Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

[quote name='margoth137']a i to jaki bidok, tylko hotelik nie jest dobrym miejscem on musi miec dom jak nie ds to dt chociaż. Może zdarzy się cud:( niewiem gdzie Ci ludzie mają oczy.... takie fajnie psiny na tych wątkach domków szukają...:([/QUOTE]

no właśnie!!! jest ich wiele............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja myślę, że takim ludziom trzeba dobitnie tłumaczyć, że w schronisku nie znajdą rasowego psa, ew. psa w typie rasy. Już mi ciśnienie wzrosło....

A ja byłam z mężem u Pauruni w niedzielę :D jest taka kochana, męża pierwszy raz widziała i skakała na niego na głaski :) :) :) Jest taka spokojna ! Mąż powiedział, że mu tak w oko wpadła, taka oaza spokoju! Ciągle o niej myśli...

A ja mam pytanie do Mysi: czy wchodziłoby w rachubę zabranie Pauruni na dt za zwrotem kosztów na karmę, ew. leczenie? Co myślicie?

tymuś - dzięki, że tak reklamujesz Paurę :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja myślę, że takim ludziom trzeba dobitnie tłumaczyć, że w schronisku nie znajdą rasowego psa, ew. psa w typie rasy. Już mi ciśnienie wzrosło....

A ja byłam z mężem u Pauruni w niedzielę :D jest taka kochana, męża pierwszy raz widziała i skakała na niego na głaski :) :) :) Jest taka spokojna ! Mąż powiedział, że mu tak w oko wpadła, taka oaza spokoju! Ciągle o niej myśli...

A ja mam pytanie do Mysi: czy wchodziłoby w rachubę zabranie Pauruni na dt za zwrotem kosztów na karmę, ew. leczenie? Co myślicie?

tymuś - dzięki, że tak reklamujesz Paurę :D :D :D[/QUOTE]

Ciocia Laura rozważa DTowanie Pauruni? :)

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że boję jak dogadałaby się z Megi... ona jest bardzo zazdrosna o mnie :( a najgorsze jest to, że nie mam jakby co, w razie kłótni, rozdzielić panienek, bo nie mam więcej pokoi :/ I tutaj jest pies pogrzebany... ale myślę nad tym z mężem, uwierzcie. Co robić :( nie mogę ich zostawić w jednym pomieszczeniu jak pójdziemy do pracy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Problem w tym, że boję jak dogadałaby się z Megi... ona jest bardzo zazdrosna o mnie :( a najgorsze jest to, że nie mam jakby co, w razie kłótni, rozdzielić panienek, bo nie mam więcej pokoi :/ I tutaj jest pies pogrzebany... ale myślę nad tym z mężem, uwierzcie. Co robić :( nie mogę ich zostawić w jednym pomieszczeniu jak pójdziemy do pracy :([/QUOTE]

Rozumiem Cię Olu...niestety czasami tak jest :( Ale dzięki,że jesteś z Paurą i robisz wszystko co możesz! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Rozumiem Cię Olu...niestety czasami tak jest :( Ale dzięki,że jesteś z Paurą i robisz wszystko co możesz! :)[/QUOTE]

Mimo wszystko ciągle o niej myślę, naprawdę... nie daje mi spokoju :( w czwartek pojadę do schronu i pójdziemy na spacer :) Mąż chce dla boksu Paury jakiś prezent świąteczny kupić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Mimo wszystko ciągle o niej myślę, naprawdę... nie daje mi spokoju :( w czwartek pojadę do schronu i pójdziemy na spacer :) Mąż chce dla boksu Paury jakiś prezent świąteczny kupić :D[/QUOTE]


No to Paura ma szczęście :loveu: Kochana nasza!!!!

Olu a jak tam tekścik dla Paury? Chętnie wyczarowałabym jej jakieś ogłoszenia :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W albumiku Paury pokazały się zdjęcia z Przemkiem (dzieckiem). Warto któreś z nich dodawać do ogłoszeń.

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_4w0bQ8YtwM/T4FTVLa4OdI/AAAAAAAAnxk/WJs_Cqi4YXw/s620/P4069931.jpg[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...