Jump to content
Dogomania

Schronisko w Tychach - PILNIE potrzebne osoby do roznoszenia psich ulotek!!!


Recommended Posts

Wczoraj wieczorem została do mnie przyprowadzona mloda biszkoptowa sunia w typie labradora :shake:, pojechała na schronisko a dzis biegał kolejny porzucony lub zgubiony pies mix owczarka , biegał jak oszalały na oś. M koło żabki i wbiegał na rądo co groziło mu śmiercią :placz: a jak zadzwoniłam na Straż Miejską to usłyszałam po co do nich dzwonie a nie na schronisko a wieczorem dzis mam sms-a że ktoś porzucił małą suczke :-( z małymi na śmietnik , poprosiłam aby zadzwonili na straż ale czy przyjechali - nie wiem ! :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JOMA']Oszalały te ludziska i tak przed zimą :-(
Zadzwońcie do schronu i zapytajcie czy przywieziono suczkę z małymi, bo jak nie to trzeba by poszukać zanim ktoś krzywdy nie zrobi. A wiadomo chociaż na który śmietnik ?[/quote]
Niestety nie została złapana :placz:a jest z oś. Z w okolocy ul. Sikorskiego , jest małym kundelkiem krótko włosą blondynka i ma szczeniaki ale czy one jeszcze żyja :shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5]Przepraszam za zmianę tematu ale...nasza cudowna Grażynka ma dziś[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=red][B]U R O D Z I N Y !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=System][COLOR=black][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black]WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]MIŁOŚCI,UŚMIECHU,RADOŚCI,SZCZĘŚCIA,SPOKOJU[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]I[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]SPEŁNIENIA MARZEŃ!!![/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5] :Rose: [/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial Black][SIZE=5]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=deepskyblue]JESTEŚ ANIOŁEM NA ZIEMI!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][COLOR=#00bfff][/COLOR][/FONT][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ooooooooooooooooooooooo

[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black]WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE,:cool2:zdrówka ....[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]MIŁOŚCI,UŚMIECHU,RADOŚCI,:buzi:SZCZĘŚCIA,SPOKOJU[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]I[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]SPEŁNIENIA wszystkich MARZEŃ!!![/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5] :Rose: [/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial Black][SIZE=5]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]WŁAŚNIE!! Wszystkiego, co najlepsze bez dwóch zdań!! :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Najszczersze życzenia /trzecie już dziś :evil_lol:/ dla osóbki, która sobie na nie szczerze zasłużyła!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:new-bday:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:BIG:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:drink1:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:tort:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:bday:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Szczęścia Pani Grażynko we wszystkim!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][INDENT]

[SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype]"Dobry człowiek jest jak małe światełko.[/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy."
[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype](Phil Bosman)[/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]




[SIZE=2][COLOR=Purple][B][I][FONT=Palatino Linotype]Wszystkiego, co najlepsze. Wszystkiego, co wymarzone. Wszystkiego, co daje szczęście, radość i poczucie spełnienia. Uśmiechu każdego dnia, o każdej godzinie, gdy jest dobrze i gdy bywa gorzej. I nigdy niegasnącego optymizmu.[/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Purple]
[/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=Purple][B][I][FONT=Palatino Linotype]Sto lat, Pani Grażynko![/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype]:Rose:[/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype]
[/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[/INDENT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszej nocy, ok. godziny trzeciej, młodzież wracająca z nocy filmowej w City Center (w tym moja córka), napotkała w okolicy Doner Kebab wałęsającego się, żebrającego o jedzenie psiaka. Straż Miejska nie mogła przyjechać, ponieważ nie mieli wolnego patrolu (nie kłamali, sprawdziłam prywatnie, naprawdę mieli długą interwencję). Córka zabrała psiaka do domu na przechowanie do rana. Ja byłam wtedy w pracy. Rano, po moim powrocie zawiozłyśmy psiaka do schroniska (serce się kraje, ale nie mógł zostać u nas). Po sprawdzeniu naszej wiarygodności psiak został przyjęty. Jest domowy, grzeczny, łagodny i ufny. Ładnie chodzi na smyczy, reaguje na komendy, w aucie siadł od razu grzecznie na tylnym siedzeniu. Sam otwiera sobie drzwi skacząc na klamkę ( u nas z łazienki nie wyszedł, bo córka użyła klucza, ale w schronisku z kojca wyszedł w ciągu kilkudziesięciu sekund). Jest średni, czarnobrązowy, podpalany. Może ważyć ok. 14 kg. Mam nadzieję, że wyszedł sam z domu i ktoś go szuka. Proszę o pomoc w rozglądaniu się za ogłoszeniami o zaginionych psach.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9536/0111080917lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8964/0111080916wp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8895/0111080915fa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2986/0111080914yu4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja też składam życzenia...(trochę spóźnione :oops: ale od serca...:loveu:)

[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]Niech ten radosny dzień na zawsze[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] Twe troski odsunie w cień, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] i niech się śmieje do Pani świat,[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] blaskiem szczęśliwych i długich lat![/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Black]

[COLOR=Red]100 LAT...! :new-bday:[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wtedy, w nocy córka powiedziała mi, że kuleje na jedną łapę i ma żebra na wierzchu. Ja byłam wtedy w pracy w Katowicach. psa zobaczyłam dopiero rano i (już?) nie kulał. Z tymi żebrami też przesadziła, ale pewnie dlatego, że jeszcze nie widziała wychudzonego psa, a przy naszych podkołdernikach wyglądał faktycznie licho. Moim zdaniem to pies domowy błąkający się od kilku dni. Potwornie głodny i zmęczony. Pełna miska i sen na puszystym kocu dobrze mu zrobił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia15']Wtedy, w nocy córka powiedziała mi, że kuleje na jedną łapę i ma żebra na wierzchu. Ja byłam wtedy w pracy w Katowicach. psa zobaczyłam dopiero rano i (już?) nie kulał. Z tymi żebrami też przesadziła, ale pewnie dlatego, że jeszcze nie widziała wychudzonego psa, a przy naszych podkołdernikach wyglądał faktycznie licho. Moim zdaniem to pies domowy błąkający się od kilku dni. Potwornie głodny i zmęczony. Pełna miska i sen na puszystym kocu dobrze mu zrobił.[/quote]

Yhm... Może ktoś pozbył się go przed świętami... :angryy: Debilni ludzie... No nic, albo go ktoś odbierze, albo będzie biedaczek na nowy domek czekał. Dobrze, że trafił na dobrych ludzi :loveu:, bo błąkałby się dalej i błagał o jakieś resztki... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Bardzo, bardzo Wszystkim dziękuję za pamięć i życzenia.:loveu:[/COLOR][/B]


Gosiu mam prośbę, dzisiaj chciałam do Ciebie zadzwonić by zapytać się jak znajda i okazuje się, że z niewiadomych powodów nie mam do Ciebie telefonu. Czy mogłabyś mi go podać na wszelki wypadek na PW?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia15']A Grześ co taki małomówny :razz:? Czyżby obchodził wczoraj urodzinki u Grażynki? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Owszem, urodziny były ale spokojne. Moja Grażynka poprostu napisła pościk na moim koncie i starała się to w miarę możliwości prostować. Jaka była zawstydzona!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...