Jump to content
Dogomania

REKSIO uratowany przed schroniskiem. PROSIMY o wsparcie na hotel i szukamy DS.MA DOM


kinga301

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reksio w swoim żywiole.Rozrabia.Wyciągnął jakiś worek ze styropianem i porozrzucał go po całym podwórku.
U mnie niszczył wszystkie plastikowe miski.Potrafił wyciagnąć agrowłókninę spod kory.Ma fantazję.
U Amadorki niszczył koce,jakie miał w kojcu.
Wodę z miski wylewa,dlatego musi mieć większe wiadro,albo wanienkę z wodą.
Teraz jest z Panią w ogrodzie.
Co do budy- nie chce w niej spać.Ma ją wyłożoną słomą.Pani zachęca go do wejścia podając tam chrupki do jedzenia.
Zjada i owszem.Ale zdecydowanie woli wolną przestrzeń.
I jeszcze padło pytanie o budę-na razie jest to buda po poprzednim psie.Jest cała,ocieplona,może troszkę za duża jak na Reksia.
Ale będzie nowa-dopasowana do niego.
Na czas burzy Reksio będzie w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga301']Reksio w swoim żywiole.Rozrabia.Wyciągnął jakiś worek ze styropianem i porozrzucał go po całym podwórku.
U mnie niszczył wszystkie plastikowe miski.Potrafił wyciagnąć agrowłókninę spod kory.Ma fantazję.
U Amadorki niszczył koce,jakie miał w kojcu.
Wodę z miski wylewa,dlatego musi mieć większe wiadro,albo wanienkę z wodą.
Teraz jest z Panią w ogrodzie.
Co do budy- nie chce w niej spać.Ma ją wyłożoną słomą.Pani zachęca go do wejścia podając tam chrupki do jedzenia.
Zjada i owszem.Ale zdecydowanie woli wolną przestrzeń.
I jeszcze padło pytanie o budę-na razie jest to buda po poprzednim psie.Jest cała,ocieplona,może troszkę za duża jak na Reksia.
Ale będzie nowa-dopasowana do niego.
[B]Na czas burzy Reksio będzie w domu[/B].[/QUOTE]
Ufffff, Przyjacielu, chociaż tyle się udało dla Ciebie zrobić:) Trzymaj się! Edit: Dziewczyny, modliszka84 lub piechcia15, nie dostałam odpowiedzi od Was, jeżeli przekazałyście moją prośbę Kindze, dziękuję.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Odnośnie pieniędzy,które zostały ze zbiórki na Reksia,myślę,że powinny zostać do dyspozycji fundacji Kundel Bury.
Dziękuję fundacji Kastor za opłacenie Reksiowi kastracji.
Dziękuję wszystkim w imieniu Reksia za pomoc w zbiórce funduszy na niego i fundacji Kundel Bury
za udostępnienie konta.
Dziękuję Izie za zrobienie i poprowadzenie Reksiowi bazarków.
Dziękuję Amadorce za opiekę nad Reksiem.


Kundel Bury to zaufane osoby,które każdy grosz wydadzą w sposób właściwy.
Dziewczyny (piechcia15 i modliszka84) mają pod opieką wiele psich nieszczęść, w tym niewidomego Basika,
na którego utrzymanie i leczenie brakuje kasy.
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.289435284477364.72003.144175685669992&type=1[/URL].

Edited by kinga301
Link to comment
Share on other sites

Jako, że i ja miałam jakiś swój udział w finansach Reksia, w przeznaczonych na niego fantach oraz w kosztach wysyłki, z których rezygnowałam, a które to dały dodatkowy zastrzyk Reksiowej Skarbonce (jest to opisane na obu bazarkach) bardzo proszę, by jakaś część Reksiowej schedy trafiła się hotelikowanemu ponad 2 lata u sylwiaso schorowanemu pudelkowi staruszkowi - Bingo (zaćma, chore serce, padaczka):

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY[/URL]!

Jest na powyższym wątku sytuacja coraz bardziej podbramkowa.

A co do Basika - jestem jak najbardziej za.

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko otrzymam zaległe 3 wpłaty z bazarku to wrzucę pełne rozliczenie tego co zostało po Reksiu.
Ze wstępnych obliczeń powinno zostać ok. 600 zł.

Iza - jaką kwotę chcesz przeznaczyć na pudelka?
My oczywiście mamy swoje wydatki (ostatni "problem" to znaleziona dzika suka ze szczeniakami w polu, z którymi nie mamy co zrobić) - ale w sumie to nie nasze pieniądze więc niech się darczyńcy wypowiedzą. Pamiętajcie tylko proszę że pod jakikolwiek przelew muszę mieć fakturę, więc przelanie na prywatne konto odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Jak tylko otrzymam zaległe 3 wpłaty z bazarku to wrzucę pełne rozliczenie tego co zostało po Reksiu.
Ze wstępnych obliczeń powinno zostać ok. 600 zł.

Iza - jaką kwotę chcesz przeznaczyć na pudelka?
My oczywiście mamy swoje wydatki (ostatni "problem" to znaleziona dzika suka ze szczeniakami w polu, z którymi nie mamy co zrobić) - ale w sumie to nie nasze pieniądze więc niech się darczyńcy wypowiedzą. Pamiętajcie tylko proszę że pod jakikolwiek przelew muszę mieć fakturę, więc przelanie na prywatne konto odpada.[/QUOTE]

Tak, tak poczekajmy, niech domknie się bazarek, bo nie wiem, czy zgodnie z jego opisem i tak nie będę miała jeszcze czegoś do dopłacenia na Reksia (z wyliczonych kosztów wysyłek - bilans podanych i realnych).

Marzyłabym, by dostało się Bingusiowi choć jedno opakowanie karsivanu lub zwrot pieniążków za jego zakup.
Jeśli to za duże oczekiwanie to oczywiście będę wdzięczna za każdą niższą kwotowo pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']słuchaj nie ma że za dużo, skoro się należy to się należy:) nasz Basik też nie jest pazerny i nie zagarnie wszystkiego tylko podzieli się z innymi dziadami :) mów tylko co i gdzie trzeba kupić i się to zrobi, albo ty kup tylko faktura musi być na nas, obojętnie[/QUOTE]

Dziękuję. :-)
Poczekam na wpisy i innych osób, które pomagały Reksiowi, a które być może zechcą zgłosić swojego kandydata w finansowej potrzebie. Wtedy okaże się, czy wypada mi prosić o całe opakowanie karsivanu. Jeśli o Was chodzi to aż za dobrze wiem, ile macie wydatków nie tylko Basikowych. :-(

Zadzwonię również jutro do Marysi, bo na 100% wiem, że Ona z kolei chciałaby pomóc psiakowi, którego ma w podpisie, czyli temu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232461-Pilnie-potrzebny-DT-dla-Pimpusia!Potrzebne-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotel[/URL]

Niech się zorientuje, z czym/ jaką dziurę w skarbonce ma Pimpuś.

Wracając jeszcze do karsivanu.
Dopytam u swojego weta o cenę, bo jedno, co pamiętam to, że cena ta była znacząco niższa niż u weta, u którego sylwiaso kupuje lek.
Dowiem się, wpiszę cenę.

Link to comment
Share on other sites

Izuś, dziękuję za pamięć o Pimpusiu, oczywiście zgłaszam go (mój wkład fantowy i pozostały):) I popieram wszystkie [B]Twoje [/B]kandydatury do schedy po biednym Reksiu i kandydatury [B]osób, które kupowały.[/B] Jeśli uważasz, że Fundacja Kundel Bury powinna dostać wsparcie jestem baaardzo za:) Ty masz dużo większe prawo decyzji, niż ktokolwiek inny z racji tego, że kwota uzbierana z bazarków przez Ciebie prowadzonych wygląda tak, a nie inaczej dlatego właśnie, że Ty je zorganizowałaś! Fanty są również od Ciebie. Karsivan, to oczywiste, powinien być dla psa, którego zgłosiłaś zakupiony. Izuś, ja rozumiem, że skromna i z klasą z Ciebie osoba, ale nie przesadzaj;)!!!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Maryś, ja osobiście jestem już nagrodzona samym faktem prowadzenia bazarków. ;-)
A na poważnie... Nie, bez przesady, żadnego prawa decydowania o... nie mam. Mam prawo prosić to i poprosiłam, wskazując dwa, a w zasadzie trzy psiaki: Bingo, Pimpek i Basik (wskazany uprzednio przez Kingę), bo o Basiu i myślałam i wspomniałam Agnieszce.

Może ktoś jeszcze wysunie jakąś kandydaturę psiaka w potrzebie?

Jeśli nie to jak najbardziej jestem za, by skorzystały fundacyjne psiaki, bo jest ich od groma i to naprawdę biedactw. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']No tak, bo przecież na gorąca prośbę nastrzelałaś ich ponad 100. Reksiu, widzisz i nie grzmisz!!!![/QUOTE]
Oj Maryś, to była li tylko moja nadgorliwość. Sama się deklarowałam, że... to i sama sobie zagwarantowałam radochę [I]kopiuj - wklej[/I]. ;-)
Nic to... :-)

No Reksiu, kolejna fala upałów zasuwa. Może Ci państwo zapodadzą jakieś ustrojstwo z wodą, żebyś mógł się schłodzić i łowić zabawki. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...