Jump to content
Dogomania

4 roczne mikropsiaki pinczerki kolorowe do adopcji w schronisku! Szukamy DT, DS!


Joven

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maluchy są do adopcji. Pozostało 5 -ciu chłopców.... zero widoków na nowe domy...milion ludzi zadaje pytania a propos ich zachowania, charakteru etc i nic kompletnie z tego nie wynika ..................... a chłopaki czekają nadal na dom w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joven']Maluchy są do adopcji. Pozostało 5 -ciu chłopców.... zero widoków na nowe domy...milion ludzi zadaje pytania a propos ich zachowania, charakteru etc i nic kompletnie z tego nie wynika ..................... a chłopaki czekają nadal na dom w schronisku...[/QUOTE]

Mają ogłoszenia, osobne fotki?
Na mikropsy je trzeba wrzucić.[B] A skąd 5-ciu chłopców ?????????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziwicie się ,że nic z tego nie wynika?Ja się nie dziwie
Jeżeli psy mają uzyskać pomoc realną trzeba informacji zdjęć i rozgłosu[/QUOTE]
Dokładnie tak jest... Musi być rozgłos...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziwicie się ,że nic z tego nie wynika?Ja się nie dziwie
Jeżeli psy mają uzyskać pomoc realną trzeba informacji zdjęć i rozgłosu[/QUOTE]

Trafiłam na wątek przez przypadek i szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem co tu się dzieje:roll:
Do adopcji jest 5 mikropsiaków, które w przypadku ogłoszeń znalazłyby w moment domy tymczasowe albo domy stałe, kilka osób prosi o informacje i zdjęcia, bo bez tego nie da się ich ogłosić, a na wątku cisza...:roll:
Dzięki internetowi mniejsza część osób jeździ do schroniska i szuka odpowiedniego dla siebie psa, a większość ludzi po prostu szuka po ogłoszeniach, więc to jest pierwsza rzecz, która już dawno powinna być zrobiona. W konsekwencji psy siedzą w schronisku, w budzie zamiast grzać doopki w nowych domach. Dziewczyny, nie chce Wam się robić ogłoszeń, to przynajmniej nie utrudniajcie tego innym tylko wrzućcie opisy i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem. To są psy w schronisku i tak jak inne 150 psów są do adopcji. Zdjęcia robią tylko wolontariuszki, które tam raz w tygodniu przyjeżdżają i mają do obcykania wszystkie psy w międzyczasie, a robią to dobro. Jest ich 2. Psy mają kilka zdjęć i opis również jest - powyżej. Nic więcej do dodania do opisu nie ma. Każdy może go zredagować jak chce. Zostało 5 piesków do adopcji.
Oprócz tego psy mają zdjęcia tutaj [URL="https://www.facebook.com/pages/Wolontariusze-Schroniska-dla-zwierz%C4%85t-w-Pabianicach/144175685669992?sk=photos_stream"]https://www.facebook.com/pages/Wolontariusze-Schroniska-dla-zwierz%C4%85t-w-Pabianicach/144175685669992?sk=photos_stream[/URL] na fb na profilu Wolontariuszy Schroniska w Pabianicach.

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać do schronu, zająć się nimi, porobić zdjęcia - serdecznie zapraszam. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany adopcją, to wystarczy mu 1 zdjęcie i pojedzie do schroniska je zobaczyć, albo bezpośrednio telefonicznie poprosi o informacje. 1 bardzo słabe zdjęcie wystarczyło jakoś, żeby znaleźć świetny dom 200km od schroniska, Agentowi, połamanemu mixowi yorka, i w dodatku sami po niego Ci ludzie przyjechali. Nie potrzebował katalogu ani sesji zdjęciowej. To samo niewidoma Maja. Oczywiście, wszystkich chętnych na zrobienie takiej sesji - zapraszamy do schroniska z aparatem i chęciami.
Nie ma tu niczego czego nie można by zrozumieć:

[B]jest 5 malutkich piesków do adopcji, są w Pabianicach, mają max rok, kontakty są podane, a niektóre są na zdjęciach[/B]

Jeśli będą jakieś nowe zdjęcia czy wiadomości - na pewno je wrzucimy i na dogo i na fb.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Joven, ja bardzo szanuję to, że są osoby, które dobrowolnie przyjeżdżają i robią psiakom zdjęcia, tylko że takie maleństwa mają ogromną szansę na nowe domki i trzeba się na nich choć przez chwilkę skupić, będzie 150-5 psiaków w schronisku. Jednemu psiakowi wystarczy słabe zdjęcie, bo jest yorkiem, na które zawsze był i jest popyt, a inny będzie potrzebował kilku, ale dobrych, trzeba zwiększyć swoje i ich szanse.

Dobrze wiesz, że przyjazd, zrobienie zdjęć jest nierealne, bo jesteśmy wszyscy porozrzucani po całej Polsce, więc pisanie czegoś takiego nie ma sensu.

Ja patrząc na pierwszy post szczerze mówiąc nie wiem ile na zdjęciach jest psów, czy dwa pierwsze zdjęcia to jeden i ten sam pies, czy 4 ostatnie to jeden czy dwa psy. Dodatkowo nic o nich nie wiem, jedyne informacje jakie mogę uzyskać, to informacje od wolontariuszy (jakie są, czy są zaszczepione, odrobaczone, wysterylizowane).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Z tego co wiem jest 5 chłopaków i 1 suczka (1 suczka została adoptowana). Wieczorem postaram się napisac im jakiś tekst do ogłoszeń i tu wrzucę, żebyście mieli jak pomóc :)[/QUOTE]
Czyli 6 psiaczków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Paula je ogłosi.
Rozumiem,że mogą być różne województwa:)[/QUOTE]

Ok. Mam pisać wieczorem tekst czy już nie trzeba? Mogą być na różne województwa. Jeśli mogę prosić to wstawcie tu linki potem, żeby gdyby coś nie dublować ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Z tego co wiem jest 5 chłopaków i 1 suczka (1 suczka została adoptowana). Wieczorem postaram się napisac im jakiś tekst do ogłoszeń i tu wrzucę, żebyście mieli jak pomóc :)[/QUOTE]

Super by było, dziękuję:)
Byłabym wdzięczna, gdybyś Kasiu wstawiła mi też zdjęcia psiaków, bo ja szczerze mówiąc nie wiem, który jest który:roll:
Trzeba brać pod uwagę to, że większość portali przyjmuje 4 zdjęcia, a niektóre nawet tylko jedno, więc zastanawiam się jak to zrobić...Osobno czy razem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super by było, dziękuję:)
Byłabym wdzięczna, gdybyś Kasiu wstawiła mi też zdjęcia psiaków, bo ja szczerze mówiąc nie wiem, który jest który:roll:
Trzeba brać pod uwagę to, że większość portali przyjmuje 4 zdjęcia, a niektóre nawet tylko jedno, więc zastanawiam się jak to zrobić...Osobno czy razem...[/QUOTE]
Najlepiej byłoby jednak razem. Postaram się to ogarnąć :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety 1 dom się wycofał :( i tym samym zostało 6 psiaków w tym 1 sunia.
W sobotę mają byc nowe foty i bedzie wiadomo która to sunia.\

Do czasu jak nikt nie podchodzi do boksu to siedzą na dworze ale jak tylko ktoś podejdzie to chowają sie ze strachu do budy zostaje tylko 1 dzielny ten biały z brazowymi uszami który szczekotem broni reszty Do jakis fotek trzeba co najmniej 2 osoby.


Dodam jeszcze ze wolontariusze moga do schroniska przychodzić TYLKO w sobotę do południa wiec nie jest dziewczyny tak prosto jak Wam za komputerami się wydaje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']Niestety 1 dom się wycofał :( i tym samym zostało 6 psiaków w tym 1 sunia.
W sobotę mają byc nowe foty i bedzie wiadomo która to sunia.\

Do czasu jak nikt nie podchodzi do boksu to siedzą na dworze ale jak tylko ktoś podejdzie to chowają sie ze strachu do budy zostaje tylko 1 dzielny ten biały z brazowymi uszami który szczekotem broni reszty Do jakis fotek trzeba co najmniej 2 osoby.


Dodam jeszcze ze wolontariusze moga do schroniska przychodzić TYLKO w sobotę do południa wiec nie jest dziewczyny tak prosto jak Wam za komputerami się wydaje![/QUOTE]
Ale my nie tylko za komputerem siedzimy i znamy realia.
Jednak jakieś dane do ogłoszeń są potrzebne, bez tego nie da się pomóc.
Musimy wiedzieć które to pieski , która sunia , czy sunia po sterylce...
Takie minimum informacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...