Jump to content
Dogomania

***Mała Mi - sunia, której nie ma.... Częstochowa MA DOM w Sosnowcu :)


florida_blue

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiscie nie ponaglam.Spoko masz czas do jutra:lol: .
Jestem osobą ,która emocjonalnie podchodzi do każdego nieszczescia.Moze dlatego mamy z Aga 5 psiaków .
Jednak dajemy sobie rade.Nasze psiury sa kochane ,rozpuszczane ,śpią pod kołderką ,nie maja rygorów a jednak potrafią się kulturalnie zachowywac do psiaczków na tymczasach:lol: .
Myślę ,ze nie masz co sie obawiać co do mojej osoby .

Link to comment
Share on other sites

już po wizycie

Mała Mi dostała inny antybiotyk, gorączkuje... mój wet nie potwierdza nosówki (ale też jej nie wyklucza) za to sunia na bank ma zawalone płuca i oskrzela, dusi się, kaszle i kicha, ma gorączke.
Waży 5,5 kg i w ksiązeczce bedzie miała wpisane 4 latka.

Mała napewno widzi, słyszy, przy mnie stawia ogonek wyżej i idzie dumna - tak delikatnie na smyczy, nawet odrobinę nie pociągnie ;) Oczywiscie ja, nieprzyzwyczajona do czegoś wielkosci buta na smyczy, co jakiś czas się o nią potykam :roll:
Jak się zatrzymam, psica przytula się do nóg, fajna mała jest ;)

Pan weterynarz ostrożnie się wypowiadal o jej powrocie do zdrowia - ale daje nam nadzieję, trzymajcie kciuki - uda się napewno, prawda ???
Jutro bedzie druga wizyta - taka decydująca....

Link to comment
Share on other sites

własnie Renata ją odebrała ode mnie - pojechały na jeszcze jedną konsultację.
Podałam jej wszystkie papierki, więc wieczorem ewentualnie prześle mi co mała miała podawane...

Mała jest fajna, taka bezproblemowa, jakby jej naprawde nie było ;) cichuteńka, nawet nie piszczy... zaczeła machac ogonkiem :-o pierwszy raz ją widziałam jak machała :)

Nie boi się mojej boksicy, (ale nie pozwoliłam się bawić, bo moja bardzo mało delikatna i łapą przygniata...) usuwa się, ale nie ucieka w panice i nie odgryza się.

Na razie opis jej zachowania jest mało wiarygodny - jako ze sunia ma wysoką gorączke i ledwo oddycha - tym najprawdopodobniej jest spowodowane to jej "zataczanie się" czy "nieobecny wzrok"

Zaskoczyła mnie jak przyszla Renata - Mi zaczeła normalnie chodzić po mieszkaniu, zaglądac na kanapę, do kosza :] i na stół - próbowała zeżreć czekoladę :>:>:>

Link to comment
Share on other sites

diagnoza :
problemy oddechowe, ropny wyplyw z nosa, widoczna kacheksja; oddychanie minimum 90; temperatura 39, 4; diagnoza pod.nosowki, rokowanie; ostrozne
zastosowane leki; enrobioflox; betamox; intravit; cambivit; pratel

drugi wet powiedzial, ze nosowka raczej to nie jest, jest natomiast organizm zniszczony przez zycie, bardzo wycienczona, wyglodzona i nie dotleniona

Mała Mi jutro pójdzie na wizytę ponownie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']diagnoza :
problemy oddechowe, ropny wyplyw z nosa, widoczna kacheksja; oddychanie minimum 90; temperatura 39, 4; diagnoza pod.nosowki, rokowanie; ostrozne
zastosowane leki; enrobioflox; betamox; intravit; cambivit; pratel

[/quote]

Pratel? Betamox?

To mi się niezbyt podoba...

Link to comment
Share on other sites

tak sobie średnio jest z nią - zapalenie płuc ostre, nie wiemy od jak dawna....
dostała woreczek antybiotyków, jestesmy w stałym kontakcie z weterynarzem... rokowania ciągle ostrożne....

apetyt ma OGROMNY, dostaje RC, wyjada swoje jedzonko i przegryza kocim jak tylko jej się uda dorwać do kociej michy.

szuka domku - tzn oczywiscie jak wyzdrowieje - w co nie wątpimy - bo takiego glutka nie bedziemy oddawać - mozna już zaklepywać :]

Link to comment
Share on other sites

[I][B][SIZE=3]Malutka czuje sie coraz lepiej. Na spacerkach jest bardzo zywa i nawet sobie podszczekuje jeszcze troszke ochryplym glosikiem. Apetyt jej dopisuje, zaczyna sie wszystkim interesowac, stwierdzila, ze nie bedzie lulac w swoim lozeczku tylko z pancia na wersalce i tak dlugo kombinowala, az jej sie udalo wskoczyc. Jest naprawde bardzo duza poprawa.<radocha>:multi::multi::multi:[/SIZE]

Renata
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...