Jump to content
Dogomania

Happy end...? Do 3 razy sztuka! Piracio pojechal do DS!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za offa, zostałam poproszona o pomoc dla psa koczującego od kilkutygodni na dworcu w Adamowie- świetokrzyskie. Ja mieszkam w Cieszynie -ślaskie... Czy ktoś moze pomóc?????
Wątek tej biednej psiny:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247344-Pies-od-kilku-tygodni-koczuje-na-PKP-MEGA-PILNE!!!!-POMÓŻCIE[/URL]!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirat od pol roku nie ma stalego miejsca pobytu, on juz dawno powinien znalezc pelna stabilizacje. Im dluzej siedzi w DT tym bardziej sie przywiazuje do Oli, kolejne rozstanie z opiekunem to znow niepewnosc, zaden pies przez cos takiego nie przejdzie bezstresowo. Zdecydowanie zbyt dlugo to trwa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Pirat od pol roku nie ma stalego miejsca pobytu, on juz dawno powinien znalezc pelna stabilizacje. Im dluzej siedzi w DT tym bardziej sie przywiazuje do Oli, kolejne rozstanie z opiekunem to znow niepewnosc, zaden pies przez cos takiego nie przejdzie bezstresowo. Zdecydowanie zbyt dlugo to trwa :([/QUOTE]
Biedaczek... :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Mdk8[/B], dziekujemy, wplynela Twoja deklaracja :Rose: Udalo sie tez wyrownac do zera stan konta Pirata. W obecnym stanie jedyne wydatki to karma i przysmaki :)

A wiesci z DT sa nastepujace :)
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Po Pirata nikt nie dzwoni, cisza i spokój. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Pies naprawdę do brzydkich nie należy, jego zachowanie zdecydowanie uległo zmianie na duży plus. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aktualnie Pirat stał się mniej agresywny (chodzi o nietolerancje w stosunku do innych psów, aktualnie na spacerze potrafi po prostu zignorować gdy jakiś pies ujada w jego kierunku, wcześniej nie był w stanie tego puścić w niepamięć :D). [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Lubi się bawić, jest energiczny, stał się bardziej przyjazny, ale to nie oznacza, że już toleruje każde zwierze. Na smyczy chodzi co raz lepiej. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aktualnie w ramach nauki "gryziemy, nie łykamy", zakupiłam mu kość prasowaną. Teraz od 2 godzin leży na posłaniu i gryzie gryzie gryzie. Mam nadzieje, że to mu uświadomi, że lepiej jest spokojnie pogryźć i że już nikt mu nigdy nie zabierze jedzenia, ani go nie pozbawi ;) Chrupki czasami pogryzie, ale większość je łapczywie. Pomału staje się bardziej ufnym i przyjaznym psem :D Teraz mogę śmiało powiedzieć: NIC, TYLKO BRAĆ I KOCHAĆ ;)[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...