Jump to content
Dogomania

WYDERKA ma już nowy , wspaniały dom !


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

[quote name='dorcia44']
Mame p. Teresy przywitała obnażonymi kłami;) no bo jak śmiała wejść obca istota do JEJ domu:diabloti: [/quote]
Wyderka i obnażone kły?:crazyeye: O boziu, a w schronisku wyglądała mi na taką anielicę:roll:
Wiedziałam, że domek się w niej zakocha, ha! To była tylko kwestia czasu:p a co z choróbskami? Jak tam tasiemiec i kaszelek się miewają?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lemoniada']Wyderka i obnażone kły?:crazyeye: O boziu, [B]a w schronisku wyglądała mi na taką anielicę[/B]:roll:
Wiedziałam, że domek się w niej zakocha, ha! To była tylko kwestia czasu:p a co z choróbskami? Jak tam tasiemiec i kaszelek się miewają?[/quote]

Coś Ty, Wyderka to wyglad anielicy o charakterze psa typowo obronnego;)

Jak jechalysmy to musialysmy zwolnic bo byly roboty jakies drogowe-pelno chlopa i szum maszyn. Mowie do wyderki a co tam sie dzieje, zobacz?;)

Wydra przez okno zobaczyla i dawaj obszczekiwac, obronnie!:p

Wydra nie ma tasiemca ani nie kaszle, to Puska;)

Link to comment
Share on other sites

Pare słów o Wyderca a właściwie Myszy;)
Mysza okręciła sobie p.Terese wokół swojego pazurka,oczywiście miała spac na fotelu lub gdzieś w koszyczku ..wylądowała w łóżku.
Dzis lub jutro bądzie zaszczepiona.
Myszka to wielki dziamgot,słychac ją w całych Włochach a i podobno pod Pałacem Kultury też:evil_lol: zwłaszcza jak p.Teresa wychodzi i ona zostaje sama.
Niestety którejs nocy w dostała się do ukochanych szczurków p.Teresy ,mimo podwójnego zabezpieczenia:mad: wyżarła nowo narodzone maluszki ,lekko drasneła mamuske szczurkową,wszędziej walały się szczątki ...i krew...p,.Teresa płakała całą noc ,opowiadając jeszcze nią trzęsło ,widok podobno okropny a i uczucie straszne:-( Myszka poszła spac na schody...ale p.Teresa stwierdziła ..sama sobie ze to przeciez instynkt ,że nie specjalnie czy złośliwie itp. i Myszka dostała rozgrzeszenie i...... podziwiam tą kobiete za mądrośc i serce..
Dziś Myszka wyleciała do moich nogawek:mad: ja do niej słodziutko ..ale olewka totalna wróciła do swojej pani:lol:
Nadal chuda ale uwierzcie mi jaka radośc widzieć jak się jej mordka smieje ,bo śmieje sie naprawde i autentycznie od ucha do ucha:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44'] Niestety którejs nocy w dostała się do ukochanych szczurków p.Teresy ,mimo podwójnego zabezpieczenia:mad: wyżarła nowo narodzone maluszki ,lekko drasneła mamuske szczurkową,wszędziej walały się szczątki ...i krew...p,.Teresa płakała całą noc ,opowiadając jeszcze nią trzęsło ,widok podobno okropny a i uczucie straszne:-( Myszka poszła spac na schody...ale p.Teresa stwierdziła ..sama sobie ze to przeciez instynkt ,że nie specjalnie czy złośliwie itp. i Myszka dostała rozgrzeszenie i...... podziwiam tą kobiete za mądrośc i serce..[/QUOTE]

:shake: tego sie obawialysmy, w koncu to pies mysliwski:cool1:

Serdcznie pozdrow od Calego dogo pania Terese i podziekuj,ze przygadnela naszego "małpiszona"..."wrednego";)
[QUOTE]
Dziś Myszka wyleciała do moich nogawek:mad: ja do niej słodziutko ..ale olewka totalna wróciła do swojej pani:lol: [/QUOTE]

No ciekawe jakby na mnie zareagowal, czy lecialaby wdyrdy do samochodu, jak w schronie;)
Az jestem ciekawa czy tez by mnie obszczekala, "niewdzięcznica";)

[QUOTE]
Nadal chuda ale uwierzcie mi jaka radośc widzieć jak się jej mordka smieje ,bo śmieje sie naprawde i autentycznie od ucha do ucha:loveu:[/quote]

Nic nie tyje? Moze trzeba ja trzy dni odrobaczac, moze tez ma tasiemca?:shake:

Link to comment
Share on other sites

p.Tereska pyta o Boberka ale mysle ze w moim wlasnym interesie leży to aby Myszka zostala sama ..dwa wyjce nie dziekuje:shake: ;) a tak napoważnie to jest to kobieta duzo podrużująca po świecie ,jedną Musie to siostra jej przetrzyma ale dwie ...to juz niestety nie:shake:
Myszka waży 5-6kg. to podobno dobra waga i nie powinna przytyc więcej niz kg.. bo kręgosłyp i tp.
Je bardzo dobrze i duzo ,mysle że to nadrobi szybciutko,zreszta jak widać umie sobie radzić...łobuzica.
Jest odrobaczona a w nastepnym tyg. jeżeli waga nioe drgnie bedzie miala badanie kupala.
I pomysleć że z wielka niesmiałością zapytałam p. Terese o tymczas dla Pusi :p
Mam nadzieje że Pusiaczek tez ma się ok.

acha Mycha użarła faceta który pracuje u p. Teresy...w łydunie sobie udziabała ,ale fredzel ja drażnił ...a dobrze mu tak:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zawiozłam go do nowego domku:
Tak, właśnie wróciłam. Nie mogłam się wybrać do tej stolicy jakoś :shake:
Chudy się bardzo denerwował od rana, czuł, co się święci. Nawet zaczął się drapać, albo antybiotyk podrażnia skórę, albo nerwy. W pociągu to już histeria totalna, wszedł mi na głowę, jak kot, którego pies chce zjeść. A już w nowym domu odszedł ode mnie i nie prosił, wiedział. :-( Mam cały czas przed oczami jego pyszczek i te ślepka wpatrzone tak mocno. Trochę mi smutno, ale wiem, że będzie mu dobrze.
Pani jest cudna, niepełnosprawna, na rencie. Bobek nigdy nie będzie sam, nigdy. Ale będę musiała pomagać, bo finansowo, w razie, gdyby Boberkowi coś się działo, to nie da rady. Zaopatrzyłam go we wszystkie leki na płuca i wzmocnienie serca na 2 miesiące, na całą kurację, którą zalecił dr Lesiak.
Pani ma przyjaciół w bloku, pomagają sobie. Boberek będzie chodził na spacery z Panem. Będzie miał też kumpla: Vadera. Bober i Vader :p Vader jest jamnikiem, takim bardziej rasowszym niż nasz Bóbr i spędza dnie z Panią, gdy jego państwo pracują, bo wyje. Kurcze, co za ludzie, wszyscy sobie pomagają. Zresztą, pan Vadera wypatrzył Bobka w internecie, na stronach Wyborczej bodajże (tu wielkie ukłony dla wszystkich kochanych ogłoszeniodawczyń naszych :loveu:)
Poprzednia sunia Pani dożyła 16 lat, mimo chorego serca, leczona u dr Niziołka, czasem na kreskę :roll:
Wiecie, gdzie będzie spał? W łóżku z Panią, legalnie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...