Jump to content
Dogomania

Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)


dadiii

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,

przeczytałam o tamtej akcji...
Dobrze, że pieski trafiły na Ciebie i dobrze, że były już starsze, bo ja miałam okazję odchowywac suczkę ze śmietnika, która została wyrzucona tuz po urodzeniu, jeszcze w wodach płodowych, we krwi i z pępowiną.

Wszystkie są jeszcze u ciebie, czy ile ci już zostało?

Link to comment
Share on other sites

a no baba sie nieodzywa :/ :/
jak tata wczorja zadzwonil do tej babki to akurat byla w pracy i odebral jej maz i taki zdziwiony ze o zadnym szczeniaku nie wie :/ :/ :/ mama mowi ze niewie czy da sunie tej babie bo mysle ze jest jakas jak to ona powiedziala "zmutowana"
naazie wszystkie psiaki sa jeszcze u mnie ale gdzies tak do do 18 bo jakis facet ma przyjechac po sunie druga a w piatek lucky idzie a wlasciwie jedzie do madzi Lucky to ten czarny psiak nie ten rudy biora go dllatego ze mama madzi powiedziala ze Roki ma zadluga siersc i tak w tym tygodniu bedzie juz o 2 koopki mniej :D:D:D:D

jestem zdziwiona bo psota chce caly czas siedziec na balkonie niewiem czemu moze jej zagoraco w mieszkaniu czy moze to przez to ze sa u nas szczeniaki a moze poprostu woli siedziec w budzie na balkonie niz w legowisku w domu ???? niewiem naprawde a bude ma na balkonie dlatego ze wojek nam w prezencie zrobil :D:D a wlato psota bardzo lubi na balkonie calymi dniami siedziec . gdy jest lekkie slonce albo poprostu chce sie "poopalac" :D:D chociasz czarna jest :D:D to lezy na fotelu a gdy jej slonce przeszkadza chowa sie do budy :D

zdjec mam pelno ale w aparacie i niechce mi sie ich sciagnac len jestem wiem a poza tym komp mi sie wali i co chwile wylancza sie sam i znowu sie wlacza i potem to samo i tak z 5 czy 6 razy az sie wkoncu wkurzam i wylanczam listwe i wogole nei siedze przez to przy kompie :/ mam pelno sprawdzianow a i w piatek lekcji nie mam tylk ojest dyska i znowu sa jacys DJ-je i jak sie przebiore w jakis stroj to wchodze za free a jak nie to place 2 zl :/ :/ lol :D no ale moze jak mi sie uda zrobic zdjecie plakatu to wam pokaze :D

a i zapomnialabym maluchy byly w piatek kapane ale byla masakra ale teraz chociasz maja mieciutke futerka co niektore anich a dokladnie 3 bo dwa sa ktorkowlose
a teraz koncze bo ide na obiad :D

Link to comment
Share on other sites

o jeny sorki ale nie mam narazie czasu i mam powalonego kompa wiec bede mogla wchodzic tylko poto aby wam pisac o tym co u mnie :placz: :placz: ale zawsze lepsze to niz nic :cool3:
a wiec od nie tego ale od poprzedniego czwartku czyli juz tydzin nie ma ze mna Luckiego jest u madzi . Lucky to nie ten rudy a ten czarny psiak zeby nie bylo :loveu:
w sobote najprawdopodobniej niebedzie u mnie juz 2 psiakow bo maja do nas 2 rodziny przyjechac po nie ale niewiadomo jak to bedzie no nie

ten rudy psiak co go miala wziasc madzia ma na imie Roki i w ferie na poczatku ferii czyli gdzies tak 11,12 lutego moze nawe pozniej bedzie jechal do mojej babci bo musze go najpierw zawiesc :D:D

i z tego co wychodzi u mnie sa teraz obecnie 3 szczeniaki a sa to :Roki, Misio i Dejzi :loveu: :loveu:

wczoraj byla smieszna sytulacja gdy misiek spal na srodku w przedpokoju a dejzi po niego podeszla lapiac go za ogon , misiek niezareagowal na to i spal dalej a dejzi chcac sie z nim a raczej nim pobawic zaczela go przez cale mieszkanie ciagnac za ten ogon no poprostu wygladalo to komicznie :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol:


fotki beda jak naprawie kompa o teraz naprawde posiedze przy nim 5 moze 10 min. i sie wylacza i to sam i tka w kolko to juz mnie do szalu doprowadza!!!! :angryy: :angryy: :angryy: :placz::placz: wkoncu sie wkurze i mu tak porzadnie walne ze sie niepozbiera :D:D:D :diabloti::diabloti: :diabloti::diabloti: :razz:

pozdrawiamy i do usluszenia :D:D

Link to comment
Share on other sites

Witanko :D
O to niech się ten komp szybko naprawi bo dostanie z buta :diabloti:
Fajnie że psiaki znajduję szybko domy :eviltong:
[quote name='dadiii']
wczoraj byla smieszna sytulacja gdy misiek spal na srodku w przedpokoju a dejzi po niego podeszla lapiac go za ogon , misiek niezareagowal na to i spal dalej a dejzi chcac sie z nim a raczej nim pobawic zaczela go przez cale mieszkanie ciagnac za ten ogon no poprostu wygladalo to komicznie :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol:
[/quote]
To rzeczywiście śmiesznie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']wczoraj byla smieszna sytulacja gdy misiek spal na srodku w przedpokoju a dejzi po niego podeszla lapiac go za ogon , misiek niezareagowal na to i spal dalej a dejzi chcac sie z nim a raczej nim pobawic zaczela go przez cale mieszkanie ciagnac za ten ogon no poprostu wygladalo to komicznie :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol:
[/quote]
Dobreee :evil_lol: Czekamy na Ciebie :p

Link to comment
Share on other sites

no wiec nie bedziu juz tu nic ciekawego na temat psiakow bo wszystkie sa juz u nowych wlascicieli
ten rudy czyli roki jest u mojej babci do ktorej moze bede jechala na feria na jaies 4 dni :D:D jupi wiec dam wam relacje co porabia i jak urusl i sie zmienil

dobra ja koncze bo araz mi sie komp wylaczy do uslyszenia
papapa
Daria i Psotka :D:D

Link to comment
Share on other sites

wiecie co wczoraj przez godzine bylam posiadaczka pieknego amstaffa :loveu: tylko ze ta sunia lazila za mna bezprzerwy i chciala sie bawic porzucalam jej kilka razy patykiem a ta chciala jeszcze wiecej i wiecej i podbiegala do takich malych i poprostu skakala na nie bo chciala sie bawic a to wygladalo jakby byl moj pies i dostalam od takiego faceta ochrzan ze niepilnuje psa i ze jest bez smyczy i i bez kaganca a ma obroze taka jakas sara miala jakis pasek chyba to byl nieweim a wiec poszla z nia do weta cdzy poznaje psine i czy zna wlascicieli on powiedzial ze zna ale tylko z widzenia nie pamieta adresu to ja po straz miejska zadzwonilam a straz po schronisko. jak czekalam na ten samochod ze schroniska to ja trzymalam za ta "obroze" ale ta jest bardzo ruchliwa i zaczynala sie niecierpliwic to zaczela mnie juz gryzc dosyc bolesnie a tak to to wogole tylko sie bawic no i po 10 minutach przyjechali tamci ze schroniska . mowie wam jka ona sie ucieszyla na ich widok ja taka zcykana czemu ona sie tak na ich widok cieszy a jeden z facetow powiedzial ze jst juz u nich 4 raz w ciagu 7 dni a okazalo sie ze pies mieszka 2 osiedla dalej tylko ze wlasciciele ja wypuszczaja a ona sobie chasa po calym belchatowie i ludzie poprostu dzwonia caly czas do schroniska no i sobie pojechala
ale ogolnei to byla przesliczna i przeurocza poprostu cud miod i orzeszki :loveu: !!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Siemka!!!!
tak czy siak skoro nikt nas nieodwiedza to i tak wam powiem ze jutro u nas inprezka w galeryjce bo sa 2 urodzinki Psoty!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
mam zamiar jej cos fajnego kupic tylko niewiem co !! :D:D:D
a i zapomnialam naprawili mi kompa wiec moze nawet i dzisiaj beda nowe foty!!!! :lol: :lol: :lol:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...