Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='MTD']wezcie sobie papierowe ręczniki bo może wymiotować, koc i wodę dla niej na drogę ;)[/QUOTE] Też o tym pomyślałam, bo jak sobie przypomnę moje dzieci, które onegdaj puszczały pawia w samochodzie, to bez ręczników, woreczków, zapasowych koszulek nigdzie się nie ruszalam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:D :D :D

Cioteczki, jaką karmę radzicie kupić Paurze? Może narazie na spróbowanie jakiś mniejszy worek? Nie wiemy np. czy ona nie woli gotowanego, w schronie m.in. takie jedzonko dostają. Dobrze by też było żeby to była karma light chyba?

Paurunia ma na koncie już 201zł :D zrobię rozliczenie wieczorkiem.[/QUOTE] Ja moim daję RC intestinal, bo potułaczce życiowej mają wrażliwe żołądki. Karma jest super, ale droga.
Lara - dostałam wczoraj pw z numerem konta i przelałam kasiorę na Paurę, więc już powinny być

Link to comment
Share on other sites

Już się nie mogę doczekać jak Paura trafi do Moniki, wreszcie niuńka zamieni zimny schroniskowy boks na ciepłe mieszkanko :)

_Lara, mam nadzieję, że się nie obrazisz, że zaproszę cioteczki z tego wątku do Aramisa:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215667-Piękny-ogromny-Aramis-Zbieramy-na-hotel-i-poradę-specjalisty-Błagamy-o-pomoc[/URL]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią?

Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Paura, to już ostatnie Twoje godziny w schronie....
Nawet nie wiesz co Cię jutro czeka :):bigcool:
Trzymam kciuki za szczęśliwą Waszą podróż:kciuki:[/QUOTE]


Czyż to nie piękne Paura trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno, ostatnia noc w schronie coś pięknego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Dobrze doczytałam, że Paura ma jechać juz jutro? Na którą godzine planujecie przyjazd po nią?

Jeśli chodzi o karmę to polecam Brit Care, moje psiak (kundle, ale alergicy - jedno chore na stawy i z tendencjami do tycia, a drugie z bardzo wrażliwym układem pokarmowym) świetnie na tą karmą reagują, bardzo im smakuje, sprawdzam nam się lepiej niż royal.[/QUOTE]

[B]Mysiu_[/B], właśnie miałam do Ciebie pisać, zaraz Ci napiszę smska co i jak :)

Ja się stresuję, ale będzie dobrze :) Paura jechała ze mną w aucie na akcję w maju i ładnie sobie radziła, więc nie powinno być problemów, leżała księżniczka rozwalona z tyłu auta :D jedynie to ją włożyć do auta musiałam, bo nie wiedziała co to i się bała.

[B]Dziewczyny[/B], pamiętajcie mi dać znać jak będziecie blisko, a najlepiej przyjedźcie po mnie o 15.00 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...