Jump to content
Dogomania

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS


Recommended Posts

Powinno być już coraz lepiej. :)

Obroże jeszcze nie dotarły. Mogłaś odkupić ode mnie - koszt dwóch sztuk to tylko18zł. Nie wiem, czy z przesyłką kupisz gdzieś taniej.


Kupiłam dwie takie o których mówiłyśmy w największym rozmiarze więc jeszcze moment poczekajmy... zaraz wysmaruję maila do sklepu z pytaniem kiedy nadali drugą przesyłkę
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pięknie się Kora prezentuje - może to kwestia uczesania (po tarzanku ;))? zawsze mi się bestyjka podobała ale wydaje mi się że ona jest coraz piękniejsza :D

 

Zrobię lepsze zdjęcia na spokojnie. Wygląda ładnie i utrzymuje stałą wagę. :)

Link to comment
Share on other sites

Kora zawsze wyglądała bardzo ładnie :) A to, że w pewnym czasie przytyła to mnie nie dziwi, jak w końcu przestały ją męczyć problemy jelitowe to dziewczyna przybrała masy. 

hop! chylę czoła że potrafiłaś ją odchudzić- ja bym sobie z tym nie poradziła... 

Pamiętam jak przeprowadzałam ją do hop!- sierść wychodziła jej całymi "polami", jadła i chudła... teraz wygląda jak milion dolarów ;)

Link to comment
Share on other sites

hop! się jeszcze nie pochwaliła- zafundowała Korze wizytę w salonie piękności:

 

78532af1479e.jpg

 

Dziękuję bardzo :) Teraz to dopiero jest ładna :)

 

hop! w kwietniu trzeba Korę odrobaczyć- tak? Potrzeba 8 tabletek?

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczenie Kory wypada w sierpniu (chyba, że wcześniej będą jakieś niepokojące objawy), 21 maja - szczepienie przeciwko wściekliźnie i ewentualnie wirusówki, w czerwcu wymiana obroży.

 

No to poplątało mi się... ok, w takim razie już teraz wszystko wiem :) Obroże zamówię już teraz, żeby czekały- po ostatnich perypetiach wolę wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...