Jump to content
Dogomania

Worek+rzeka=śmierć...można coś zrobić??


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']-wydam jak urosną, a jak się nie wyda wszystkich, to się wyrzuci:angryy::angryy::angryy:[/quote]
Brak słów po prostu :angryy: Mnie to osobiście przeraża, nie wyobrażam sobie jak można coś takiego w ogóle powiedzieć, a co dopiero zrobić

Link to comment
Share on other sites

[B]napisał Merson [/B]Hihi, a Tobie msie podobaja?

Jasne że tak, Merson! w ogóle uważam, że nasz kościół jest super!!!:grins:
Fajnie że mamy tam tyle zwierząt: pawie, kaczki, ryby, żółwie, a w Wielkanoc nawet kury, koguty, małe kurczaki, i inne ptaki!:lol:
Wyobraz sobie, że nie ma tam nawet jednej, małej rybki! To by było trochę nudne dla małych dzieci zabawiających się gonieniem pawi (biedne pawie) itp zabaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Masz rację....myślę,ze własnie przez takie wpadki z każdym dniem rodzi się około 500 000 psów i kotów,z których ponad połowa trafia do schronisk :shake: ....Nie można dopuszczać do żadnych wpadek :mad: ...a hodować-i to z głową!!!-tylko psy rasowe....bo rasowy=rodowodowy :roll: ....[/quote]

Przepraszam bardzo, czemu tylko rasowe?!
Po za tym takiej wpadki nie zawsze da się uniknąć! Jak sunia mojej babci miała cieczkę, to wogóle dziadek z nią nie wychodził na spacery, a na noc była zamykana! I co?! Skończyło się na 9 szczeniakach!!!:stop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wampirek007']Przepraszam bardzo, czemu tylko rasowe?!
Po za tym takiej wpadki nie zawsze da się uniknąć! Jak sunia mojej babci miała cieczkę, to wogóle dziadek z nią nie wychodził na spacery, a na noc była zamykana! I co?! Skończyło się na 9 szczeniakach!!!:stop:[/quote]


nie da się uniknąć? da się.. sterylizując.

Link to comment
Share on other sites

boze swiety mojej kolezanki brat ma hodowle ( ta chyba pseudo psy bez rodowodu) urodziło sie wiecej niz było w planie ( to rottweilery), to jej brat chciał wszystkie suki uśpić, lek nie zadziałał to co zrobił? Utopił je w stawie, jak złapie to zabije

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matinka']boze swiety mojej kolezanki brat ma hodowle ( ta chyba pseudo psy bez rodowodu) urodziło sie wiecej niz było w planie ( to rottweilery), to jej brat chciał wszystkie suki uśpić, lek nie zadziałał to co zrobił? Utopił je w stawie, jak złapie to zabije[/quote]
Jezu, naprawde?!:crazyeye: Biedne psy! Popieram Twoje zdanie, jak go złapiesz, to zabij.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

'Okrutne to jest jak się potem te szczenięta zabiera i topi, zabija siekierą, zakopuje żywcem.....
A te które będą miały "szczęście" będą przez całe (zapewne krótkie) życie trzymane na łańcuchu.
Okrutne jest zabijanie psa siekierą, wrzucenie w worku do rzeki, bo zagryzł kurę.
Okrutne jest wyrzucenie psa, bo nie pasuje do planów wakacyjnych, świątecznych, nowego mieszkania, bo stary, nie wyrósł na rasowego, a przecież ze 300 złoty kosztował........'

Ja nie uwazam ze to nie jest okrutne. Uwazam ze to jest bardziej okrutne niz bardzo okrutne.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wampirek007']
Fajnie że mamy tam tyle zwierząt: pawie, kaczki, ryby, żółwie, a w Wielkanoc nawet kury, koguty, małe kurczaki, i inne ptaki! [/quote]
hm... a co się z nimi stało po wielkanocy?

[quote name='Wampirek007']Przepraszam bardzo, czemu tylko rasowe?![/quote]
Między innymi dlatego, że to kundle zapełniają schroniska, a nie rodowodowe psy, które trafiają tam sporadycznie. Byłaś Wampirku kiedyś w schronisku dla bezdomnych zwierząt?

Tyle było wałkowania problemu na dogo, poszukaj w wątkach, poczytaj. Może coś zrozumiesz. Na ten temat i na temat "okrutnej" sterylizacji. Ja z wrodzonym sadyzmem sterylizuję i kastruję każdego psa, kota, kotkę i kocura, który do mnie trafia. Obecnie liczę zwierzęta w dziesiątkach. Do dopiero okrucieństwo na szeroką skalę, co? ;)

[quote name='Wampirek007']Po za tym takiej wpadki nie zawsze da się uniknąć! Jak sunia mojej babci miała cieczkę, to wogóle dziadek z nią nie wychodził na spacery, a na noc była zamykana! I co?! Skończyło się na 9 szczeniakach!!![/quote]
Sorry, zaszła przez zapylenie? :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:

[quote name='Matinka']boze swiety mojej kolezanki brat ma hodowle ( ta chyba pseudo psy bez rodowodu) urodziło sie wiecej niz było w planie ( to rottweilery), to jej brat chciał wszystkie suki uśpić, lek nie zadziałał to co zrobił? Utopił je w stawie, jak złapie to zabije[/quote]
Mnie jeden gościu - właściciel suki jak najbardziej papierowej i z hodowlanką - opowiadał, jakby to było najnormalniejsze na świecie, że gdy urodziła 10 sztuk, to wrzucił je do beczki z wodą (zimą) i czekał, które pierwsze wypłyną. Pięciu najszybciej wypływającym pozwolił żyć, resztę zostawił w beczce, żeby się potopiły. Co więcej, gość uważał, że zrobił bardzo dobrze, bo ta selekcja pozwoliła odchować najsilniejsze sztuki, a że reszta umierała w męczarniach... cóż, to tylko psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']hm... a co się z nimi stało po wielkanocy?


Między innymi dlatego, że to kundle zapełniają schroniska, a nie rodowodowe psy, które trafiają tam sporadycznie. Byłaś Wampirku kiedyś w schronisku dla bezdomnych zwierząt?

Tyle było wałkowania problemu na dogo, poszukaj w wątkach, poczytaj. Może coś zrozumiesz. Na ten temat i na temat "okrutnej" sterylizacji. Ja z wrodzonym sadyzmem sterylizuję i kastruję każdego psa, kota, kotkę i kocura, który do mnie trafia. Obecnie liczę zwierzęta w dziesiątkach. Do dopiero okrucieństwo na szeroką skalę, co? ;)


Sorry, zaszła przez zapylenie? :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:


Mnie jeden gościu - właściciel suki jak najbardziej papierowej i z hodowlanką - opowiadał, jakby to było najnormalniejsze na świecie, że gdy urodziła 10 sztuk, to wrzucił je do beczki z wodą (zimą) i czekał, które pierwsze wypłyną. Pięciu najszybciej wypływającym pozwolił żyć, resztę zostawił w beczce, żeby się potopiły. Co więcej, gość uważał, że zrobił bardzo dobrze, bo ta selekcja pozwoliła odchować najsilniejsze sztuki, a że reszta umierała w męczarniach... cóż, to tylko psy.[/quote]

1)nie mam pojecia co sie znimi dzieje
(moze proboszcz je potem zjada?:cooldevi: )
2)tak, przez zapylenie wiesz?
3)sadysta!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wampirek007']1)nie mam pojecia co sie znimi dzieje
(moze proboszcz je potem zjada?:cooldevi: )
2)tak, przez zapylenie wiesz?
3)sadysta!!!!!!!!!!![/quote]

Wampirek, te zwierzeta sa "wyporzyczane", a potem je oczywiscie odddaja ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...