Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='longue']Ja was bardzo przepraszam że nie wrzucam informacji na bieżąco i że odpisuję z opóźnieniem ale jestem w trakcie załatwiania spraw związanymi [B]z weselem[/B] i po prostu się nie wyrabiam.[/QUOTE]

A to Twoje wesele? Jakby goście nie dopisali, daj znać, zrobi Ci dogomania nalot :cool3: :)
U mnie było spotkanko w ub.piątek, 15 osób o psach gadało i gadało, super! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A to Twoje wesele? Jakby goście nie dopisali, daj znać, zrobi Ci dogomania nalot :cool3: :)
U mnie było spotkanko w ub.piątek, 15 osób o psach gadało i gadało, super! :loveu:[/QUOTE]

Tak moje. Będę pamiętać jak goście się wykruszą to dam cynka na dogo:) Już zmieniam tytuł.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas dziewczyny myślą co by tu jeszcze zrobić aby pomóc tym psiakom.

Szukają w necie ogłoszeń czy ktoś nie chce przygarnąć psa.

Znalazło się kilka. Zobaczymy może się uda.

Jedna dziewczyna drukuje plakaty i rozwiesza po mieście.

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]" W parku szczesliwickim są w parku żołnierzy radzieckich przy zwirki i wigury tez Obok na działkach ogrodowych i trochę na polach mok tata rozwiesil kilka na rakowcu czekam na nowe plakaty a wieczorkiem atak park u Marysi i przy reya[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]No i plac narutowicza tez cykne "
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Wiadomość od Anny D czyli Chandra na dogomani. Zamieszczona na FB.

[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wiem, że wszystkich nas dopada już bezsilność, bo po spektakularnym sukcesie stanęliśmy w miejscu... Niestety nadal nie znamy oficjalnego stanowiska władz i nie możemy nic konkretnego powiedzieć odnośnie bezpieczeństwa czy dalszych losów psiaków pozostałych w przytulisku. Jednak nie możemy się poddawać, wolontariusze na nas liczą i wierzę , że psiaki też... [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tak więc, działamy dalej udostępniamy, piszemy do fundacji, stowarzyszeń! [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W tym tygodniu dostaniemy nowe zdjęcia psiaków, mam nadzieję, że może kolejne pakiety ogłoszeń pomogą... [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję :)

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Do kiedy mamy czas z psiakami?[/QUOTE]

Niestety na obecną chwilę nie znamy oficjalnego stanowiska władz i nie możemy nic konkretnego powiedzieć odnośnie bezpieczeństwa czy dalszych losów psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Z danych jakie mamy od przytuliska najmniejsza z suczek jest Tila waży około 15 kg a jej wysokość to około 30 cm.[/QUOTE]

Pokaż ją, tzn. przypomnij, bo pewnie jest tu gdzieś jej zdjecie, proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Z danych jakie mamy od przytuliska najmniejsza z suczek jest Tila waży około 15 kg a jej wysokość to około 30 cm.[/QUOTE]


Kurczę, można było to napisać w ogłoszeniu, bo na zdjęciach Tila wygląda na duuuuużo większą, a to tak naprawdę średniej wielkości psiak:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Tili

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/386906_368658616573691_54944937_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298264_368658596573693_161693517_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Kurczę, można było to napisać w ogłoszeniu, bo na zdjęciach Tila wygląda na duuuuużo większą, a to tak naprawdę średniej wielkości psiak:shake:[/QUOTE]

Postaram się zmienić opis i dodać te informację.

Link to comment
Share on other sites

Kochana bardzo Ci dziękuję. Ruszyliśmy z kolejną porcją ogłoszeń. Chandra zmienia opisy dla psiaków może to coś pomorze.

Ogłoszeń potrzebują jeszcze Miśka i Florek. Ogłoszenia dla reszty psiaków są już w trakcie robienia.
Powiem wam że nie przychodzą mi żadne pomysły co można by jeszcze zrobić aby uratować te psiaki.
Wrzucam wiadomości z FB:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Życie w przytulisku toczy się dalej. Miodek pracuje na rzecz bezdomnych zwierząt i promowana adopcji ze schronisk, czyli akcja edukacyjna dla dzieci :) Roko wykorzystała odwiedziny i zaprosiła dzieciaki do zabawy... I TE WSPANIAŁE PSY POWTARZAM HAL HALO HALO KTOS Z 1000 OSOB TO SŁYSZY.......... TE PSY MAJA POCHECHAC NA SMIRC !

[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/270619_10200593859066102_414060735_n.jpg[/IMG]


[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aslan - garść podstawowych informacji: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]1. pomimo, że pies odgryzł mu kawałek ucha dalej jest przyjazny do innych psów[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]2.pięknym zawodzeniem wita znajomych, domaga się pieszczot i delikatnie szczypie za nogi, by zwrócić na siebie uwagę[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]3.kocha wszystkich ludzi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4.ładnie chodzi na smyczy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]5.wraca puszczony luzem

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/262532_373546519418234_1863943900_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Miodek i Roxi pracują na rzecz bezdomnych zwierząt i promowana adopcji ze schronisk, czyli akcja edukacyjna dla dzieci :) Roko wykorzystała odwiedziny i zaprosiła dzieciaki do zabawy...

[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944129_373547936084759_1139972051_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Longue, żebym dobrze zrozumiała co napisałaś ;)
Czy ktoś już robi ogłoszenia Tili z nowym tekstem? Jeśli nie, to czy mam poczekać na nowy tekst?
Wszystkie psiaki mają już robione ogłoszenia, prócz Miśki i Florka i je mam ogłosić?

Jakie Aslan ma smutne spojrzenie :(

Longue, damy radę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...