Jump to content
Dogomania

ŻABKA - sunia kieszonkowa z Buku już bezpieczna we własnym domku.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam jestem z wrocławia. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Mam w domu suczkę 9-czną miesięczną i kotkę 15 letnią. ciekawa jestem czy razem by się zgodziły. Jestem emerytką i zawsze miałam przeważnie 2 pieski. Więc mogłabym dać jej domek. Najwazniejsze czy jest zdrowa i szczepiona bo na weta ciężko by mi było wyskrobywac pieniądze. Proszę o odpowiedz.......:multi: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie byłam w necie wczoraj zbyt długo - w końcu padłam. Zabka siedzi w boksie z psiakami - nie jest konfliktowa. Z tym, żeto niezwykle żywiołowa sunia - takie istne srebro. Wszędzie jej pełno. POproszę zaraz opiekunkę Żabci ze schroniska, niech napisze na wątku, co więcej wie o niej. Ja nie wiem wiele ponad to co napisałam - widziałam panienkę 2 razy.
Wiem że Psotka jest spokojna, a Żabcia, wulkanik. Ale szczegóły - napisze Iwonka. Już jej wysyłam link.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna60'][FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam jestem z wrocławia. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Mam w domu suczkę 9-czną miesięczną i kotkę 15 letnią. ciekawa jestem czy razem by się zgodziły. Jestem emerytką i zawsze miałam przeważnie 2 pieski. Więc mogłabym dać jej domek. Najwazniejsze czy jest zdrowa i szczepiona bo na weta ciężko by mi było wyskrobywac pieniądze. Proszę o odpowiedz.......:multi: [/COLOR][/FONT][/quote]

Witam! Bardzo gorąco i serdecznie dziękuje Pani za zainteresowanie naszą Żabcią! Martwi mnie jedna, a właściwie dwie rzeczy. Po pierwsze, nie mam pojącia jak Żabka zareaguje na kota.... A ma dość żywiołowy charakterek i boję się, że może go pogonić....:shake: To naprawdę żywe srebro - nie można jej wręcz utrzymać na rękach- ona jest w ciągłym ruchu. No i kolejna sprawa, że boję się o Pani domowy spokój, bo jeżeli do żywiołowej Żabki dołożymy szczeniaka, to może się u Pani zrobić małe zamieszanie...
Broń Boże nie chcę Pani zrażać, ale wyznaję zasadę, że nie ma szczęśliwych psów bez szczęśliwych właścicieli. Pies ma być rasością i wsparciem, a nie kłopotem...
Dla Żabki widziałabym aktywny dom, gdzie nie ma innych zwierzęcych domowników, bo mała potrafi być zaborcza i zazdrosna o ludzkie uczucia.
Mamy inną sunię - Psotkę, bardzo spokojną sunię. ale tu też trudno mi powiedzieć jakie mogą być jej relacje z kotem...
Porozmawiam z Pawłem (opiekunem psiaków) i zapytam co on o tym sądzi. Szkoda, że tak daleko Pani mieszka :placz:
Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie!!! I raz jeszcze dziękuje za okazane zainteresowanie i ...serce.!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Bardzo dziękuje za odpowiedż życzę abyście znależli dla niej dom i dobre serce od właściciela.ŻABCIU życze ci tego.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Do góry może ktoś chętny będzie.:hand: :hand: :buzi: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Żabka bardzo nisko upadła ;) - więc ją pokażmy wyżej. Nadal szuka domu, choć jest małe światełko w tunelu.
Przymierzamy się do sterylki suni.
Ona nie tyle jest dominantka, tylko żywiołem niestrudzonym. Takie srebro żywe.
Ale nie trace nadziei że domek dla niej gdzieś tam jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...