nie maja to ja moge je sama wyrobic np w zwiazku??[/quote]



To nie tak każde szczenie dostaje metryczki jeśli jest po rodzicach które spełniają warunki hodowlane( suka min 3 oceny bardzo dobre, pies min 3 oceny doskonałe) wtedy miot jest zgłaszany do ZK i dostaje metryczki i tatuaże.


Bardzo mi przykro z powodu Psotki
[*] była taka młodziutka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']ale nie kazdy wyrabia metryczki dla szczeniakow po rodzicach rodowodowych
a jesli jednak takowych metryk nie maja to ja moge je sama wyrobic np w zwiazku??[/quote]

Tak jak juz ktoś napisał - miot MUSI być zgłoszony, wtedy jest przegląd hodowlany i psiaki dostają metryczki, rodowód potem jak chcesz to wyrabiasz sobie sama.

Link to comment
Share on other sites

jestem jakies 15 min temu weszlam do domku :D:D albe bylo super mozliwe ze niedlugo beda fotki jesli chcecie :D:D a z Westem narazie niewiem co bedzie rodzie sie zastanawiaja bo przeciesz taki psiak troszku kosztuje ale mysle ze sie zgodza bo mama sie juz nakrecila tylko niewem kiedy bedzie kupywamy :/ ale bede dobrej mysli ze nastapi to szybciutko :D
i dokladnie dzis mija juz 4 tydzien od kiedy niema Psoci (*)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...