Jump to content
Dogomania

MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy


terra

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O takie onki trudno, bo albo sa miskowate, albo bardzo 'ostre'. Trudno przewidziec jak sie zachowa pies w domu. Ja bym wybrala lagodnego, bo onki maja w naturze strozowanie i sa bardzo terytorialne, takze po 1-2 miesiacach we wlasnym domu pilnuja jak trzeba. Oczywiscie polecilabym suczke, ale psa tez znajdziemy.
Ladny jest 2 latek z Ostrowca, ale on chyba juz jest zarezerwowany.
[url=http://www.mielec.bezdomne.com]Schronisko dla zwierząt bezdomnych w Mielcu[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mlody owczarek z Ostrowca jest zarezerwowany. Na stronie 1-szej galerii.
[QUOTE]Od: "Profil1"
Data: Cz Stycznia 8 2009, 8:41 am
Do: "Agnieszka Matelowska"

[B][COLOR="Red"]Zarezerwowane mam suczkę Kaję wilczurkę [SIZE="3"]oraz wilczura z Ostrowca co przyszedł w grudniu.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Do adopcji poszedl 2 letni wilczur z Ostrowca.
[QUOTE]Temat: Re: Re: malamut]
Od: "Profil1"
Data: So Stycznia 10 2009, 1:40 pm
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

Malamut ma około 6 lat. Jest bardzo spokojnym psem. Nie wyje. Inne zwierzęta nie robią na nim żadnego wrażenia. Jakby go nie interesowały. Kwarantannę już skończył.

[B][COLOR="Green"][SIZE="3"]Kaja pojechała dzisiaj o 5.30. Przenocowali w motelu o którym pisałem. Wieczorny autobus do Warszawy nie wyjechał. [/SIZE][/COLOR]

[COLOR="SeaGreen"][SIZE="3"]Do adopcji poszedł wilczur o którym pisałem 2 letni z Ostrowca.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]
[img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC01599.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']A gdzie trafił ten młody ONek? jakie będzie miał warunki ??-jeśli mogę się zapytać??? cały czas się o niego martwię:oops:..jak dla mnie to przecudny jest :loveu::loveu:jeden z moich psich zachwytów:loveu:[/QUOTE]
Nie wiemy gdzie trafil onek. Adopcja szla przez schronisko, nie przez dogomanie. Kierownik nam nie powie dokad pojechal pies.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie. Czy w schronisku uzywa sie kroplowek??Tzn czy to jest produkt potrzebny w duzych ilosciach. No i czy weterynarz zdecydowalby sie podac taka ktora ma termin waznosci na ten miesiac w ktorym sie ja podaje albo minal miesiac czy dwa wczesniej.
Znajomi mogliby takie kroplowki "zalatwic" z naszej sluzby zdrowia bo ludzia takich juz sie nie da podac no a w schronie moze lepiej miec taka za darmo niz wcale. No ale sama nie wiem.
I co jeszcze poza nicmi chirurgicznymi jest potrzebne i co w najwiekszych ilosciach? tzn bandaz, strzykawki igly (jakiej wielkosci i grubosci)
Zrobilam kiedys paczke dla waszego schronu byla wysylana przez Kube ale potem mnie tu troche schronisko Wroclawskie ekspoloatowalo. No ale moze znowu cos nazbieram tylko nie chcialabym znjomym zawracac glowy rzeczami ktore wam sie malo przydadza.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dostep do rzeczy z pogotowia ratunkowego i z oddzialow ratunkowych w szpitalach. A tam sa rzeczy pierwszego kontaktu szycie to juz jak nie ma zagrozenia sie robi gdzie indziej wiec niestety takowych nie jestem wstanie "zalatwic"
No to czekam na odzew. Czym dokladniejszy tym ja sie postaram o dokladnie to co trzeba. No i zastanawia mnie ilosc tzn ile czegos takiego zuzywa schronisko np na miesiac.

Link to comment
Share on other sites

Graynew,
tak odpisal p.kierownik, cokolwiek możesz zalatwic, to bedzie sie cieszyc schronisko, szczegolnie doktor :multi:
[QUOTE]Temat: Re: Kroplówki i inne takie
Od: "Profil1" <[email protected]>
Data: Pn Stycznia 12 2009, 8:02 pm
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]
Oprócz nici tez bandaże, waciki, gaza, strzykawki 5 i 2, igły 7 i 9.
Jeżeli chodzi o kroplówki to nie jest potrzebna duża ilość, ale kilka sztuk na pewno by pasowało.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No i odpowiedz niby jasna ale jak zwykle jest ale :) bo czy bandaze lepiej zwykle czy elastyczne?? chyba zwykle(ja tak mysle) jak kroplowki to czy naprawde im wszystko jedno tzn czy to bedzie sol czy plyn elektrolityczny czy glukoza?? :) No chociaz strzykawki i igly podali dokladnie :cool3:
Dobra dzwonie do chlopakow zlozyc zamowienie. Bo to troche potrwa zanim odpowiednia ilosc wyjdzie...:roll: no wiecie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Graynew[/B], odpowiedz jest rzeczywiscie nieprecyzyjna, ale to dla doktora typowe, bo on mysli, ze my wiemy co on używa :cool3:
Kroplówki wszelkie sie przydadza, czy to sól fizjologiczna, czy glukoza, bo psy trafiaja w róznym stanie. Dziekujemy Ci bardzo :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, teraz to już na prawdę nie mogę się doczekac tych fotek :razz:.

A Rexa pamiętam. Chciałam go ogłaszac, ale on juz na odbiór czekał :loveu:.

Ja teraz się uparłam i szukam domu dla Hugona. Karkołomna sprawa, bo pies ma ok 10lat. No, ale ma takie dostojeństwo w sobie, że nie mogę o nim myślec w kategoriach schroniskowych :shake:.
Czyż nie jest piękny???

[CENTER][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00452.JPG[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Reno a zauważyłaś ,że Hugon ma coś białego(ja się będę upierać)jakby serduszko na piersi.
A Hugon rzeczywiście jest wspaniały!!! mi on przypomina,takie prawdziwego szlachetnego ONka z dobrym rodowodem,ze śliczną dostojną głową,muskularnym pięknym ciałem.Ideał po prostu:-(
Hop Onki:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']No u was to sie zdazaja takie cuda jak moj drugi Rex(tez od was ciekawe czy ktoras z was go pamieta) Ja tez chcialabym zobaczyc zdjecie moze jednak tutaj na watek go wklej. No chyba ze on tylko dla wybranych :roll:[/QUOTE]
[B]Graynew[/B], pamietamy, pamietamy Rexa. To byl piekny, dostojny DONek.
Cudo na 4 lapach. Odwozil go Pan Wiesiek (juz nie pracuje, kierownik go zwolnil), na ktorego Rex warknal, a Ty sie przestraszylas, ze on taki jest. Pisalas potem, ze to bylo jedyne warkniecie, jakie uslyszalas z jego pyszczka.
I ze nie mialas tak mądrego, dobrego psa jak Rex.

[B][COLOR="Red"]Hugon ma malenkie serduczko na klacie, bliżej łapek[/COLOR][/B] :loveu:
[url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00452.JPG[/url]


[B]Halciu[/B], wysylaj kobito te zdjecia, ja mam zdjecia, ale rozmazane :oops:

Link to comment
Share on other sites

No to czekamy na zdjecia od Halci :)

A czy Hugon ma jakies inne jeszcze. Bo na tym poza dlugimi nogami i piekna potezna glowa to nic nie widac. Ani czy kontowany ani umaszczenia. A ja mam jeden taki nie do konca zdecydowany domek, no ale zeby ich dodecydowac to potrzebuje materialu pogladowego.

Mam jakis sentyment po Rexie do psow z Mielca.

A Rexowi udalo sie do smierci jeszcze dwa razy warknac, ale jakos wszyscy lacznie z tymi co zostali obwarczeni uznawali ze to ich wina. To sie nazywa miec klase psia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...