Jump to content
Dogomania

Otwock. Kaja i Dzidzia - ALARM !!!. Natychmiastowy DT lub schronisko. POMÓŻCIE !!!


kosu32

Recommended Posts

[COLOR=#ff0000][U][SIZE=3][B][FONT=arial black]Otwock. Kaja i Dzidzia. ALARM !!! Natychmiastowy DT lub schronisko. POMÓŻCIE !!![/FONT][/B][/SIZE][/U][/COLOR]

[SIZE=3][FONT=arial black]Ludzie !!!
Prośba o pilną pomoc !!!
Mamy jedynie kilka dni na to by suczki nie trafiły do schroniska.
Czy ktoś z Was może dać im DT?
Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na to jak im pomóc?
Mamy zaledwie kilka dni...
[COLOR=#333333]
Kaja i Dzidzia to dwie śliczne suczki. Mama i córka porzucone przez swojego właściciela. Zajęli się nimi dobrzy ludzie. Ktoś pozwolił zbudować na swoim terenie kojec dla nich i postawić tam budę, ktoś inny przywiózł siano na zimę, a jeszcze ktoś inny dokarmia suczki. Wszystkiego tego doglądają głównie prywatni ludzie i członkowie Otwockiego TOZ-u.

[/COLOR][/FONT][FONT=arial black][B][COLOR=#333333]"Sielanka" obu suczek zmienia się w koszmar. [/COLOR][COLOR=#333333]Otrzymałam wiadomość że psy w najbliższych dniach mogą trafić do schroniska (dziś była u nich Straż Miejska - 27 marca). Potrzebujemy natychmiast domu tymczasowego. Kto z Was może pomóc?[/COLOR] [COLOR=#333333]Z obserwacji wynika że psy ewidentnie nie są mile widziane, od czasu gdy wprowadziły się do nowego lokum (kojca). [/COLOR][COLOR=#333333]Straż Miejska ostrzega że jeśli po raz kolejny suczki będą biegać luzem mogą trafić do schroniska (niestety nie mamy nad tym do końca kontroli gdyż suczki potrafią wydostać się z kojca same lub z czyjąś pomocą...).

Kochani
Poczyniliśmy już tyle starań aby pomóc Dzidzi i Kai a teraz jesteśmy w "szachu". Chcieliśmy jak najlepiej i robiliśmy wszystko co w naszej mocy by im pomóc...
Wybudowaliśmy kojec do którego wstawiliśmy dwie budy po tym jak ich "właściciel" wyrzucił je w zimną noc z dotychczasowego lokum. Zapewniliśmy siano, jedzenie, opiekę medyczną... Zebraliśmy grupę osób która bezinteresownie pomaga, ale...

Nie udało się nam jednak zapewnić tego najważniejszego.
Kochającego człowieka, pana, przewodnika, który pokocha te dwie małe istotki i da im dom.

Pomóżcie proszę i nie pozwólcie by psy trafiły do schroniska.
Tak długo już wojujemy o ich byt...

[/COLOR][COLOR=#ff0000]P.S.
Obie suczki są wysterylizowane i zaszczepione na wściekliznę. Obie pilnie poszukują swojego Przewodnika. Wspólny dom - niezwykle mile widziany (suczki są mocno zżyte ze sobą).
[/COLOR][COLOR=#333333]
Zdjęcia suczek wrzucę na wątek juto.
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#333333]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Edited by kosu32
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ALARM !!!
Ludzie o dobrych sercach - POMÓŻCIE !!!

Błagam o pomoc dla tych dwóch kochanych suczek.
Mamy na to jedynie kilka dni - w innym przypadku psy zostaną wywiezione do schroniska.

Pilnie poszukujemy choćby domu tymczasowego dla Kai i Dzidzi (mamy i córki).
Musimy je natychmiast zabrać z dotychczasowego lokum.

kontakt:
691 708 333

Link to comment
Share on other sites

Myślę że to dobry pomysł.
Może jutro uda mi się napisać jakiś tekst na szybko - bo niestety czasu mamy mało (7 kwietnia)
A Ty mogłabyś poogłaszać Kaję i Dzidzię w tych dwóch gazetach?


[quote name='figbast']W górę kobietki. Prosimy o pomoc. Kosu a może dać ogłoszenie do Linii Otwockiej lub Tygodnika regionalnego?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figbast']DT potrzebny na cito! Pomocy![/QUOTE]

[SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]Dom dla suniek na CITO poszukiwany !!![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][B]figbast[/B][/SIZE]
A czy Ty możesz wrzucić na ten wątek zdjęcia suczek?
Ja zwyczajnie nie ogarniam wszystkiego - czasu jest zbyt mało...
Daj znać proszę. Zdjęcia mogę podesłać w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Myślę że to dobry pomysł.
Może jutro uda mi się napisać jakiś tekst na szybko - bo niestety czasu mamy mało (7 kwietnia)
A Ty mogłabyś poogłaszać Kaję i Dzidzię w tych dwóch gazetach?[/QUOTE]

Mogę się tym zająć, ale potrzebuję tekst i niestety nie mogę za ogłoszenia zapłacić (na razie jestem spłukana:(

W linii Otwockiej jest czas do czwartku na ogłoszenia, które mają się ukazać w poniedziałkowej gazecie (czy to nie będzie za późno?). Jeśli chodzi o tygodnik to muszę sie dowiedzieć jak tam z terminami.

Zdjęcia widzę, że już ktoś wklejał, ale jak mi podeślesz na maila to mogę jeszcze jakieś wrzucić (adres wyślę na priva)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...