Jump to content
Dogomania

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

W sobotę zadzwonił Pan z ogłoszenia w gazecie. Jak okazało się  niedługo później ten sam Pan dzwonił tez do Maćka o Charliego którego ogłoszenia również ukazało się miesięczniku...

 

Pan chyba niedokładnie czytał ogłoszenie- pytał mnie o wiek Kory po czym sam stwierdził, że skoro ma 7 lat to nie będzie nadawała się do gonienia za piłeczką którą rzucałyby dzieci... poza tym szybko chciał zakończyć rozmowę kiedy powiedziałam o wizycie p/a i umowie...

 

U Maćka było podobnie... ręce opadają

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I jak odzew na ogłoszenia? Nadal cisza? 

 

Takie czarnulki jak Kora lepiej się dostosowują właśnie do pogody jesiennej. Latem ciemna sierść przyciąga słońce i powoduje, że psom jest bardzo gorąco, a jesienią przynajmniej brudu z błota nie widać. Moja biała sunia przy obecnych deszczach trochę zszarzała....

Link to comment
Share on other sites

Winny znaleziony a domu na horyzoncie nadal nie widać...
Czy Wy też możecie tylko pisać posty? Mi cholerka wcięło wszystko- nie mogę wstawiać zdjęć, nie działają multicytaty...
Wczoraj musiałam dokładnie skopiować poprzedni bazarek- inaczej nie dało zdobić się nowego...

Link to comment
Share on other sites

hop! jaki jest koszt takiego zabiegu? Pytam bo może byłoby taniej jakbym zabrała Ją na czyszczenie ząbków do moich wetów.

W sobotę miałam telefon ze Stargardu Szczecińskiego w sprawie Kory. Odmówiłam Panu... Kora miałaby być psem który maiłby 10 właścicieli- stróżowanie w dużej firmie... pies nie mieszka w budzie ani kojcu tylko z panami w ich kanciapie. Poprzednie psy im uciekły więc szukają nowego...

Link to comment
Share on other sites

hop! jaki jest koszt takiego zabiegu? Pytam bo może byłoby taniej jakbym zabrała Ją na czyszczenie ząbków do moich wetów.

W sobotę miałam telefon ze Stargardu Szczecińskiego w sprawie Kory. Odmówiłam Panu... Kora miałaby być psem który maiłby 10 właścicieli- stróżowanie w dużej firmie... pies nie mieszka w budzie ani kojcu tylko z panami w ich kanciapie. Poprzednie psy im uciekły więc szukają nowego...

 

Ostatnio za czyszczenie zębów, wyrwanie kła i antybiotyk policzyli około 280zł. Pewnie od 150zł wzwyż + badanie krwi przed zabiegiem. Przy okazji pokażę Korę i zapytam, czy już trzeba czyścić, czy można poczekać i jaki będzie koszt.

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu odrobaczę Korę aniprazolem, bo kupy ostatnio gorsze i od ostatniego odrobaczenia minęło kilka miesięcy. Aniprazol kupiłam za "Loczkowe" ;-) - http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fcdc99f5e01e.jpg

 

Kora ma jedną wadę gównoświństwożerstwo (sorki za dosadne określenie ;-)). Potrafi znaleźć stare, ohydne kupsko w zakamarkach ogródkowych i pożreć z apetytem. Fuj! Na spacerach też trzeba uważać i to bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...