Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lunarmermaid']Na adin.pl i petsy.pl,kokosy.pl,ogloszenia.drobne.pl brak zdjęć...proszę dodać(ja nie mam możliwości edycji czy zmniejszenia)[/QUOTE]

Ok dodam. Wybaczcie że dopiero teraz piszę i uzupełniam wiadomości ale miałam bardzo sporo spraw na głowie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że pisze dopiero nowe wieści.
Do nowego domu pojechało 11 psów a jeden jest w DT:

W nowym domu są:
Beny
Dyzio
Kora
Stefan
Dziadek
Hela
Śnieżek
Żabka
Nela
Cygan
Benek

W DT jest Florek.

W nowym domu jest już jeden ze szczeniaczków które Pani Grażyna znalazła na polach.

Jeszcze 11 psów potrzebuje domu jak sądzicie damy radę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Kochana a mogła byś zrobić pakiet dodatkowych ogłoszeń Leonowi ?[/QUOTE]

Jasne, poproszę tylko o tekst na maila i zdjęcia standardowo :)
Najlepiej by było, gdyby był inny tekst, bo inaczej niektóre portale nie przyjmą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']damy damy a co mamy nie dać?
ile jeszcze czasu zostało? które są do wywózki na 1 miejscu?[/QUOTE]


Zostały 4 psy które są na pierwszej liście od wywózki a są to :
Aslan
Miodek
Roko
Leon

Aby uratować psiaki mamy czas do około 7 maja.

Musimy dać radę. Może macie jakieś pomysły co możemy jeszcze zrobić oprócz ogłaszania psiaków w sieci. ?

Link to comment
Share on other sites

jak coś to też mogę zrobić pakiet/y. Ile psiaków potrzebuje dodatkowych?

Bardzo się cieszę, że już tyle psiaków ma domki!

aaa i jeszcze jedno: dobrze by było pozbierać psy w kilku pierwszych postach, które już mają ds, które szukają.
Jak nie masz zbyt dużo czasu- możesz napisać do moderatora, żeby dał kilka postów- mogę przynajmniej tak jeszcze pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jasne, poproszę tylko o tekst na maila i zdjęcia standardowo :)
Najlepiej by było, gdyby był inny tekst, bo inaczej niektóre portale nie przyjmą:shake:[/QUOTE]

paula_t podała byś mi jeszcze raz e-mail. A czy wysyłałam tobie spis dodatkowych portali na których założyłam konto ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Moze plakaty u weta rozwiesic?

Longue mialas dwa psiaki do ogloszen dac?[/QUOTE]

Dodałam dwa psiaki Aslana i Dżeka.

Bardzo dobry pomysł z plakatami tylko trzeba zrobić nowe ponieważ te co dostałyśmy są bez numeru telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Zostały 4 psy które są na pierwszej liście od wywózki a są to :
Aslan
Miodek
Roko
Leon

Aby uratować psiaki mamy czas do około 7 maja.

Musimy dać radę. Może macie jakieś pomysły co możemy jeszcze zrobić oprócz ogłaszania psiaków w sieci. ?[/QUOTE]

Czy one mają ogłoszenia wśród tych wykupionych przeze mnie?

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki z Kozienic też wywiozaą do Radys, czasu już nie ma:(
Błagam może coś razem wymyślimy

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vruc7gwjg5I/UVyTbl8a2cI/AAAAAAAAMFs/6czZkMDE6T0/s400/IMG_4046.JPG[/IMG]
Chłopczyk
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9bXdimxoBlI/UWw-_8vNkBI/AAAAAAAAMhI/j42B8XxW-oM/s512/529389_556821274358532_4121273_n.jpg[/IMG]
Dziewczynka
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fgN1T58IJgA/UVyTb_e_tnI/AAAAAAAAMF0/665MEXd1b7k/s400/IMG_4056.JPG[/IMG]
Chłopczyk
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8E9UyL28hpo/UUxzJEwhgEI/AAAAAAAALvQ/AtMTWVA9ekw/s400/IMG_3724.JPG[/IMG]
parka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...