Jump to content
Dogomania

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS


Recommended Posts

Głodomor paskudny ;) hop! pieniążki za aniprazol oddam. Przeleję razem z tymi za hotelik.

Z czyszczeniem kamienia niestety musimy poczekać do końca miesiąca- niestety nie mam pieniędzy...

 

Nie ma potrzeby. Zapłaciłam ze skarbonkowych oszczędności. ;-)

 

Nie jest to mega pilne. Może poczekać. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przeleję 40 zł na potrzeby Kory - przelew puszcze jak zwykle do Juldan (10 zł stałej za XII już poszło w XI)

 

To dużo, a nie trochę. Jeszcze raz dzięki. :-) Na moje konto przelew dla Kory puściła MikAga (jeszcze nie wiem, jaką kwotę). Musimy uzbierać na porządki w paszczydle Kory. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam pojęcia że Jej paszcza wygląda aż tak źle...
Będę robiła nowy bazarek- o ile uda mi się wstawić zdjęcia. Niestety nie mam paska w którym są ikonki od linkowania, wstawiania zdjęć itp.

sharka- dziękuję Ci pięknie :Rose:

Ostatnio nie mogłam edytować postu rozliczeniowego a wpłynęło na konto Kory
100zł- Irena K.- ogłosznia z fb
20zł- sharka
10zł- Diuna B.

Czyli mamy niemal połowę :)

Link to comment
Share on other sites

MikAga jest kolejnym Świętym Mikołajem Kory- dziękuję Ci pięknie :Rose:

Plan jest taki, że w poniedziałek pokarzemy się w lecznicy bo być może będzie potrzeba przeleczenia antybiotykiem przed zabiegiem, jeśli nie bierzemy się za czyszczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Plan jest taki, że w poniedziałek pokarzemy się w lecznicy bo być może będzie potrzeba przeleczenia antybiotykiem przed zabiegiem, jeśli nie bierzemy się za czyszczenie :)

 

Nie zostałam wtajemniczona w ten plan. O której godzinie przyjedziecie po Korę? Czy ma być na czczo?

Link to comment
Share on other sites

Kora była wczoraj u weta.

Jak zwykle w samochodzie zachowywała się wzorowo :) W lecznicy była mała panika i wtulanie się pod kurtkę ale zniosła dzielnie oględziny paszczy. W pyszczku jest niewielkie zapalenie i Pan doktor postanowił przeleczyć je antybiotykiem. W piątek będę dzwoniła by umówić się na zabieg. Najbardziej prawdopodobny termin to wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, wygląda super :) Waży niecałe 16kg i sądzę że to jest optymalna waga dla niej.

hop! jak się czujesz?

 

To dobrze. Czyli trzeba utrzymywać taką wagę. Był moment, że Kora ważyła około 20kg. 

 

Prawie dobrze. :-) O antybiotyku Kory pamiętam. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 40zł na konto czyszczenia ząbków Kory od sharka- kochana dziękuję Ci pięknie :Rose:

Chciałam dopisać to do rozliczenia ale niestety ten post nie chce się dać edytować :madgo:

 

Zabieg jest umówiony na jurto na 11- proszę trzymać kciuki- nie wiem za kogo mocniej- czy za Korę czy za mnie- zawsze bardzo mocno się denerwuję...

Link to comment
Share on other sites

Kora już w gabinecie rozglądała się za jedzonkiem- weci rozpieszczają pieski i po dzielnym zniesieniu zastrzyku, szczepienia czy wizyty dostają śmierdzący przysmaczek. Kora dzisiaj nie dostała i była zawiedziona ;)

 

Długo nie chciała się poddać "Głupiemu Jasiowi"- jeszcze przy zakładaniu wenflonu i pobieraniu krwi wdzięczyła się do p.doktora, machała ogonkiem i lizała po rękach :) Była  bardzo dzielna.

 

Koszty zabiegu i poprzedzającej go wizyty i leczenia antybiotykowego to 200zł.

Wizyta i leczenie antybiotykiem przed zabiegiem 50zł

Badanie krwi 30zł wyniki OK

Zabieg czyszczenia kamienia plus antybiotyki- 120zł

Gratis aniprazol na kolejne odrobaczenie- 6 tabletek

 

hop! ma od dzisiaj szpital w domu- oprócz Kory po zabiegu i to dużo poważniejszym jest Lola- bidulka dostała dziś skrętu żołądka :lookarou:

Oby wszytko było już dobrze i obie panny nie dawały powodów do zmartwień

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...