Jump to content
Dogomania

Happy end...? Do 3 razy sztuka! Piracio pojechal do DS!


:: FiGa ::

Recommended Posts

Dobra znalazłam wątek Pirata :)
Tak Figa, Pirat stamtąd przyjechał bardzo wystraszony, wszystkiego się bał.......a po za tym nigdzie indziej nie dostał by śrutem, po prostu nie ma takiej możliwości. Wetka mówiła że to siedzi już dość długo więc dlatego z Kasią od razu stwierdziłyśmy ze to stamtąd.........tylko udowodnić nic nie możemy. A to dla Pirata mogło by się źle skończyć.....organizm zareagował na obce ciało guzkiem....co myślałyśmy że coś go ugryzło nawet wetka myślała ze to jakiś tłuszczak. Naprawdę strasznie mi tego psiaka żal, on tyle przeszedł, poznałam go i wiem że jest to cudowny i bardzo fajny pies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piracikowy transport zaklepany :multi: CZEKAMY NA TEN DZIEN :kciuki:


A Tymczasem zapraszam drogie ciocie na bazarek dla Cezara, kropeczka-dziadeczka
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253529-W%C5%9Bciek%C5%82y-wilk-do-pokochania%21-Dla-dziadeczka-z-ropniem-na-pupie-%28-DO-11-06"]Wściekły wilk do pokochania!...Dla dziadeczka z ropniem na pupie... :(......DO 11.06.[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Sama sie pogubilam :oops: A tymczasem Piracio juz w DS :multi:

W drodze :multi:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p417x417/10447607_727048484024521_7705149535626648980_n.jpg[/IMG][/QUOTE]


Powodzenia przystojniaku!!!

Czy będą fotki i wiadomości z DS???

Link to comment
Share on other sites

Tak, wrócił. Pojechał do hotelu w Szydłowcu. Tam, gdzie przebywa Milo.
Powód powrotu? Wersja DS - ugryzł męża. A jak wiadomo Pirat boi się mężczyzn. DS dostał jasne wskazówki by dać psu czas na adaptacje i jak z nim postępować, czego NIE robić. Ludzie są jednak zawsze mądrzejsi... Osóbka, która psa do DS zawoziła wspomina również o rozmowie z DS, w którym Pan Maz przyznał ze nie chciał Pirata, ale zona się uparła. To zwyczajnie nie mogło wypalić :( Winny oczywiście jest pies...
Na fb wywiązała się kłótnia, pojawiły się glosy by Pirata uśpić(!).
[URL]https://www.facebook.com/events/1434313113478431/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam, te kretyńskie wpisy. Nie przejmujcie się i róbcie swoje. Wiem,że macie WIELKIE serca i nie dacie go skrzywdzić. A jeżeli ten facet go nie chciał to wiadomo było , że nic z tego nie będzie. Bardzo mi szkoda Piracika ale dobrze,że go oddali . Jeszcze trafi na SWÓJ domek.
Jeżeli trzeba wznowię swoją deklarację ale od lipca. Przy okazji ucałujcie ode mnie tego kochanego pycholka :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, jak pomyślę o tym telefonie od nich, że zwracaja Pirata, to do tej pory łzy napływają mi do oczu........normalnie płacze jak małe dziecko.... tyle mówienia , tyle tłumaczenia, rozmowa ze szkoleniowcem, jeszcze raz dzwoniłam razem z Kasią i pytałyśmy się cz na pewno, czy są gotowi.......normalnie można się załamać. A syn tych Państwa od nas adoptował w zeszłym roku Miko....z nimi nie było zadnego problemu, i psiak u nich jest szczęśliwy.
Pirat jest teraz razem z Milo w hoteliku, nie jest agresywny do facetów, normalnym zwykłym psem, gdzie musi mieć jasno pokazane jego granice, musi mieć przewodnika.
I do tego jeszcze tymczasowa opiekunka Pirata dała wskazówki , napisane na kartce, co pies lubi czego nie lubi, co może czego nie może, całe wypracowanie w punktach..... i na nic :(

Edited by magda_38
Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Tak, wrócił. Pojechał do hotelu w Szydłowcu. Tam, gdzie przebywa Milo.
Powód powrotu? Wersja DS - ugryzł męża. A jak wiadomo Pirat boi się mężczyzn. DS dostał jasne wskazówki by dać psu czas na adaptacje i jak z nim postępować, czego NIE robić. Ludzie są jednak zawsze mądrzejsi... Osóbka, która psa do DS zawoziła wspomina również o rozmowie z DS, w którym Pan Maz przyznał ze nie chciał Pirata, ale zona się uparła. To zwyczajnie nie mogło wypalić :( Winny oczywiście jest pies...
Na fb wywiązała się kłótnia, pojawiły się glosy by Pirata uśpić(!).
[URL]https://www.facebook.com/events/1434313113478431/[/URL][/QUOTE]

Nie, tylko nie uśpić, przecież to nie jakiś agresor.
Tak jak napisałaś on boi się mężczyzn i potrzebuje czasu na aklimatyzację (z resztą, jak każdy psiak w nowym miejscu).
Ja miałam na DT sunię, która kochała tylko mnie i TZ-a, mężczyzn bardzo się bała.
Jak pojechała do DS bardzo się bałam, jak zareaguje na męża Pani, ale okazało się, że po kilku dniach świata poza Panem i Panią nie widzi.
Czemu nie każdy rozumie, że psu trzeba dać trochę czasu.

Cindunia jest podobna do Piracika
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1094964_10152091573873808_2132236661_n.jpg[/url]

Mam nadzieję, że Piracik trafi wreszcie do kogoś, kto da mu szansę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...