Jump to content
Dogomania

Obie Tekile mają swoje domki :)


andzia69

Recommended Posts

1. Tekila. SUNIA CIERPIĄCA PRZEZ CZŁOWIEKA - WŁASNEGO WŁAŚCICIELA!!!! Wyjechał do Anglii, a sukę jacyś ludzie przyprowadzili do schronu, gdzie nie zostala przyjęta.

Obecnie jest zabrana na działkę, gdzie nikt nie mieszka :( Sunia jest na maxa przerażona, nie wie, co sie dzieje :( :(



ATKRqIhBqaqusNeRUB.png


923313_470342513042362_1585682411_n.jpg

249185_470342359709044_2026400761_n.jpg

Pan właściciel nie miał odwagi sam ją odprowadzić! wysłał jakichś ludzi:angryy: - nie przyjęło, to zaczęli sie awanturować i chcieli puścić przerażoną sunię w kagańcu i ze smyczą!!!

249083_470342253042388_2124897688_n.jpg

2. Tekila - ma 9 lat. Od szczeniaka miejszkająca w bloku. Mająca kontakt z dziećmi od czasu do czasu (w rodzinie jej właściciela). Musi opuścić dom, bo ...jest zagrożeniem ciąży, a potem dzieci - pozostawiam to bez komentarza. Jej pan jest postawiony pod ścianą ze strony swojej rodziny i rodziny przyszłej żony - matki bliźniaków, które się urodzą. Pan szukał jej domu na własną rękę - nieudolnie niestety...Tekili grozi zastrzyk :( Tekila jest wysterylizowana.

95489649950897678166035.jpg

575518_499746340091257_378215527_n.jpg

945533_499745933424631_507763_n.jpg

941879_499745890091302_1070266810_n.jpg

947311_499745796757978_539633528_n.jpg

POMOCYYYY!!!!!

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodam tylko, że z powodu nie przyjęcia psa do schroniska, właściciel zagroził wypuszczeniem jej na ulicę w kagańcu. Nie powinna pozostawać tam, gdzie jest, ale sytuacja była awaryjna. Dla suni to potworny stres, cieszyła się, że wsiadła znów do samochodu, myślała, że jedzie do domu... Jest załamana :( :(

proszę...pomóżmy jej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']w Kielcach :( normalnie mam serce na 100 kawałkach :placz:[/QUOTE]

Kurcze, Ty to masz "szczęście" do takich bid :(
Dobrze że poprzednia już w domu!

Wrzucę staruszkę na nasz fan page!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Kurcze, Ty to masz "szczęście" do takich bid :(
Dobrze że poprzednia już w domu!

Wrzucę staruszkę na nasz fan page![/QUOTE]

czuję się tak, jakbym myślala o swojej staruszce...nie mogę sobie tego wyobrazić po prostu:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']I znów łańcuszek nieodpowiedzialnych ludzi. Tak trudno szukać nowego domu nie wyrzucając psa z domu?[/QUOTE]



widać trudno, bo - to trwa, a ludziom się spieszy więc idą po najmniejszej linii oporu :(

tu biedna myślala, że wraca do domu:

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/375141_470342593042354_1140908950_n.jpg[/img]


a wylądowała przy budzie na lince :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']O Boże że Ty na to pozwalasz!!! Podnoszę sunię bo tylko tyle mogę...NIech ktoś się ulituje pliss..:placz:[/QUOTE]
Andzia popytam u Marty w hotelu czy miala by dla niej miejsce, czy bedzie mial ja ktos zawiezc za Krakow, licze tez na Twoja pomoc zwlaszcza w ogloszaniu suni, bo ja tego nie umiem i nie mam czasy jak wiesz, no i liczyla bym na skromne wsparcie finansowe dla niej, bo juz place za astke Inke w hotelu u Lilki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']A gdzie ten hotel za Krakowem?
Jesliby sie udało może dałabym rade podjechać zrobic suni porządne zdjęcia do ogłoszeń[/QUOTE]
Hotel jest w Glogoczowie. Jak juz sunia znajdzie sie w tym hotelu, to o zdjecia nie bedzie problemu, ale nie bede miala nic przeciwko jesli i Ty podjedziesz do hotelu i zrobisz zdjecia moze szybciej anizeli Marta.

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Dzięki kochane :loveu:

TOZ byc moze bedzie mial darmowy tymczas dla psa i ze trzeba poczekac na info - więc może obejdzie się bez hotelu. Ale czekam na info...[/QUOTE]
Tez czekam na odp.od Ciebie, bo u Marty bedzie wolne miejsce w przyszlym tygodniu, a tez nie chce blokowac jej wolnego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

nie chcę nic pisać...ale trzymajcie kciuki ;) być moze hotelik nie będzie potrzebny P:)


ale mam drugą złą wiadomosć...mamy 2 Tekile :( :( Ta "tytułowa" ma 4 lata...a druga...9 lat :( Druga ma 2 opcje - albo nowy dom...albo TM :(

na razie tylko takie zdjęcie:

[img]http://img4.imageshack.us/img4/145/95489649950897678166035.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Szlag mnie trafia na takich ludzi.Ale sama też to przerabiałam jak miały się urodzić wnuki.Bo się obawiali że Baster i Lusia zrobią im krzywdę.Długo tłumaczyłam że dzieci nie zjadają.A teraz same się z tego śmieją gdy ,,mordercy" zalizują je na śmierć.Wczoraj musiałam ratować Adusia bo chciały go zalizać.Nawet trochę się obawiam że to złe że moje takie ciapy bo karmią je z ręki i przytulankom nie ma końca.Są zbyt ufne do psów a nie każdy pies pozwoli sobie na to by zrobić z nim wszystko włącznie z zaglądaniem psu w zęby.Jeszcze są za małe by im wytłumaczyć że każdego psa nie wolno całować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']nie chcę nic pisać...ale trzymajcie kciuki ;) być moze hotelik nie będzie potrzebny P:)


ale mam drugą złą wiadomosć...mamy 2 Tekile :( :( Ta "tytułowa" ma 4 lata...a druga...9 lat :( Druga ma 2 opcje - albo nowy dom...albo TM :(

na razie tylko takie zdjęcie:

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/145/95489649950897678166035.jpg[/IMG][/QUOTE]
Jaki jest powod pozbycia sie tej 9 latki, jesli 4 latka moze bedzie miala ds, to porozmawiaj z Marta na temat tej drugiej, ale wiadomo ja bedzie o wiele trudniej wyadoptowac. :-(

Link to comment
Share on other sites

powód jak zwykle zawsze się znajdzie.

Andzia napisała.
[COLOR=#000000]2. Tekila - ma 9 lat. Od szczeniaka miejszkająca w bloku. Mająca kontakt z dziećmi od czasu do czasu (w rodzinie jej właściciela). Musi opuścić dom, bo ...jest zagrożeniem ciąży, a potem dzieci - pozostawiam to bez komentarza. Jej pan jest postawiony pod ścianą ze strony swojej rodziny i rodziny przyszłej żony - matki bliźniaków, które się urodzą. Pan szukał jej domu na własną rękę - nieudolnie niestety...Tekili grozi zastrzyk [/COLOR]:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...